OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Ostatní

Do této rubriky patří všechny ostatní sporty, které nejsou zahrnuty v ostatních rubrikách.

 • 27 Kvě 2019

  Badmintonistka Malá je první mistryní ČR v kategorii U11 | Ostatní

  Dobřany - O víkendu 18. - 19. května se uskutečnilo historicky první badmintonové Mistrovství ČR v kategorii U11v západočeských Dobřanech v Modré hale. Tohoto mistrovství se zúčastnilo 48 malý badmintonistů a 48 malých badmintonistek. V obou kategoriích byli zúčastnění chlapci i dívky rozděleni do osmi skupin po šesti hráčích, kteří se snažili probojovat do play-off, které čítalo 32 hráčů v obou kategoriích.  V Dobřanech se hrála pouze dvouhra, ale celkem se odehrálo neuvěřitelných 282 zápasů a z toho 250 se odehrálo již v úvodní den šampionátu. Mezi dívkami dokázala získat první titul mistryně ČR Kateřina Malá soutěžící za šumperský klub. 

 • 18 Čec 2018

  Cyklomaraton Welzovo kolo zažil těsné vítězství na obou trasách. | Ostatní

  Ilustrační foto - MTBZábřeh – Další ročník cyklomaratonu Welzlovo kolo proběhl v neděli 15. července a byl v cíli hodně napínavý. Peloton na 50 kilometrovou a poloviční trasu odstartoval z areálu venkovního koupaliště v Zábřehu ve dvanáct hodin. Z vítězství se radovali na dvacet pět kilometrů Jan Zatloukal a u žen Zuzana Skalická. Na dvounásobné trati vyhrál Boudný a ženskou kategorii Sabina Macháňová. A u žáků zvítězil na sedmi kilometrové trase Adam Hrdlička.

 • 17 Čec 2018

  Bednarský zkompletoval zlatý hattrick na Welzlově kvadriatlonu | Ostatní

  Welzlův kvadriatlon,

  Zábřeh – Již osmý ročník Welzlova kvadriatlonu znovu měl svůj start i cíl v areálu zábřežského venkovního koupaliště. Po třetí dokázal tuto soutěž vyhrát šumperský Vojtěch Bednarský. V kategorii žen zvítězila olomoucký závodnice Zuzana Skalická a v závodě štafet byl nejrychlejší ZDOMI Team.

 • 12 Čec 2018

  Malík dovedl Mohelnici k obhajobě primátu | Ostatní

  Zápas Mohelnice se ŽerotínemZábřeh – Druhý ročník Hocty Open znovu proběhlo v rodišti sportu Hocty v Zábřeze, ale místo tělocvičny na 3. ZŠ Zábřeh se turnaj přemístil na Městský stadion na venkovní umělý povrch. Rytíři z Mohelnice ovládli turnaj jak v celkovém pořadí, tak i v soutěžích o nejlepšího střelce a brankáře turnaje.

 • 25 Kvě 2018

  Stunt show ohromila Zábřeh | Ostatní

  Po několikati letech se vrátila organizace Flott cascaders team od nichž jste mohli vidět v Zábřehu například show s monstertrucky. Tentokrát bylo k vidění autorodeo a freestyleshow v pondělí 28. května.