Ostatní

Do této rubriky patří všechny ostatní sporty, které nejsou zahrnuty v ostatních rubrikách.

• 21 Pro 2019

Záznam závodu - Samková skončila sedmá. | Ostatní

Cervinie - Druhý závod je u konce. V ženské kategorii zvítězila Moioliová, v mužské pak Sommariva.

• 13 Pro 2019

Samková ovládla úvodní závod SP. Hopjáková po pádu čtrnáctá | Ostatní

Montafon - Úvodní závod Světového poháru v rakouském Montafonu je již minulostí. Eva Samková dokázala v dnešním hlavním závodě obhájít první místo z kvalifikace. Mužskou část vyhrál domácí Alessandro Haemmerle.

• 12 Pro 2019

Samková vyhrála kvalifikaci úvodního závodu Světového poháru | Ostatní

Montafon - První závod Světového poháru dnes odstartoval kvalifikací. Samková díky skvělé jízdě vyhrála kvalifikace do úvodního závodu v Montafonu s časem 0:43,08. Do kvalifikace nastoupilo 29 závodnic a 65 závodníků. Hlavní závod odstartuje v pátek ve 13:00.

• 11 Pro 2019

Na sezónu se snowboardcrossařka Hopjáková nesmírně těší!!! | Ostatní

Loštice – Mladá reprezentační snowboardcrossařka Vendula Hopjáková má před sebou další rok závodění. Sezónu mezi dospělými ženami ve Světovém poháru, ve kterém jí čeká 7 závodů. Cílem je pro ní vylepšit si 18.místo z loňského celkového pořadí „svěťáku“. První závod jí čeká již 13. prosince, ale aby se do něj mohla kvalifikovat, musí si vyjet místo v kvalifikaci. Ta se jede 11. prosince. V předsezónním rozhovoru jsme se zaměřili na její přípravu, ale také zavzpomínali na loňskou olympijskou sezónu.

Loštice – První letošní závod odstartuje třiadvacetiletá česká reprezentantka ve snowboardcrossu kvalifikací 11. prosince v rakouském Montafonu. V předsezónním rozhovoru jsme se zaměřili na její přípravu, ale také zavzpomínali na loňskou olympijskou sezónu.

• 27 Kvě 2019

Badmintonistka Malá je první mistryní ČR v kategorii U11 | Ostatní

Dobřany - O víkendu 18. - 19. května se uskutečnilo historicky první badmintonové Mistrovství ČR v kategorii U11v západočeských Dobřanech v Modré hale. Tohoto mistrovství se zúčastnilo 48 malý badmintonistů a 48 malých badmintonistek. V obou kategoriích byli zúčastnění chlapci i dívky rozděleni do osmi skupin po šesti hráčích, kteří se snažili probojovat do play-off, které čítalo 32 hráčů v obou kategoriích.  V Dobřanech se hrála pouze dvouhra, ale celkem se odehrálo neuvěřitelných 282 zápasů a z toho 250 se odehrálo již v úvodní den šampionátu. Mezi dívkami dokázala získat první titul mistryně ČR Kateřina Malá soutěžící za šumperský klub.

• 18 Čec 2018

Cyklomaraton Welzovo kolo zažil těsné vítězství na obou trasách. | Ostatní

Ilustrační foto - MTBZábřeh – Další ročník cyklomaratonu Welzlovo kolo proběhl v neděli 15. července a byl v cíli hodně napínavý. Peloton na 50 kilometrovou a poloviční trasu odstartoval z areálu venkovního koupaliště v Zábřehu ve dvanáct hodin. Z vítězství se radovali na dvacet pět kilometrů Jan Zatloukal a u žen Zuzana Skalická. Na dvounásobné trati vyhrál Boudný a ženskou kategorii Sabina Macháňová. A u žáků zvítězil na sedmi kilometrové trase Adam Hrdlička.

• 17 Čec 2018

Bednarský zkompletoval zlatý hattrick na Welzlově kvadriatlonu | Ostatní

Welzlův kvadriatlon,

Zábřeh – Již osmý ročník Welzlova kvadriatlonu znovu měl svůj start i cíl v areálu zábřežského venkovního koupaliště. Po třetí dokázal tuto soutěž vyhrát šumperský Vojtěch Bednarský. V kategorii žen zvítězila olomoucký závodnice Zuzana Skalická a v závodě štafet byl nejrychlejší ZDOMI Team.