OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Fotbal

 • Zábřeh zahájí jarní část doma proti Všechovicím

  Lepka při útokuZábřeh - Úvodní zápas jarní části krajského přeboru odehrají fotbalisté Zábřeha na domácí půdě proti Všechovicím v neděli 24. března od 15 hodin. 

 • Zábřežští brankáři se zúčastnili evropského turnaje

  Rozhovor s Tomanem a KulíškemVídeň – Brankáři zábřežského fotbalového klubu Lukáš Toman a Tomáš Kulíšek se dokázali kvalifikovat z domácí kvalifikace soutěže Keeper battle až na finálový evropský turnaj, jenž se uskutečnil 15. srpna ve Vídni a oba borci dokázali postoupit ze svých skupin do play-off.

 • Zábřeh remizoval s Litovlí a na penalty vyhrál

  Plakát - Zábřeh versus LitovelZábřeh - Trochu netradičně přivítali zábřežští fotbalisté na své půdě po týdnu další tým. Tentokráté hosté přijeli z Litovle. Domácí tým byl před tímto zápasem stoprocentní a neporažen a tak měl před sebou úkol udržet si tuto pozici. Zápas nakonec skončil remízou 0:0 a museli rozhodnout penalty. Celý zápas sledovalo 270 diváků.

 • Zábřeh zdolal Želatovice a je stoprocentní

  Zábřeh – V neděli 19. srpna přivítal Zábřeh na domácí půdě celek ze Želatovic. Před zápasem tyto týmy měli stejnou vzájemnou bilanci a letos je od sebě dělalo jedno místo. Zábřeh brzy prohrával, ale nakonec dokázal zápas otočit a vyhrát

 • Zábřeh první mistrovský zápas pod Rolinkem vyhrál

  Titulní foto - Zábřeh vs. HoliceZábřeh – V prvním kole Krajského přeboru přivítal domácí Zábřeh hostující tým 1. HFK Olomouc „B“, jenž v loňské sezóně skončil na druhém místě. Domácí tým poprvé v mistrovském utkání vedl Jaroslav Rolinek a jeho svěřenci dokázali díky brzké trefě vyhrát.

 • Zábřeh utrpěl na úvod přípravy debakl od juniorky Dukly

  Ilustrační foto - infoÚstí nad Orlicí – Oba týmy se sjely na neutrální půdu do Ústí nad Orlicí v sobotu 15. července. Zábřeh nastoupil do zápasu již pod novým trenérem Jaroslavem Rolinkem a utrpěly vysokou prohru 0:6 od juniorky pražské Dukly.

 • Zábřeh prohrál na penalty. V poslední minutě mohl rozhodnout.

  Ilustrační foto: Zábřeh fotbalZábřeh – Domácí tým ze Zábřeha po třech zápasech venku, které všechny prohrál, přivítal na domácí půdě lídra tabulky Krajského přeboru Lutín. Zápas to byl dvou odlišných poločasů. V tom prvním měli převahu hosté, ale do toho druhého vstoupili domácí jako vyměnění. Nakonec mohli domácí rozhodout v poslední minutě, ale nepromněli poslední šanci v základní hrací době a nakonec prohráli na penalty.

 • Zábřežákům se venku nedaří

  Ilustrační foto: Fotbalu ZábřehHolice/Všechovice

  Zábřežští fotbalisté mají těžké období venku. Nejprve v sobotu 21. dubna zavítali na půdu rezervy Holic a týden poté na půdu Všechovic. Oba zápasy prohráli.