V dresu Zábřehu se ve Valašském Meziříčí objevili Martin a David Pelikán, Josef Gába, Jan Černý a Miroslav Jeřábek.

Dařilo se skvěle Davidu Pelikánovi i Martinu Pelikánovi a Josefu Gábovi. První zmiňovaný dokázal jako jediný proplout turnajem bez prohry, ale to mu nestačilo jelikož zaznamenal po dvou výhrách remízu, ale poté zase dokázal vyhrát a remizovat a držel se stále v bojích o vítězství v turnaji, jenže poté v předposledním kole zaznamenal další remízu, ale do posledního kola nastupoval David Pelikán s tím, že pokud zvítězí může získat medaili. „Nepovedla se mi první třetina, kterou sem prohrál 1:3 a už to nevypadalo dobře, pak ale přišly dvě skvělé střely a vyrovnal sem. Minutu před koncem soupeř špatně zahrál při výhozu a puk mu skončil před brankou a já puk jen dorazil do branky,“ svěřil se hráč, který nakonec dokázal ukořistit druhou pozici za vítězem Jiřím Dohnalem z Valašského Meziříčí. Druhou příčku, ale uhájil před svým otcem Martinem, kterému se také dařilo.

Sice započal turnaj remízou, ale poté následoval šňůra čtyř vítězství a taktéž pomýšlel na vítězství z turnaje, jenže to mu značně zkomplikovala prohra s Radimem Ondrou a už to vypadalo, že se ocitne bez medaile. Jenže los posledního kola vyšel dokonale a zábřežský hráč dokázal zvítězit a tato výhra mu zajistila třetí příčku.

Gába započal stejně jako Pelikán remízou, ale na jeho kontě přistály dvě prohry a ta druhá byla s pozdějším vítězem turnaje Dohnalem, ale dokázal také čtyřikrát vyhrát a tak se 4,5 body skončil na sedmé příčce.

V Grand Prix obsadil 20. místo Jan Černý, který ale začal tragicky poslední turnaj Grand Prix, když po třech kole zaznamenal na svém kontě jediný bod. Nakonec dokázal ukořistit alespoň tři body. O místo za ním v mužích skončil týmový kolega Miroslav Jeřábek

V Žákovském poháru absentovali nejlepší dva hráči pořadí před tímto turnajem Lukáš Kovář, který měl jasný postup z prvního místo a Ondřej Orság, který spadnul na pozici čtvrtou v celkové klasifikaci. A tak ostatní měli možnost se poprat o vítězství v turnaji a hlavně získat potřebné body pro postup. Zvítězil Adam Kuráň před Tomášem Pírkem a v jejich souboji rozhodovalo až pomocné kritérium a bronz získal Michal Ščerba.

Na Mistrovství Českého svazu, které se uskuteční ve Střelicích u Uničova 26. května, dokázili ze zábřežského celku postoupit oba dva Pelikáni a Gába.