Střely na branku: 7 : 4 Fauly: 15 : 16 Ofsajdy: 5 : 2
Střely mimo: 4 : 6 Rohy: 5 : 4 Držení míče(%): 58 : 42

Rohové kopy: 5:4
Fauly: 15:16
Ofsajdy: 5:2
Držení míče(%): 58:42

Je tu konec prvního domácího utkání Zábřeha, který hostil Černovír. Do zápasu skvěle vlétli domácí, kteří skvělým výkonem dokázali vytěžit v osmé minutě gól, když Okleštěk centrem od rohového praporku našel hlavu Martina Lepky. Domácí pokračovali v tlaku a ve 29. minutě Hymr tečoval míč do branky hostí. Ve druhém poločasu vysoké tempo pokračovalo a hosté začali být také aktivnější, ale gól dokázal vstřelit Zábřeh. Michal Sitta se dostal k odraženému míči a z úhlu prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Na konečných 3:1 a čestný úspěch vsítil Pavel Meissner.
90

Konec utkání

90+1

Hosté snižují!!!
Tak přeci jen se hosté dočkali čestného úspěchu. PAVEL MEISSNER dostal nabídku a ocitl se sám proti Tomanovi, kterého kličkou obehrál a poslal míč do prázdné branky. - 3:1

Odešel Pavel Rak a nahradil jej Tomáš Šiška

Pro zajímavost. Zábřeh pro novou sezónu znovu obnovil B-tým, jenž první mistrovské utkání odehrál včera na domácím hřišti proti Lukavici v rámci III. třídy a vyhrál 8:1. Hattrickem se blýsknul Tomáš Horký.
78

Odešel Petr Ratiborský a nahradil jej Matěj Laštůvka
Odešel Jakub Zachar a nahradil jej David Dočkal
78

Dnešní utkání je bohaté jak na góly a karty, tak také na vyhrocenost v publiku.
77

Toman si drží čisté konto, díky několika skvělým zákrokům. Teď dokázal vychytat jednoho z hostí.
74

DNEŠNÍ UTKÁNÍ SLEDUJE 270 DIVÁKŮ!!!
74

Odešel Radek Žák a nahradil jej Adam Švéda.

74

Žlutou kartu uviděl Eduard Pulkert.
70

Odešel střelec druhé branky Jakub Hymr a nahradil jej Filip Šincl.

69

DOMÁCÍ NAVYŠUJÍ NÁSKOK!!!
Marek Sitta na půlce získal míč a prošel sám až na brankáře, který jeho střelu dokázal vyrazit, ale poté se k míči dostal jeho bratr MICHAL SITTA, jenž z úhlu prostřelil vše, co před ním stálo - 3:0.

68

Žlutou kartu uviděl Miroslav Žanda za podražení.
67

Další střídání na straně hostí
Odešel David Zdráhal a nahradil jej Tomáš Zapletal

66

Jakub Zachcar akrobatickým kouskem přestřelil branku domácích.

63

Hostující Jan Holásek vidí žlutou kartu.
61

Střídání na straně hostí
Odešel Tomáš Kesler a nahradil jej Petr Vyroubal.
60

Marek Sitta svojí střelou nechal proletět vzduchem brankáře hostí, který vyrazil míč na rohový kop.
56

Petr Láner dokázal ve vápně z otočky vystřelit těsně vedle branky Zábřeha, to byla pro hosty velká škoda!!!
55

Petr Ratiborský vidí žlutou kartu.

52

Konečně se v druhém poločasu něco děje. Michal Sitta se dostal ke z úhlu, ale jeho pokus zneškodnil hostující brankář.

Držení míče(%): 63:37

Skončil nám první poločas druhého kola Krajského přeboru mezi Zábřehem a Černovírem do kterého skvěle vstoupili domácí hráči aktivním výkonem ze kterého těžili. Po druhém rohu domácích dokázal centrovaný míč umístit hlavičkou za záda Grosse. Druhý gól tečí vstřelil Jakub Hymr. Tempo poločasu opadlo až ke konci poločasu. Uvidíme, jak bude vypadat druhý poločas.
45

Konec prvního poločasu
45

+

První poločas je nastaven o jednu minutu!!
44

Zachar vyslal tvrdou střelu těsně nad branku Zábřeha.
42

Tempo teď trochu opadlo, ale stále jsou častěji na míči domácí.
37

David Zdráhal zatáhl domácího kapitána za dres a vidí žlutou kartu.

32

Domácí se mohli radovat ze třetího gólu. Okleštěk dokázal obehrát gólmana a skluzem poslal míč před prázdnou branku, kde zakončil do branky Jakub Hymr, ale bohužel pro domácí byl odpískán ofsajd.

30

Toman si šel pro míč, ale vlétl do něj jeden z hostujících hráčů a hra je přerušena.

29

Rohový kop rozehrál znovu Lukáš Okleštěk do středu vápna, kde byl JAKUB HYMR od kterého se míč odrazil za záda - 2:0

28

Okleštěk poslal z místa faulu nebezpečný centr do vápna, kde měl těžkou pozici Žanda, jenž poslal míč na branku, kde jeho pokus vyrazil na rohový kop brankář hostí.

27

Marek Sitta byl pobízen dlouhým nákopem a mohl jít sám na brankáře, ale Tomáš Kesler jej poslal k zemi. Za tohle mohla být udělená karta.

25

Rohový kop hosté.

25

Tempo trošku opadlo. Navíc byla nařízena občerstvovací pauza.

16

Paclík přihrál na Michala Sittu, jenž si snažil ještě vylepšit pozici, ale nakonec pobídl ke střele Vojtěch Schwaba, ale jeho pokus letěl vedle branky.

15

Úvodních patnáct minut mělo vysoké tempo. Uvidíme jestli v tom budou týmy pokračovat.

14

Po třech minutách tasí rozhodčí znovu žlutou kartu. Tentokrát ji obdržel domácí Lukáš Okleštěk.

11

Hosté mohli vyrovnat!!! Pavel Meissner vyslal nebezpečný střelecký projektil, ale domácí brankář vytáhl míč na rohový kop. Ten, ale nebyl nijak nebezpečný.

11

Žlutou kartu vidí Pavel Rak (Slovan Černovír)

10

A málem to bylo 2:0. Domácí šli do protiútoku Ratiborský dostal míč a poslal jej na Michala Sittu, jenž si ještě poťukl se svým bratrem Markem a poté vyslal nebezbečnou střelu, která těsně minula branku.

8

DOMÁCÍ JDOU DO VEDENÍ!!!
Rohový kop znovu rozehrál Lukáš Okleštěk, který centrovaný míč poslal přímo na hlavu MARTINA LEPKY, který nekompromisně usměrnil míč do branky. - 1:0

8

Zábřeh bude kopat druhý rohový kop!!!

7

Hosté poprvé zahrozili!! Skluzem tečoval míč Holásek těsně vedle branky.

6

Toho se zhostil Lukáš Okleštěk, jenž přetáhl centr až na druhou stranu.

5

Rohový kop pro domácí...

5

Teď se možná mohla pískat penalta pro domácí, ale rozhodčí gestikulací ukázal, že faul nebyl.

2

Hned v úvodu faulovali hosté.

1

Úvodního výkopu se ujali hosté z Černovíru.

0

Utkání právě začalo

-1

Obě mužstva jsou již na hrací ploše, domácí budou hrát v černé sadě a hosté v červené.
Hlavním rozhodčím je Jan Petrásek, asistenti jsou Libor Sedláček a Roman Labaš.

-15

Dnešní počasí nad Zábřehem je většinou slunečné. Teplota na teploměru je okolo 27 stupňů.

Loňské vzájemné utkání
V minulé sezóně se obě mužstva potkali proti sobě nejprve na podzim na půdě Zábřehu. V 15.minutě poslal do vedení domácí Lukáš Okleštěk, jenže o čtyři minuty později rozhodčí nařídil pro Černovír penaltu ze které vyrovnal Jakub Zachar. Devadesát minut nenabídlo vítěze a tak se musely kopat penalty ve kterých Zábřeh zvítězil. Na jaře Zábřeh v Černovíru prohrál 1:2. Černovír šel do vedení v desáté minutě gólem Davida Dočkala. Vyrovnával ve 32. minutě Jakub Hymr, ale šest minut před koncem vstřelil branku na 2:1 pro Černovír Bořivoj Petrů.

Něco o Slovanu Černovír:
Černovír se v minulé sezóně umístěl na 13.místě. Jeho bilance byla 6 výher, 7 remíz a 15 proher se skóre 31:67 a s 28 body.
Úvodní utkání odehrál Černovír na domácí půdě, kde vyhrál 3:1 nad Šternberkem.

Něco o SK Sulko Zábřeh:
Zábřeh v loňské sezóně skončil na 15.místě s bilancí 11 výher, 5 remíz a 12 proher se skóre 41:39 a se 42 body.
Letošní sezónu započal výhrou v Jeseníku, kde jedinou branku vstřelil

SESTAVY:
Zábřeh: Toman - Lepka, Schwab, Žanda, Hymr, Okleštěk(C), Sitta Mi., Žák, Paclík, Sitta Ma., Ratiborský
Černovír: Gross - Zdráhal(67. Zapletal), Rak, Holásek, Tomčík, Zachar, Kesler(61. Vyroubal), Kirschbaum, Láner(C), Meissner, Pulkert
Rozhodčí: Petrásek - Sedláček, Labaš
Náhradníci Zábřeh: Schubert - Laštůvka, Švéda, Tareš, Šincl, Holík
Náhradníci Černovír: Dočkal, Zapletal(67.), Blažek, Vyroubal(61.), Šiška

Dobrý den. Vítám Vás u dnešního online přenosu z Městského stadionu v Zábřehu. Domácí celek SK Sulko Zábřeh přivítá ve druhém kole a zároveň v jeho úvodním domácím zápase Slovan Černovír
Zápas začína v 17:00