Zábřežáci nastoupili na dvojzápas ve složení David Pelikán, Martin Pelikán, Josef Gába a jako náhradníci byli Dominik Hejný a Jan Černý. Do prvního zápasu vstoupili zábřežáci hned dvojím střídáním, kdy na první směnu(kolo) nasadili náhradníky Jana Černého a Dominika Hejného. A právě druhý zmiňovaný dokázal porazit také náhradního hráče Vsetína Orsága, k němu se přidal vítězstvím týmová jednička David Pelikán, ale bohužel prohru zaznamenal Dominik Hejný.

Druhá směna skončilo remízou, když Josef Gába vyhrál vysoko 8:3 nad Lukášem Fojtem, David Pelikán prohrál nejtěsnějším rozdílem 0:1 s Lukášem Kovářem a Martin Pelikán přidal remízu 5:5, když soupeřovi vstřelil v poslední třetině čtyři góly a poslední gól padl vtřeřinu před koncem. Stav byl po polovině zápasu 3:2.

Předposlední kolo dokázal Zábřeh uskočit na rozdíl třech bodů. V souboji jedniček dokázal David Pelikán otočit zápas na 3:2 proti Karlu Laštovicovi, další bod přidal Martin Pelikán, když vyhrál 5:2 a tento náskok pojistil remízou Josef Gába proti Lukáši Kovářovi.

Poslední směna byla jasně daná. Vsetín potřeboval všechny tři zápasy vyhrát a Zábřeh, alespoň jeden neprohrát. To se Zábřehu v dramatickém posledním kole podařilo, ikdyž oba Pelikáni prohráli o gól, tak Josef Gába získal cenou remízu a Zábřeh vyhrál 5:4.

Druhý zápas Zábřehu nevyšel

Po obědové pauze přišel na řadu druhý zápas těchto dvou družstev. Znovu Zábřeh nastoupil na první směnu s dvojím střídáním a bod získal David Pelikán, remízoval Jan Černý a bohužel Hejný znovu prohrál s Kovářem a to stejným rozdílem 0:4.

Zábřeh i ve druhé směně nasadili Hejného a oba Pelikány, ale tato směna byla hodně prokletá a všichni tři prohráli. Nicméně zábřežané dokázali v následující směně snížit na rozdíl dvou bodů, když vyhrál Martin Pelikán i Josef Gába, ale David Pelikán prohrál. Zábřežané se do poslední směny zápasu i dne hodně vyburcovali, ale bohužel jim to nevyšlo, jediný bod dokázal získat Josef Gába a Vsetín získal výhru 7:4.

Zábřeh se ujímá vedení v lize díky lepšímu skóre a o celkový primát se ještě bude muset prát v posledním turnaji, který se uskuteční 12. května ve Střelicích, kde budou hrát Zábřeh, Vsetín a domácí Střelice každý s každým. 

Tabulka ligy po 4. turnajích :

#   tým                  V    R     P     GV    GI     Body
1.  KSH Sever Zábřeh     34    9    29    203   187    7
2.  T.J. Sokol Střelice  30   10    32    169   216    7
3.  Vsetín Jokers        29   11    24    208   184    4

Napsal: David Pelikán