Úvodní směnu(kolo) v zápase dokázal Zábřeh vyhrát 2:1, když David Pelikán i Josef Focher vyhráli a bohužel Josef Gába prohrál se vsetínskou jedničkou Karlem Laštovicou. I druhá směna patřila stejným poměrem zábřežským stolním hokejistům. David Pelikán porazil těsným výsledkem Daniela Filu, Josef Focher dokázal porazit Karla Laštovicu. Jediným, kdo prohrál v této směně byl střídající Jan Černý, jenž odcházel na konci zápasu s výsledkem 0:6. 

Ve třetí směně střídal Davida Pelikána, jeho otec Martin, jenž se potkal s Karlem Laštovicou a prohrál pouze o gól. Josef Focher byl stále stoprocentní dokázal porazit Daniela Filu 3:0 a Josef Gába remizoval 2:2 s Lukášem Fojtem. Zábřeh tak před poslední směnou vedl 5:3, ale ještě potřeboval získat minimálně bod. 

Do poslední směny týmy nesmí střídat. V souboji jedniček David Pelikán remízoval s Karlem Laštovicou 2:2. Josef Focher remízoval v souboji dvojek 3:3 s Lukášem Fojtem a na konečných 6:3 pro Zábřeh upravil skóre díky výhře Josef Gába, jenž porazil Lukáše Maninu. Zábřežští již po tomto utkání se mohli radovat z obhajoby titulu. 

V souboji o stříbro zvítězil Vsetín

Ve druhém utkání dne se proti sobě postavily domácí Střelice se Vsetínem. Domácí si mohli pojistit druhé místo v lize. Jenže hosté na ně vlétli a první směnu vyhráli v poměru 2:0. Karel Laštovica překvapivě remizoval s Adélou Poštulkovou 2:2. Lukáš Fojt porazil náhradníka Martina Poštulku 2:1 a Lukáš Manina porazil jednobrankovým rozdílem střelickou jedničku Radima Ondru. 

Druhou směnu ovládli Střelice 2:1. Jedinou prohru v tomto kole zaznamenala Adéla, která prohrála s Lukášem Maninou 1:2. Radim Ondra porazil Daniela Filu 2:0 a Jan Poštulka porazil Laštovicu 2:1. Zápas se tak zdramatizoval a po polovině zápasu to bylo 3:2 pro Vsetín.

Předposlední směna skončila remízou. Laštovica porazil Martina Poštulku, Lukáš Fojt remízoval s Adélou Poštulkovou a Lukáš Manina prohrál s Janem Poštulkou.

Poslední směna teda lákala na dramatický konec zápasu. Směna to byla dramatická, ale pro Střelice nezačala dobře, když jejich všichni tři hráči hned v úvodní minutě prohrávali. Adéla Poštulková stejně jako Jan Poštulka dokázali vyrovnat a své zápasy dovedli remízově až do konce. Jediný, který v tomto kole propadl byl Radim Ondra, který prohrál 0:6 s Karlem Laštovicou, mistrem ČSSH.

Zábřeh dominoval v posledním utkání sezóny

V posledním utkání Ligy družstev se proti sobě postavila družstva, která se velmi dobře znají a to Střelice a Zábřeh. Do tohoto utkání udělal trenér Zábřeha Martin Pelikán překvapující rozhodnutí pro všechny aktéry. Do sestavy pro toto utkání zařadil místo sebe Jana Malíka pro nějž letošní sezóna byla premiérová a měl možnost si vyzkoušet také atmosféru této soutěže. 

V první směně oba dva týmy střídali a proti sobě na sebe narazil Martin Poštulka proti Janu Černému. V souboji čtyřek byl lepší Jan Černý a vyhrál 3:0. K němu přidal další bod Josef Focher, jenž vyhrál vysoko 6:0 nad Janem Poštulkou. Jediný, kdo remízoval byl David Pelikán, který odehrál dramatický zápas(3:3) s Adélou Poštulkovou.

Druhá směna znovu patřila Zábřehu, který navýšil skóre na 4:1. Premiérový zápas si odbyl Jan Malík, který podlehl zkušenějšímu Janu Poštulkovi 1:3. David Pelikán doká

aktuální mistři

zal porazit střelickou jedničku Radima Ondru 3:1 a Josef Focher zaznamenal další bod díky výhře 4:1 nad Adélou Poštulkovou. 

Ve třetí směně zábřežští zničili svého soupeře. Martin Pelikán nasadil na Radima Ondru náhradníka Jana Černého a jeho tah vyšel skvěle. Černý vyhrál těsným výsledkem 5:4. K němu se svými výhrami přidali David Pelikán, jenž porazil Jana Poštulku 5:2 a Josef Gába nadělil Adéle Poštulkové taktéž pět gólů a dokázal navíc udržet čisté konto. Zápas tedy po třech směnách směřoval k debaklu, když Zábřeh vedl 7:1.

Poslední směnu, ale dokázali vyhrát Střelice 2:1. Adéla Poštulková překvapivě porazila o gól Davida Pelikána v souboji dvojek, v souboji trojek zvítězil Jan Poštulka stejným poměrem 3:2 nad Josefem Gábou a jedinou výhru dokázal uhrát Josef Focher, jenž v souboji jedniček zničil Radima Ondru v poměru 10:2. Zábřeh tak vyhrál 8:3 a dokázal obhájit titul mistrů Ligy družstev. 

Poř. Klub V R P SK+ SK- BODY
1. KSH Sever Zábřeh 5 1 0 43 17 11
2. Vsetín Jokers 2 0 4 22 31 4
3. TJ Sokol Střelice 1 1 4 20 37 3