OK

Grand Prix pořádá Český svaz stolního hokeje, který pro letošní sezónu vyhlásil tři kategorie v GP. Turnaj započal tradičně od půl desáté a hned od prvních kol bylo jasné, že se bude bojovat o každý důležitý bod.

Po sedmi kolech se z vítězství turnaje i kategorie OPEN radoval střelický Libor Sita, jenž nepoznal pachuť porážky a zvítězil o bod a půl před druhým i třetím hráčem. O tom, kdo bude druhý a kdo třetí rozhodoval mezi čtyřmi hráči koeficient. Druhé místo nakonec získal týmový kolega vítěze Jan Poštulka, třetí skončil Karel Laštovica. Páté místo v celkovém pořadí, ale také v kategorii OPEN obsadil s pěti body David Pelikán. Ze zábřežských ještě nastoupil v kategorii OPEN Jan Malík, jenž obsadil 11.místo( celkově 17.místo)

Kategorii 40+ vyhrál těsně o půl bodu zábřežský Josef Gába(8.místo celkově), před vsetínským Jaroslavem Laštovicou(11.celkově) a zábřežským Janem Černým(15.celkově). „Byl to zajímavý turnaj. Až do posledního zápasu šlo o medaile a naštěstí já jsem závěrečné utkání zvládnul a získal zlato,“ rozplýval se nad zlatou medailí vítěz kategorie 40+ Josef Gába.

Poslední kategorií Grand Prix, která se vyhlašuje je žákovská kategorie. Tu ovládnul vsetínský Michal Ščerba(9.celkově). Druhé místo obsadil o půl bodu za ním Tomáš Pírek(10.celkově) a kolekci medailí pro domácí celek završila bronzovou příčkou Adéla Poštulková(13.celkově).

Střelický turnaj měl tak v celkovém pořadí na prvních třech místech stejné obsazení, jak na prvním turnaji ve Valašském Meziříčí.