Kapela, která hraje písně hudební skupiny frontmana Chrise Normana z anglického Bradfordu, vybrala mezi první písně například I'll Meet You at Midnight. Na dnešní koncert přišly dvě stovky návstěvníků a již od prvních vteřin je toný nenechaly stát v klidu. Obloha sice nebyla osvícena sluncem, ale přesto mraky neznepříjemnily atmosféru krásného večera a spíše jí dodaly výjimečnost tónů legendární kapely.

Revival legendární kapely nezapomněl do svého repertoáru přidat jednu z nejznámějších skladeb Livin' next door to Alice v české verzi je to Alenka v říši divů od Zicha. Také zahráli píseň Needles and Pins, kterou přezpíval u nás Václav Neckář jako Mýdlový princ. Znát také můžete melodii Lay Back In The Arms Of Someone a pokud si nemůžete vzpomenout, tak tuto melodii budete znát z repertoáru české kapely Argema v písni Prohrát není žádná hanba.

Poslední skladbu, přídavek, kterou zábřežské publikum slyšelo, byla Stumblun' in. Tuto písničku nazpívala Suzi Quatro právě s touto legendární anglickou kapelou Smokie. Koncert končil pár minut po půl desáté, když se Zábřeh začal zahalovat do tmy a Smokie Revival se dočkal uznání od diváků v podobě potlesku.