Celý program ve velkém sálu kulturního domu započal v 18 hodin, kdy vystoupila kapela E!E, která postupně rozehřívala punkáče a posluchače, jenž dorazili se podívat, zatančit si i zazpívat.

Ve velkém sálu to bylo veselejší a veselejší. K této atmosféře přišpěla také další kapela, kterou si Punk Floid pozval. Tou byla další punková kapela Houba se kterou domácí kapela nahrála split CD v roce 2010.

Po Houbě ve dvacet hodin nastoupila na scénu hudební skupina Volant , která překvapí netradičním hudebním nástrojem v punku – tím byl saxofon. Volanti, jak je oslovují v brandži, rozjeli velkou punkovou show. Svým sloganem „Točte se punkáčové!“ „Volanti byli úžasní, jsou to šoumeni a dobří komunikátoři s fanoušky. Předvedli neskutečnou show, kterou rozparádili lidi na další show,“ komentovali vystoupení pardubické kapely fanoušci před velkým sálem.

Velkou punkovou narozeninovou show předvedla zábřežská kapela Punk Floid, jež sobotním dnem oslavila 20 let. Jejich vystoupení bylo vskutku netradiční a všichni zúčastnění byli nadšení. Zábřežští punkáčové rozjeli celou show v úplně původní trojici, zpěvák Bobby Floutek začínal za bicími, Pavel „Bowbell“ Doležal začínal na basovce a sólovou kytaru obsadil Floutkův bratr. Postupně se během svého více než hodinového hraní vystřídaly všechny sestavy ve kterých kdy Punk Floid hrál a zahráli písně od nejstarší po nejnovější, ale také si zachovali svůj standart a končili písní Ajéé při které pozvali na podium další kapely a kamarády, aby si s nimi tuto nejznámější skladbu zazpívali. „Punk Floid překonali Volanty, úžasná show, která skvěle ukázala jejich časovou osu,“ rozplívali se po vystoupení Punk Floidu fanoušci. Členi zábřežské kapely v backstage poté obdrželi mnoho gratulací.

Po této velké show, vůbec neopadla a pokračovalo se dál v oslavách. Na stage přišla legenda punkového žánru – kapela SPS, která hraje již od roku 1988 a ve svých textech se zaměřují na místní, české problémy a reagují i na aktuální situaci. SPS rozjela také velkolepou show.

Celou punkovou oslavu zakončila svým vystoupení slovenská Nekultura.