SK SULKO ZÁBŘEH Logo zábřežškého fotbalu 0 : 4

Střely na branku: - :

-

Fauly: - : - Ofsajdy: - : -
Střely mimo: - : - Rohy: - : - Držení míče(%): - : -

Skončilo nám utkání mezi Zábřehem a Šternberkem, který skončil debaklem 0:4. Šternberk rozehrál zápas výborně a již v páté minutě dal první branku Jan Tögel a po prvním poločasu vedl 0:1. Do druhého poločasu vstoupil ještě lépe a v 60. minutě na 0:2 zvýšil Tomáš Drmola. O pět minut později navýšil na 0:3 David Kuba a o dalších pět minut zakončil na konečných 0:4 pro hosty Michal Čapek. Zábřehu tak zápas vůbec nevyšel a do neděle mají, co zlepšovat.

90+1

SKONČIL ZÁPAS.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje zápas o jednu minutu.

88

Zápas už se prakticky jen dohrává. O vítězi je jasno, ale zábřežští se snaží, alespoň o čestný úspěch, ale obrana hostí hraje skvěle a nepouští je ke střelám.

83

Střídání hostí
Odešel Michal Čapek a nahradil jej Jan Petrík.

80

Střídání domácích
Odešel Jakub Hymr a nahradil jej Jan Janák.

77

Toman zneškodnil gólovou příležitost hostí. Už to mohlo být 0:5.

78

Odešel Marek Samek a nahradil jej Jakub Smrček.

77

Po něm se dostali hosté do brejku, ale nakonec dobře zneškodnili šanci domácí obránci.

76

Lukáš Okleštěk vyslal tvrdou střelu, kterou zneškodnil Kopřiva na rohový kop. Následoval druhý.

75

Odešel Radek Žák a nahradil jej Jan Krňávek.

74

Odešel Marek Sitta a nahradil jej Jiří Maistryzsin.

70

Hosté znovu navyšují!!!

Po střídání domácích se opět hra rozjela a hosté se dostali do útoku, který zakončil gólem MICHAL ČAPEK. Toto už je debakl

69

Odešel Miroslav Žanda a nahradil jej Filip Šincl.

65

Hosté navyšují svůj náskok!!!

Po rohovém kopu se dostali do rychlého brejku hosté. Domácí Michal Sitta chtěl hlavičkou dostat míč zpět k vápnu, ale místo toho nabídl míč štenberskému DAVIDU KUBOVI, který přesprintoval polovinu hřiště a ocitl se sám proti Tomanovi a nekompromisně poslal míč k levé tyči domácí branky!!!

64

Rohový kop domácích.

60

Druhý gól hostí!!!

TOMÁŠ DRMOLA obdržel balón a vyslal z levé strany míč na branku, který zaplul za záda domácího Tomana, jenž nejspíše nečekal, že míč tak krásně zapadne do branky. Nejspíše na tom měl přičinění vítr.

59

Zifčák vypálil dělovku a tu vyrazil Toman na rohový kop

55

Lepka vytvořil chybu u svého vápna, naštěstí pro domácí se k míči nedostal nikdo z hostů.

53

Tomáš Drmola vypálil střelu a dorážel Jan Tögel, jeho dorážku zneškodnil Toman.

52

Žlutou kartu obdržel Martin Lepka.

Z DŮVODU TECHNICKÝCH POTÍŽÍ, NEBUDE DNEŠNÍ ONLINE PŘENOS ROZSÁHLÝ A BUDEME VÁM PŘINÁŠET MÉNĚ INFORMACÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Držení míče(%): 45:55

Skončil nám první poločas dnešního utkání mezi Zábřehem a Šternberkem ve kterém byl k vidění pouze jeden gól a to hned z úvodu. V páté minutě se dostal k odraženému míči Jan Tögel, který uklidil míč do branky Zábřehu. V průběhu poločasu se začal zápas postupně vyrovnávat a domácí si vytvořili stejně jako hosté pár nebezpečných šancí, ale nedokázali je využít.

45

SKONČIL PRVNÍ POLOČAS

43

Nebezpečný rohový kop domácích. Okleštěk poslal nádherný centr do vápna, kde si naskočil Lepka, ale jeho hlavičkový pokus dokázal odvrátit mimo branku jeden z hostujících hráčů.

40

Marek Sitta se vydal od poloviny hřiště s balónem až k vápnu hostí, kde mohl střílet, ale rozhodl se přihrát Švédovi, který to absolutně nečekal, stejně jak všichni diváci.

38

Zifčák si potáhl míč na střed a vyslal nebezpečnou střelu těsně vedle Tomanovi branky.

36

Rohový kop hostí, vůbec neohrozil domácí branku.

36

Švéda se pokusil z šestnáctky ohrozit branku, ale střela mu nesedla a letěle vedle branky.

34

Domácí se tlačili do útoku. Miroslav Žanda vyslal centr před branku, ale míč si ze vzduchu do svých rukavic stáhl Kopřiva.

29

Standardní situaci těsně u šestnáctky zahrávali hosté. Jejich pokus šel přímo do rukavic Tomana.

28

Ten domácí hráči odvrátili do bezpečné vzdálenosti od branky.

27

Rohový kop hostí...

24

Zábřeh se dostal k první střele a to konkrétně Michal Sitta, ale jeho střelu zneškodnil brankář Kopřiva.

20

Momentálně se hraje u středového kruhu, kde se týmy střídají na držení míče.

10

Domácí se hnali postupným útokem k brance hostí. Celou akci započal na polovině hřiště Marek Sitta, jenž vyslal pas na Žandu, který míč prodloužil na Hymra, jenž se s míčem dostal do středu vápna, kde ještě poslal krátkou přihrávku na Švédu, ale ten byl zblokován

5

ŠTERNBERK PRÁVĚ VSTŘELIL BRANKU!!!

A v Leštině vidíme velmi brzy gól. K odraženému míči se dostal JAN TÖGEL , který si balón zpracoval a poslal jej do branky domácích.

0

Utkání právě začalo

Podzimní vzájemné utkání
Na podzim se utkali tyto dva týmy v 15. kole před skoro tři sta diváky na půdě Šternberku. Ten vyhrál 2:0, když obě dvě branky vstřelil Patrik Hustý a to ve 37. a 73. minutě.

To Mohelnice má bilanci pět výher, jednu výhru na penalty a žádnou prohru. Poslední utkání odehrál Šternberk na půde Jeseníku. Zápas skončil 3:0 pro Šternberk. Již v páté minutě dokázal otevřít skóre Michal Čapek. Ve 21. minutě využil penalty Petr Zifčák na 2:0 a na konečných 3:0 upravil v 67. minutě Martin Kuba. Šternberk má na svém kontě 39 bodů a nachází se na pátém místě.

SK Sulko Zábřeh
Domácí celek má v jarní části bilanci dvou výher, dvou výher na penalty a tří proher. Poslední utkání odehrál v neděli 5.května v azylu na hřišti Leštiny, kde vyhrál 2:1 na penalty proti Dolanům. Úvodní branka padla již v osmnácté minutě, kterou vstřelil zábřežský Marek Sitta. Vyrovnání přišlo ke konci poločasu, kdy si dal vlastní branku zábřežský Filip Šincl. Diváci v Leštině nakonec viděli penaltový rozstřel ve kterém zvítězil Zábřeh. Zábřeh se momentálně ocitá v tabulce na sedmém místě s 32 body.

SESTAVY:
Zábřeh: Toman - Laštůvka, Lepka, Schwab, Žanda(69. Šincl), Hymr(80.Janák), Švéda, Okleštěk (c), Sitta Mi, Žák(75. Krňávek), Sitta Ma.(74.Maistryzsin)
Šternberk: Kopřiva - Drmola, Kuba M.(c), Zifčák, Tögel, Kryl, Čapek(83. Petrík), Coufal, Kuba D., Hlaváček, Samek(78.Smrček)
Rozhodčí:

Dobrý den. Vítám Vás u dnešního online přenosu ze stadionu v Leštině, kam se musel na pár kol přestěhovat A-tým Zábřeha, kvůli rekonstrukci běžeckého oválu. Zábřeh zde odehrál již nedělní zápas a dnes zde v rámci předehrávky 30. kola přivítá FK Šternberk.
Zápas začína v 17:30.