SK SULKO ZÁBŘEH Logo zábřežškého fotbalu 2 : 1

-

Fauly: - : - Ofsajdy: - : -
Střely mimo: - : - Rohy: - : - Držení míče(%): - : -

Já se s Vámi pro dnešek loučím a ještě jednou se omlouvám za méně podrobný onlajn, ale to nejdůležitější jsem Vám tu poskytl.

Je tu konec dramatického utkání, kde nakonec získávají cený skalp na druhým Lutínem domácí Zábřeh v poměru 2:1. První gól padl již ve čtvrtém minutě. když skóroval Jakub Hymr. Jenže domácím vedení dlouho nevydrželo, když v jedenácté minutě vyrovnal Vojtěch Šoupal. Zápas byl vyrovnaný až do posledních minut utkání. Zápas nakonec rozhodnul domácí brankář Lukáš Toman, když dokázal proměnit pokutový kop do pravého růžku hostující branky.

90

KONEC ZÁPASU

81

Domácí jdou znovu do vedení!!!

Míč si na pokutový puntík postavil domácí brankář LUKÁŠ TOMAN, který poslal razantní střelu do pravého růžku Nejezchlebovi branky.

79

PENALTA PRO ZÁBŘEH
Sitta poslal centr na Švédu, jehož centr se snažil ještě zpracovat jeden z hostí, ale míč prošel až ke Švédovi,který ještě míč poslal na Žandu, jenž byl faulován a sudí odpískal pokutový kop pro domácí.

77

Domácí zatlačili hostující celek k jeho vápnu, kde se snažil dorazit Žanda, ale jeho pokus šel těsně vedle branky hostí.

69

Lutínští se hnali do útoku, ale gólovku zneškodnil Toman.

68

Sitta Marek se dostal do vápna, kde vystřelil, ale jeho rána byla zblokována.

58

Hraje se od branky k brance, jenže gólem zatím žádná šance neskončila.

Z DŮVODU TECHNICKÝCH POTÍŽÍ, NEBUDE DNEŠNÍ ONLINE PŘENOS ROZSÁHLÝ A BUDEME VÁM PŘINÁŠET MÉNĚ INFORMACÍ. OD PŘÍŠTÍCH ZÁPASŮ V ZÁBŘEHU, JIŽ ZNOVU NAJEDEME NA PLNÝ REŽIM ONLAJNŮ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

46

Započal druhý poločas.

Skončil první poločas ve kterém diváci v Leštině viděli dva brzé góly. Ve 4. minutě otevřel skóre Jakub Hymr a o sedm minut později vyronal Vojtěch Šoupal.

45

Konec poločasu

36

Momentálně se hraje nahoru a dolů, ale týmy se ne a ne dostat ke střele.

29

Tomáš Los se dostal k míči a z vole dokázal prostřelit Tomana, jenže gól není uznán kvůli ofsajdu.

25

Obě mužstva si vytvořila pár slibných akcích, ale ani jedna neskončil v brance jednoho ze soupeřů.

Zábřeh jde do vedení

Po domácí rohovém kopu se k míči dostal domácí JAKUB HYMR, jenž poslal míč k levé tyči hostující branky.

2

Hosté zahrávali rohový kop, ten nebyl nebezpečný.

0

Utkání právě začalo.

-1

Domácí nastoupili na hřiště v černých dresech a hostující tým odehraje dnešní utkání v modrých.

-2

Dnešní utkání bude řídit jako hlavní arbitr Jan Polanský, asistovat mu budou Marek Slota a Miroslav Konečný

-15

Dnešní utkání bude doprovázet zatažené počasí, které nad Zábřežskem panuje celý den.

Podzimní vzájemné utkání
Na podzim se utkali tyto dva týmy v 9. kole na půdě Lutín, kde domácí vyhráli 4:1.

TJ Sigma Lutín
To Lutín má bilanci čtyř výher, jednu výhru na penalty, jednu prohru na penalty a dvě prohry. Poslední utkání odehrál Lutín na půdě Želatovic, kde vyhrál 0:2. Lutín  má na svém kontě 48 bodů a nachází se na druhém místě o tři body za Všechovicemi.

SK Sulko Zábřeh
Domácí celek má v jarní části bilanci dvou výher, dvou výher na penalty a čtyř proher. Poslední utkání odehrál v neděli 8.května v azylu na hřišti Leštiny, kde prohráli se Šternberkem 0:4.  Zábřeh se momentálně ocitá v tabulce na osmém místě s 32 body.

SESTAVY:
Zábřeh: Toman - Laštůvka, Lepka, Schwab, Žanda, Hymr, Švéda, Okleštěk(C), Sitta Mi., Žák, Sitta Ma.
Šternberk: Nejezchleb - Hrabálek, Vymazal(C), Chrást, Brhel, Konečný, Skopalík, Šoupal, Prucek, Pazdera, Los
Rozhodčí: Polanský - Slota, Konečný

Dobrý den. Vítám Vás u dnešního online přenosu ze stadionu v Leštině, kam se musel na pár kol přestěhovat A-tým Zábřeha, kvůli rekonstrukci běžeckého oválu. Zábřeh zde odehrál již zápasy minulou neděli a ve středu. Tentokrát přivítá tým TJ Sigma Lutín
Zápas začína v 16:30.