Střely mimo: 9 : 1 Rohy: 4 : 2 Držení míče(%): 60 : 40

Další utkání odehraje Zábřeh ve středu od 16:00 proti Želatovicím

Rohové kopy: 4:2
Fauly: 10:9
Ofsajdy: 3:2
Držení míče(%): 60:40

Hlavní rozhodčí ukončil druhý poločas bez nastavení řádné hrací doby. V dnešním utkání vítězí domácí Zábřeh poměrem 4:0, když první branku vsítil ve 31. minutě Jakub Hymr. O šest minut později navýšil Michal Sitta. Domácí vstoupil do druhého poločasu aktivní hrou, která přinesla ovoce. V 51. minutě Marek Sitta navýšil na 3:0 a dvě minuty před koncem upravil na konečných 4:0 Filip Šincl.

90

Konec utkání

89

Střídání domácích
Odešel Marek Sitta a nahradil jej Jakub Resler.

89

Domácí dávají čtvrtou branku
Domácí jsou dneska při chuti. Marek Sitta pobídl ke střele FILIPA ŠINCLA, který poslal míč do sítě hostující branky - 4:0.

85

Lukáš Toman sebral míč do rukavic a okamžitě pobídl do útoku Marka Sittu, který ale neposlal míč na Michala Sittu a poté ztratil míč.

84

Rohový kop hostí...

80

Karel Lukas se dostal ke tvrdé střele, ale Nejezchleba výborným zákrokem zachránil tým od dalšího gólu.

78

Na centrovaný míč si naskočil Laštůvka, ale jeho hlavičku vychytal Nejezchleba.

78

Rohový kop domácích.

78

Vzápětí na druhé straně nedokázal propálit brankáře Nejezchleba Michal Sitta.

77

Michal Rec se dostal do gólovky, když získal míč ve vápně, ale nesedla mu střela a Lukáš Toman ho vychytal.

75

Odešel Adam Švéda a nahradil jej Karel Lukas.

74

Žlutou kartu obdržel kapitán hostí Jiří Vymazal, když odkopnul úmyslně míč po odpískání

72

Faul domácích.

71

Michal Sitta je dnes při chuti. Z osmnácti metrů vyslal střelu, ale ta se vznesla nad branku.

70

Odešel Jakub Hymr a nahradil jej Filip Šincl.

69

Střídání hostí
Odešel Martin Schön a nahradil jej Michal Prucek

67

Dnešní utkání sleduje 230 diváků.

67

Odešel Martin Skoumal a nahradil jej Petr Tichý.

66

Marek Sitta od půlky běžel s míčem až k brance, následnou střelu poslal těsně vedle branky hostí.

65

Žlutou kartu obdržel Ondřej Paclík.

61

Žlutou kartu uviděl domácí Adam Švéda za zbytečný faul, když stáhl k zemi hostujícího hráče.

59

Následný centr z místa provinění doletěl pouze k brankáři Tomanovi.

59

Odešel Pavel Zbožínek a nahradil jej Ondřej Gallik.

59

Žlutou kartu uviděl Matěj Laštůvka.

57

Domácí pokračují v aktivní hře z prvního poločasu a tlačí hostující tým.

51

Domácí navyšují na tříbrankový rozdíl!!!
Tak to byla neuvěřitelná akce domácích. Adam Švéda si šikovně seběhl za obránce a sklepl míč pro Marka Sittu, jenž tvrdou střelou z osmnácti metrů prostřelil Nejezchleba - 3:0

49

49

Ofsajd hostí.

46

Odešel Michal Skopalík a nahradil jej Michal Rec.

Držení míče(%): 55:45

Skončil první poločas mistrovského utkání mezi Zábřehem a Lutínem. V něm viděli divácí na místním stadionu dvě branky. Ve 31. minutě se prosadil Jakub Hymr a domácí po prvním gólu ožili, začali tlačit soupeře a o šest minut později navýšil na prozatimních 2:0 Michal Sitta střelou pod břevno.

45

Konec poločasu.

45+1

Domácí dokázali odehrát centr pouze za vápno, kde se ke střele odhodlal Božínek, ale míč šel vysoko nad branku.

45

První poločas je nastaven o jednu minutu.

45

Rohový kop hostí.

44

Domácí nepřestávají v tlaku a hosté kupí chyby. Jakub Hymr skvěle zapresoval a donutil hosty k chybě po které se ke střele dostal Václav Holík, ale jeho pokus šel těsně nad branku hostí.

37

Domácí navyšují!!!
Domácí po prvním gólu předvádí skvělý fotbal, který jim přináší druhý gól. MICHAL SITTA obdržel výbornou přihrávku do vápna, kterou výborně zužitkoval střelou pod břevno - 2:0

34

Domácí po gólu ožívají a hosty zatlačili na jejich polovinu.

31

Zábřeh se ujímá vedení!!!
Michal Sitta doběhl rychlý míč na pravé straně a poté vyslal přihrávku před branku, kde si seběhl osamocený JAKUB HYMR, jenž poslal balón pod břevno lutínské svatyně - 1:0.

26

Marek Sitta těsně přestřelil hostující branku.

25

Hosté momentálně hrají v oslabení, jeden z jejich hráčů je ošetřován za lajnou.

20

19

Nebezpečnou střelu vyslal z místa faulu Okleštěk, ale míč těsně minul branku Lutína.

18

Pavel Zbožínek uviděl žlutou kartu, když faulem zastavil útok domácích.

15

Jenže hosté málem vstřelili branku!!! Z pravé strany přiletěl na zadní tyč centr na který si naskočil Skopalík, jehož hlavičku z úhlu na brankové čáře vychytal Lukáš Toman.

13

Momentálně si týmy vyměňují míč a nevidíme tak, žádné nebezpečné akce.

10

Následný centr z místa prohřešku znovu odhlavičkovali hosté do bezpečí.

9

Marek Sitta doběhl těžký míč a poté se dostal k vápnu,kde ho zfauloval Skoumal.

8

Teď se tempo hry lehce zpomalilo. Domácí se snažili založit útok, ale přišel faul hostí.

5

Domácí kopali rohový kop, ale Oklešťkův centr ubránili hostující obránci.

3

Domácí se dostali do útoku. Michal Sitta přihrál na Jakuba Hymra, kterému nesedla následující střela a brankář Nejezchleb neměl s tím žádný problém.

1

Hosté mohli jít do vedení. V úvodní minutě domácí hráč posílal malou dom, ale k míči se dostal hostující Skopalík, jenž se okamžitě dostal s míčem před Lukáše Tomana, který jej skluzem skvěle vychytal. Poté ještě situaci pojistil odkopem Schwab.

1

O uvedení míče do hry se postarali domácí Lukáš Okleštěk a Marek Sitta.

1

Utkání právě začalo.

-2

Zábřeh bude hrát v černých dresech a hosté v modrých.

-5

Dnešní utkání bude řídit hlavní rozhodčí Milan Jurčák, asistovat mu budou Lubomír Samek a Vratislav Šebesta.

TJ Sigma Lutín
To Lutín má bilanci  dvou výher, jedné remízy a dvou proher a je na osmém místě.

SK Sulko Zábřeh
Domácí celek je momentálně první se čtyřmi výhrami a jednou remízou.

SESTAVY:
Zábřeh: Toman - Laštůvka, Schwab, Žanda, Hymr, Švéda, Okleštěk(C), Sitta Mi., Paclík, Holík, Sitta Ma.
Lutín: Nejezchleb - Chrást, Los, Brhel, Skoumal, Schön, Vymazal(C), Konečný, Navrátil, Zbožínek, Skopalík,
Rozhodčí: Polanský - Slota, Konečný

Náhradníci Zábřeh: Klimek, Ogrocki, Resler, Šincl, Lukas
Náhradníci Lutín: Prucek, Kráčmar, Gallik, Mačák, Tichý, Rec

Dobrý den. Vítám Vás u dnešního online přenosu ze Zábřehu. V dnešním utkání proti sobě nastoupí lídr Krajského přeboru SK Sulko Zábřeh a osmý TJ Sigma Lutín.
Zápas začína v 16:00