Střely na branku: 11 : 4 Fauly: 8 : 14 Ofsajdy: 5 : 2
Střely mimo: 5 : 5 Rohy: 5 : 1 Držení míče(%): 60 : 40

Rohy: 5:1
Fauly: 8:14
Ofsajdy: 5:2
Držení míče(%): 60:40

Skončilo nám utkání čtvrtého kola mezi Zábřehem a Litovlí ve kterém 310 diváků vidělo šest branek. Skóre otevřel ve 23. minutě kapitán hostí Martin Jindra z pokutového kopu. Vyrovnání přišlo ve 37. minutě, kdy taktéž z penalty vstřelil gól brankář Lukáš Toman. Do druhého poločasu vlétli domácí aktivní hrou, kterou již ve 47. minutě proměnili v branku, kterou vstřelil po přihrávce od Marka Sitty jeho bratr Michal. O osm minut později navýšil na 3:1 po šikovném signálu Ondřej Paclík. Další gól přidal hlavičkou Miroslav Žanda a na konečných 5:1 upravil skóre, patnáct minut před koncem, svým druhým gólem v zápasu Michal Sitta.

90

KONEC UTKÁNÍ

89

Švéda na pravé straně dostal míč do běhu, který poté poslal míč před branku, kde ho těsně minul Maistryzsin, jenž mohl skórovat do prázdné!!!

87

Ten rozehrál přímou střelou na branku Okleštěk a Nakládal musel ve výskoku vyrážet míč nad branku.

87

Přímý volný kop domácích...

86

Žlutou kartu uviděl hostující hráč Jan Baránek

82

Jeden z domácích hráčů se snažil z dálky přelobovat vyběhnutého brankáře, ale jeho pokus těsně minul branku hostí. Domácí jsou při chuti.

79

Střídání domácích
Odešel dnes skvěle hrající Marek Sitta a nahradil jej Jiří Maistryzsin

76

Odešel střelec čtvrtého gólu Miroslav Žanda a nahradil jej Adam Švéda

Střídání hostí
Odešel Marek Krátký a nahradil jej Jan Baránek.

75

ZÁBŘEH ZVYŠUJE NA 5:1
Domácí nadělují hostům bůra, kterého si fanoušci tak přáli. MICHAL SITTA,který dnes hraje skvělé utkání, se dostal k míči jak slepý k houslím a prostřelil nemilosrdně hostujícího gólmana - 5:1

73

Domácí fanoušci se dožadují bůra.

70

Dnešní utkání sleduje 310 diváků.

69

Střídání hostí...
Odešel Svatopluk Bohanos a nastoupil Tomáš Laža.

65

ZÁBŘEH NAVYŠUJE SVŮJ NÁSKOK
Michal Sitta se uvolnil na pravé straně a poté poslal přihrávku vzduchem na volného Miroslava Žandu, který hlavičkou uklidil míč do branky Nakládala - 4:1

65

Odešel Radek Žák a nahradil jej Jakub Hymr.

62

Marek Sitta dostal na půlce míč a přihrával doleva na Radka Žáka, který se ještě snažil přihrát na volného Michala Sittu, ale míč odhlavičkoval hostující hráč zpět k Žákovi prokličkoval přes několik hráčů a dostal se ke střele, ale tu zneškodnil Nakládal. Teď se hraje ve vysokém tempu.

60

Mohlo být sníženo!! Vojtěch Schwab vytvořil chybu u vápna a o míč ho obral Jiří Šana, jenž ještě přihrával do středu, kde si seběhl Marek Krátký, ale jeho střelu zblokoval Martin Lepka a následný oblouček chytil do rukavic Toman.

55

ZÁBŘEH ZVYŠUJE VEDENÍ!!!
Šikovný signál teď zahráli domácí. Okleštěk poslal z místa faulu přihrávku na Marka Sittu, jenž přihrávkou vzduchem uvolnil do uličky ONDŘEJE PACLÍKA, který vymetl šibenici hostující branky - 3:1

54

Faul hostí.

48

Žlutou kartu uviděl hostující hráč Marek Kučera.

47

ZÁBŘEH SE UJÍMÁ VEDENÍ!!!
Znovu zafungovala bratrská spolupráce. Michal Sitta vyslal doběhu svého bratra Marka, který už se chystal ke střele, ale na poslední chvíli přihrál pod sebe, kde si seběhl MICHAL SITTA, jenž si lehce pokopl míč a poté prostřelil vyběhnutého Nakládala - 2:1.

Držení míče(%): 55:45

Skončil nám první poločas ve kterém bylo k vidění několik zajímavých akcí ze kterých se zrodili dva góly. Nejprve ve 23. minutě kopali hosté penaltu, kterou proměnil hostující kapitán Martin Jindra a o čtrnáct minut později se dočkali penalty také domácí. Tu zkušeně proměnil Lukáš Toman.

45

Konec prvního poločasu.

45

Ten nebyl nijak nebezpečný...

44

Marek Sitta u lajny poslal míč na Michala Sittu, který si pohlídal ofsajdovou past a potáhl míč do vápna, kde dokázal obehrát hostujícího obránce a z těžké pozice přihrával na Marka Sittu, jehož následnou střelu vyrazil Nakládal na rohový kop.

40

Odešel Albert Šrom a nahradil jej Petr Dragon.

39

Krátký se dostal před Tomana, jenž ho pohotovým skluzem vychytal.

37

MÁME VYROVNÁNO!!!
Míč si na penaltový puntík nachystal domácí brankář Lukáš Toman, který poslal svého soka na pravou stranu a míč zkušeně uklidil doprostřed hostující svatyně -1:1

36

Radek Žák prošel do vápna, kde ho zfauloval jeden z hostí...

36

Penalta pro domácí!!!

30

Mohlo být vyrovnáno! Okleštěk poslal nebezpečný centr do vápna, kde si naskočil Lepka a jeho hlavičku vyrazil Nakládal.

23

HOSTÉ VEDOU!!
Penaltu proměnil kapitán hostí Martin Jindra, který poslal míč na pravou stranu a i když Toman vystihl stranu na míč nedosáhl- 1:0

23

Hosté budou mít možnost penalty!!!

21

Michal Sitta vybojoval u vápna míč a potáhl si ho na střed, kde poté skrytou nebezpečnou střelou ohrozil branku hostí, ale Nakládal stihl vyrazit míč do bezpečí.

17

Na centrovaný míč si ve vápně naskočil Marek Krátký, jenž hlavičkou přestřelil domácí svatyni.

14

Vzápětí ofsajd i na druhé straně.

14

Ofsajd domácích.

12

Domácí zvyšují aktivitu. Marek Sitta se obtočil kolem soupeře na pravé straně a přihrával míč na Michala Sittu, jehož nákop do vápna vyřešil brankář Nakládal.

10

Žanda vyslal do běhu Michala Sittu, jenž potáhl míč do velkého vápna, kde přihrával do středu a tam se dostal po schrumáži ke střele jeho bratr Marek, jenž v těžké pozici branku hostí přestřelil.

4

Momentálně si týmy vyměnují míč na kopačkách.

1

Hosté okamžitě z výkopu vyrazili do útoku. Petr Heinz dostal přihrávku, jenž si všimnul lehce vyběhnutého brankáře a ze třiceti metrů poslal nebezpečný míč, který těsně minul branku domácích.

1

Úvodního výpoku se zhodstili hosté.

1

Utkání právě začalo

-1

Zábřeh bude hrát tradičně v černých dresech, hosté v bílo-modrých.

-8

Hlavním rozhodčím dnešního utkání je Michal Šteier, asistenti Jiří Perutka a Zdeněk Štětka

-13

Obě mužstva se rozcvičují na hrací ploše. Dnes panuje nad Zábřehem slunečné počasí.

Loňské vzájemné utkání
V minulé sezóně se obě mužstva potkali proti sobě nejprve na podzim na půdě Zábřehu. V základní hrací době nebyl k vidění ani jeden gól a o vítězi museli rozhodnout penalty. Ty vyhrál Zábřeh 3:1, rozhodující penaltu proměnil Lukáš Toman.  Na jaře Zábřeh v Litovli prohrál 0:1. Jedinou branku vstřelil v 57. minutě Svatopluk Bohanos.

Něco o TJ Tatran Litovel
V minulé sezóně skončila Litovel na devátém místě s bilancí 9 výher, 8 remíz a 11 proher se skóre 32:47 a se 39 body.
Litovel vstoupila do nové sezóny vyhrou v prvním kole, když na domácí půdě zvítězila 2:1 nad nováčkem soutěže Bohuňovicemi. V následujících dvouch kolech nedokázali získat ani jeden bod. Nejprve na půdě Medlova prohrála 2:1 a v minulém kole prohrála doma se Šternberkem 1:3.

Něco o SK Sulko Zábřeh:
Zábřeh v loňské sezóně skončil na 15.místě s bilancí 11 výher, 5 remíz a 12 proher se skóre 41:39 a se 42 body.
Start nové sezóny se Zábřehu vydařil ze tří odehraných kol získal plný počet bodů. Když porazil v prvním zápase Jeseník na jeho půdě 0:1. O týden později doma zvítězil nad Černovírem 3:1 a v minulém kole dokázal ovládnout derby s Mohelnicí. Na její půdě zvítězil 0:1, když skóroval Radek Žák, který si připsal vítěznou branku i proti Jeseníku v prvním kole

SESTAVY:
Zábřeh: Toman - Laštůvka, Lepka, Schwab, Žanda(65. Švéda), Okleštěk(C), Sitta Mi., Žák(65. Hymr), Paclík, Sitta Ma.(69.Maistryzsin), Ratiborský
Litovel: Nakládal - Kučera, Heinz, Tomanec, Jindra(C), Krátký(65.Baránek), Bohanos(69. Laža), Miklánek, Kvapil, Šana, Šrom(40.Dragon)
Rozhodčí:
Náhradníci Zábřeh: Schubert - Hymr(65.Hymr), Švéda(65.), Maistryzsin(69.)
Náhradníci Litovel: Baránek(65.), Dragon(40.), Laža(69.), Bednář

Dobrý den. Vítám Vás u dnešního online přenosu z Městského stadionu v Zábřehu. Domácí celek SK Sulko Zábřeh přivítá ve čtvrtém kole TJ Tatran Litovel
Zápas začína v 16:30