SK SULKO ZÁBŘEH Logo zábřežškého fotbalu 1 : 2 SK LIPOVÁ

penalty: -:-STATISTIKY ZÁPASU:

Střely na branku: 13 :

6

Fauly: 14 : 2 Ofsajdy: 1 : 2
Střely mimo: 4 : 6 Rohy: 8 : 1 Držení míče(%): 58 : 42
Zblokované střely: 5 : 0 Diváci: 350

Statistické zápasu:
Střely na branku: 13:6
Střely mimo: 4:6
Zblokované střely: 5:0
Rohové kopy: 8:1
Fauly: 14:2
Ofsajdy: 1:2
Držení míče(%): 58:42
Skončilo nám utkání mezi Zábřehem a Lipovou, kde jsme viděli tři branky a to pouze v prvním poločasu. Zápas započal v rychlém tempu, které kolem 20.minuty opadlo, ale  i přesto dokázali hosté otevřít skóre. Ve 31. minutě dokázal poslat Lipovou do vedení Jan Horák. O dvě minuty přišla rychlá odpověď domácích v podobě gólu Michala Sitta, jenže minutu před konce hosty poslal znovu do vedení a zařídil vítěznou branku kapitán František Žilka. Ve druhém poločasu jsme branky neviděli, ale pár zajímavých gólovek ano, ale neúspěšných. Druhý poločas byl lehce vyhrocený a tak jsme také viděli tři žluté karty na straně hostí.
90
Konec utkání
90   Domácí se tlačili do útoku, ale je odpískán útočný faul.
89
Matěj Vybíhal vidí za odkopnutí balónu po odpískání žlutou kartu.
87 
Žlutou kartu vidí Petr Novák.
86   Hosté v rychlém sledu měli dvě šanci, ale ta druhá byla nebezpečnější, když se ocitl před brankářem David Drexler, ale míč poslal těsně vedle branky Zábřehu.
85
Střídání domácího celku
Odešel dnes Miroslav Žanda a nahradil jej Tomáš Horký.
84   Hosté po rohu se dostali k míči a dlouhou přihrávku se snažil doběhnout Vybíhal, ale Toman včasným vyběhnutím míč dokázal odehrát před ním a navíc přišel faul na Tomana.
83   Rohový kop domácích.
79   Okleštěk rozehrál přímý volný kop nebezpečnou střelou na branku, ale přímo do prostřed, kde stál Holásek, ale ten míč musel vyrazit s potížemi 
77 Střídání hostujícího celku
Odešel Sebastian Palla a nahradil jej Matěj Vybíhal.
77 David Drexler těsně před brankou poslal těžký míč nad branku domácích.
76 Faul domácích...
75 Dnešní utkání sleduje 350 diváků.
74 V rychlém sledu měli domácí možnost druhého rohu, ale hostující brankář vyboxoval míč do bezpečí.
74 Rohový kop domácích. 
73 Žlutou kartu obdržel Lukáš Hrabálek
70
Střídání hostujícího celku
Odešel Adam Přikryl a nahradil jej Petr Novák.
69   Hostující obránce dokázali míč odvrátit a hnali se do protiútoku, ale Ratiborský rychle přistoupil k jednomu z hostujících hráčů a domácí založili útok, jenže hostující hráči se dokázali rychle zatáhnout do svého vápna a nenechali vystřelit domácí.
67   Rohový kop Zábřeha...
65   Diváci Zábřehu se jíž radovali z gólu, ale Žanda se ocitl v ofsajdu, který je odpískán.
64    Střídání domácího celku
Odešel dnes dobře hrající Radek Žák a nahradil jej Karel Lukas.
60   Žanda v chumlu ve vápnu přihrál na začátek vápna na Marka Sittu, který se s míčem dostal do velkého úhlu ze kterého ještě poslal míč na branku, ale Holásek střelu vychytal 
59   Viktor Holešinský zpracoval centrovaný míč, se kterým si ještě seběhl ke středu, ale jeho střela letěla nad branku domácích.
57   Okleštěk rozehrál volný přímý kop pouze do hostující zdi od které se míč dostal k Marku Sittovi, jenž vyslal balón těsně nad branku Lipové.
55   Okleštěk ze své poloviny obětavým výkonem vyvezl míč na soupeřovu stranu, kde příhrál do běhu Michalu Sittovi, jenž musel svést souboj na rohu vápna s obráncem. Nakonec míč vybojoval a přihrál na Marka Sittu, ale na jeho přihrávku doběhl hostující hráč a následně je pískán útočný faul domácích.
52   Michal Sitta doběhl dlouhý míč a přihrál na svého bratra Marka, ale ten neměl komu dál přihrát, protože nikdo z jeho spoluhráčů nedoběhl do vápna....
50   Ofsajd hostí...
47    Faul hostí...
46 Druhý poločas právě započal
O přestávce na hřišti proběhlo předání památních medailí ke sto letům zábřežské kopané bývalím hráčům a funkcionářům, kteří v Zábřeze působili.
    Statistické údaje poločasu:
Střely na branku: 8:5
Střely mimo: 3:3
Zblokované střely: 2:0
Rohové kopy: 2:0
Fauly: 6:2
Ofsajdy: 0:1
Držení míče(%): 50:50 
    Skončil první poločas dnešního utkání, kde po půl hodině hry začali konečně padat branky. Ve třicáté první minutě otevřel skóre hostující Jan Horák, jenže o dvě minuty později vyrovnal Michal Sitta. Jenže minutu před koncem se hosté dostali do vedení díky gólu kapitána Františka Žilky.
45 Konec poločasu
44 Hosté znovu vedou!!!
Přikryl poslal centrovaný míč, který spadl na značku pokutového kopu, kde se k míči dostal kapitán hostí František Žilka, jenž placirou usměrnil míč k levé tyči Tomanovi branky.
40 Po faulu domácích dostali příležitost volného přímého kopu hosté. Toho se ujmul Lukáš Hrabálek, ale jeho přímý pokus minul zábřežskou svatyni.
33 Máme vyrovnáno!!!
Netrvalo to moc dlouho a domácí odpovídají na obdrženou branku. Po rozehrávce se okamžitě Zábřeh dral dopředu, k míči se dostal MICHAL SITTA, který si balón ještě připravil na svoji silnější nohu a míč technickou střelou poslal pod víko hostující branky - 1:1
31 Hosté otevírají skóre!!!
Tempo zápasu se uklidnilo na pár minut, ale přesto hosté se dokázali dostat do gólové příležitosti, po chumlu u branky se po chybě obránce, jenž pouze přihrál míč JANU HORÁKOVI, který míč umístil pod břevno domácích - 0:1
29 Zábřežští rohový kop zahráli centrem do vápna, kde hlavičkoval jeden z obránců balón za vápno, kde se k miči dostal Ratiborský, jenž poslal míč ke druhému praporku a od něj odcentruval Marek Sitta míč zpátky před branku, kde hlavičkoval pouze do brankáře Paclík.
28 Žanda šikovně prostrčil míč na Marka Sittu, jenž se opřel do střely, kterou vyrazil na rohový kop Holásek.
22 Michal Sitta si potáhl míč ke středu, ale jeho střela letěla hodně nad branku.
20 Teď se tempo zápasu trošku zklidnilo a týmy si míč střídají na kopačkách.
16 Hrabálek se sice s míčem dostal do vápna, ale tam se proti soupeřům ukličkoval.
15 Okleště poslal centrovaný míč do vápna, ale hostující obránce míč hlavičkou odvrátil do bezpečí. 
15 Rohový kop domácích.
14 Ze šestnácti metrů prověřil Fialka Tomana, ten ale jeho pokus vychytal. 
12 Do protiútoku se hnal Michal Sitta, jenž ještě posílal míč na nabíhajícího Radka Žáka, kterého vychytal Holásek.
11  Hosté se dostali po faulu postupným útokem k do vápna domácích, kde po sérii přihrávek vystřelil Horák, ale jeho pokus bez potíží zneškodnil Toman
10 V desáté minutě viděli diváci již osm střel.
8 A znovu Radek Žák vystřelil, ale pouze do brankáře hostí.
6 To je panečku začátek utkání. Tentokrát se na druhé straně dostal k míči Radek Žák, jenž poslal míč těsně vedle branky hostí.
5 Zpoza šestnáctky se ke střele dostal Fialka, ale jeho pokus letěl mimo branku domácího celku.
2 První, kdo si vytvořil nebezbečnou situaci byl domácí celek. Ke střele se dokázal dostat Ratiborský, který vyslal střelu se kterou bojoval Holásek na dvakrát. 
1 Utkání právě začalo 
-1 Hlavní sudí přivedl obě mužstva na hrací plochu. Domácí budou hrát v černé a hosté v modré.
-2 Dnešní utkání budou řídit David Kopecký, asistovat mu budou Jan Polanský a Radek Matulík.
-5 Obě mužstva jsou již v kabinách, kde se připravují na začátek utkání po rozcvičce.

SK Lipová
Lipová začala soutěž prohrou, ale poté třikrát vyhrála a pak prohrála na penalty proti Bohuňovicím a prohrála s Černovírem. V předehrávce 15. kola porazila Lutín a v minulém kole prohrála do se Šternberkem. Momentálně je v půlce tabulce se 13. body.

SK Sulko Zábřeh
Zábřeh zažil snový začátek, ale bohužel pro něj v posledních dvou utkáních zažil dvě porážky a to nejprve doma v předehrávce 15.kola se Želatovicemi prohrát 1:3 a minulý víkend prohrál v Ústí 3:0. Prozatím je na 5.místě se 17. body.

 

SESTAVY:
Zábřeh: Toman - Laštůvka, Lepka, Schwab, Žanda(85.Horký), Okleštěk(C), Sitta Mi., Žák(64.Lukas), Paclík, Sitta Ma., Ratiborský
Lipová: Holásek - Hrabálek, Žilka, Takáč, Horák, Drexler, Holešinský, Milar, Přikryl(70.Novák), Palla(77.Vybíhal), Fialka
Rozhodčí: Kopecký - Polanský, Matulík

Náhradníci Zábřeh: Schubert - Appl, Horký(85.), Krňávek, Šincl, Holík, Lukas(64.)
Náhradníci Lipová: Novák(70.), Vybíhal(77.), Štěpánek

Dobrý den. Vítám Vás u dnešního online přenosu z Městského stadionu v Zábřehu. Domácí Zábřeh přivítá v dnešním utkání nováčka soutěže z Lipové.
Zápas začína v 15:30