Střely mimo: - : - Rohy: - : - Držení míče(%): - : -

Ofsajdy: 4:4
Žluté karty: 0:1
Červené karty: 0:1
Držení míče(%): 55:45

Rozhodčí ukončil druhý poločas bez nastavení a mohla vypuknout radost domácího celku, jenž vítězí 3:1. Domácí šli do vedení hned ve třetí minutě, když Lukáš Oklěštěk poslal míč z přímáku přímo do branky. Ve 34. minutě vyrovnal Vavrač. Domácí utkání rozhodnuli ve druhém poločasu. V 66.minutě Žanda hlavičkou poslal Zábřeh do vedení a vítězství pojistil Václav Holík. Ke konci ještě uviděl červenou kartu hostující Bajza, jenž neudržel nervy na uzdě a sundal zezadu Holíka. Zábřeh končí podzimní část s 29 body.

90

Druhý poločas právě započal

89

Střídání domácích:
Odešel Miroslav Žanda a nahradil jej Filip Šincl.

88

Hostující Karel Bajza vidí červenou kartu, protože neudržel nervy a zbytečně zezadu sundal na trávník Václava Holíka.

86

Domácí nevyužili chybu hostujícího brankáře, který vyběhl proti míči. Michal Sitta balón získal, ale ještě přihrával na Navaru, který sice vstřelil gól, ale nepohlídal si ofsajd.

85

DOMÁCÍ NAVYŠUJÍ VEDENÍ!!
Na středu hřiště získal míč Michal Sitta, jenž potáhl míč na pravou stranu a poté vyslal VÁCLAVA HOLÍKA samotného na brankáře a ten neomylně překonal Vránu.

83

Odešel Marek Sitta a nahradil jej František Navara.

81

Okleštěk poslal balón do středu vápna, kde míč propadl na trávník a hosté se se stěstím osvobodili.

75

Hosté postupným útokem se blížili k brance, ale Bráblík se ocitl v ofsajdu.

73

Mlynář ve skluzu poslal míč těsně vedle branky domácích.

70

Odešel Ondřej Paclík a nahradil jej Kryštof Appl.

68

Střídání hostí:
Odešel Lukáš Urban a nahradil jej Pavel Kysela.

66

DOMÁCÍ ZNOVU VEDOU!!!
Okleštěk vyslal centr před branku, kde si našel prostor MIROSLAV ŽANDA, který hlavičkou poslal míč za záda Vrány - 2:1.

61 Faul domácích.
60 Zrník rozehrál roh po zemi, ale domácí dokázali hosty ubránit.
59 První rohový kop pro hosty...
58 Momentálně se hraje velmi neatraktivní fotbal. Týmy si střídají míč na svých kopačkách a často jej posílají do vzduchu.
55 Centrovaný míč domácí odrazili k Vavračovi, který vystřelil vysoko nad domácí svatyni.
55 Žák fauloval Bajzu a hosté mají možnost přímáku z velké vzdálenosti.
51 Domácí z nenápadné akce mohli jít do vedení. Okleštěk poslal vzdušnou přihrávku na Lukase, jenž potáhl kulatý nesmysl směrem do středu a poté přihrával před branku, kde Marek Sitta poslal míč nad branku.
48 Odražený míč po rohovém kopu se dostal k Markovi Sittovi, jenž přihrávkou pobídl svého bratra Michala, který vystřelil na Vránu a ten chyboval při zákroku a hosté měli štěstí, že Žanda při dorážce těsně netrefil branku Jeseníku.
48

Rohový kop pro domácí...

46

Druhý poločas rozehráli domácí a ihned se hnali směr hostující branka, ale Miroslav Žanda z levé strany nevyslal přesnou přihrávku.

Druhý poločas započne cca v 15:00

První poločas je minulostí. Na každé straně padl jeden gól. Nejprve se do vedení dostali již ve třetí minutě domácí po krásné brance Oklešťka a ve 34.minutě vyrovnal Vavrač.

45

Konec poločasu.

44

Hosté, ale dokázali ubránit tuto situaci.

44

Domácí si po dobré akci vybojovovali roh.

43

Faul domácích.

41

Okleštěk poslal centr na zadní tyč, kde hlavičkoval mimo tři tyče Paclík.

40

Paclík vybojoval roh pro Zábřeh.

37

Žlutou kartu za faul na Lukase si vykoledoval hostující Lukáš Urban.

36

Žanda poslal od postranní čáry z dvaceti metrů nepříjemný balón, který letěl na branku hostí, ale trefil pouze břevno.

34

HOSTÉ VYROVNÁVAJÍ!!!
Bráblík po levé straně obešel dva zábřežáky a poté poslal míč na pravou stranu, kde hostující JAN VAVRAČ využil nedůrazu hostujících obránců, uvolnil se a překonal střelou po zemi Tomana - 1:1.

33

Jenže Okleštěk přetáhl svůj centr a hosté budou odkopávat.

32

27

Faul domácích na polovině hřiště.

25

Hosté se snažili chytrou přihrávkou uvolnit Bráblíka, ale ten si nepohlídal ofsajdovou past a je mu odmáván i odpískán ofsajd.

23

Hosté měli slibnou možnost přímáku ze dvaceti metrů. Ten rozehrál Mlynář k pravé tyči, kde ale zasahoval domácí brankář Toman.

21

Michal Sitta vzdušným balónem vyslal dopředu Marka Sittu, jenž ještě dvakrát přiťukl s Žákem a poté přihrával na volného Oklešťka, který udělal kličku proti soupeři, ale na u druhého byl odzbrojen.

19

Hosté už nebezpečně hrozili ve vápně, jenže jejich snažení znovu končí kvůli ofsajdu.

16

Oba týmy si momentálně vyměňují míč na kopačkách.

10

Hosté se tlačili dopředu, ale domácí obrana nenechala hráče z Jeseníku se dostat k vápnu.

9

Domácí jsou stále aktivní, což dokázali teď nebezpečnou akcí. Lepka vyslal Paclíka,který se s míčem dostal do vápna hosti, kde posílal míč před branku jenže obránce Janíček míč vyrazil do bezpečí.

6

I domácí jsou zastaveni ofsajdem.

4

Hosté se snažili dostat do útoku, ale ten byl zastaven ofsajdem.

3

DOMÁCÍ SE UJÍMAJÍ BRZKÉHO VEDENÍ!!!
Míč si u postranní čáry postavil na přímák kapitán domácích LUKÁŠ OKLEŠTĚK, jenž poslal míč ze třiceti metrů přímo do branky hostí, kde ještě naskokoval Lepka, ale ten míč netrefil a gól si tak připisuje domácí kapitán - 1:0.

2

Prvním, kdo se prohřešil proti pravidlům byli hosté na levé straně u lajny a domácí mají výhodu přímého kopu ze třiceti metrů.

1

Úvodním výkopem zahájili hosté první poločas.

1

Začátek utkání.

-4

Hlavním rozhodčím je Jiří Perutka, asistovat mu budou Lubomír Habermann a Petr Brázdil.

-12

Obě mužstva se rozehřívají na hrací ploše.

FK Jeseník
Jeseník zatím střídá většinou výhru prohrou. V posledních dvouch utkáních jednou prohrál na penalty a jednou prohrál v normální hrací době. Momentálně Jeseník působí na desátém místě s dvaadvaceti body.

SK Sulko Zábřeh
Zábřeh zažil snový začátek, jenže na konci podzimní části se mu moc nedaří. Poslední dva zápasy odehrál venku a v obou případech prohrál. Nejprve s prvním Šternberkem a poté s předposledními Opatovicemi. Momentálně je Zábřeh na 7. místě s 26.body

SESTAVY:
Zábřeh: Toman - Laštůvka, Lepka, Žanda, Okleštěk(C), Sitta Mi., Žák(65.Holík), Paclík(70.Appl), Sitta Ma.(83.Navara), Lukas, Ratiborský(78.Schwab)
Jeseník: Vrána - Bajza, Janíček, Cekuras, Kmínek, Mlynář, Bráblík, Zrník, Vavrač, Bříza(C), Urban(68.Kysela)
Rozhodčí: Perutka - Habermann, Brázdil

Náhradníci Zábřeh: Schubert - Appl(70.), Schwab(78.), Krňávek, Navara(83.), Šincl, Holík(65.)

Náhradníci Jeseník: Pastucha - Mráz, Kysela(68.)

Dobrý den. Vítám Vás u dnešního online přenosu z Městského stadionu v Zábřehu. Domácí Zábřeh přivítá v dnešním utkání soupeře z Jeseníku.

Zápas začína v 14:00