Střely mimo: 4 : 2 Rohy: 6 : 6 Držení míče(%): 45 : 55

Rohy: 6:6
Fauly: 16:8
Ofsajdy: 2:3
Držení míče(%): 45:55

Skončilo nám derby mezi Zábřehem a Mohelnicí ve kterém skoro pět set diváků vidělo čtyři góly. Úvodní branku vsítil zábřežský Jakub Hymr již po čtvrt hodině hry. Jenže ke konci poločasu vyrovnal Jaroslav Kožela. Ve druhém poločasu hrála Mohelnice velmi nebezpečně a to potvrzuje i to, že dokázali šestkrát vystřelit na branku a domácí ani jednou. Navíc Mohelnice dokázala z tohoto vytěžit branku v 79. minutě, když do prázdné branky poslal míč Jan Marák, jenž nastoupil na hřiště dvě minuty před tím. Na konečných 3:1 pro Mohelnici navýšil v 86. minutě Martin Srdýnko.
Hosté si tak odváží tři body.

90

Skončil druhý poločas

90

Střídání hostí.
Odešel střelec třetí branky Martin Srdýnko a nahradil jej Miloslav Pospíšil.

86

HOSTÉ NAVYŠUJÍ SKÓRE

Hosté teď předvedli znovu kombinační koncert. Nejprve vystřelil Kloss, ale poté se k míči znovu dostal Marák, jenž přihrál znovu na Klosse a ten ještě kombinaci dokončil s MARTINEM SRDÝNKEM, který navyšuje náskok na dvě branky.

85

Rohový kop domácích nebyl vůbec nebezpečný.

83

Střelu z pravé strany vykopl Toman reflexivně na rohový kop.

84

Žlutou kartu obdržel hráč domácích Matěj Laštůvka.

79

HOSTÉ OTÁČEJÍ VÝVOJ UTKÁNÍ!!!

Hosté kombinační akcí po pravé straně dokázali uvolnit JANA MARÁK, který poslal míč do prázdné branky Zábřeha.

77

Odešel střelec první branky hostí Jaroslav Kožela a nahradil jej Jan Marák.

73

Střídání domácích.
Odešel dnes dobře hrající Marek Sitta a nahradil jej Jiří Maistryzsin.

72

Žák v obraně výborným zákrokem získal míč a domácí šli do protiútoku a ke střele se dostal Michal Sitta, jenž vyslal tvrdou střelu těsně vedle branky.

70

Žlutou kartu obdržel hráč hostí Martin Pauliny.

70

Dnešní utkání navštívilo 480 diváků.

69

Odešel Filip Šincl a nastoupil Adam Švéda.

68

Rohový kop pro domácí, ale nebyl nijak nebezpečný.

66

Hosté poslal střelu, přímo z místa rozehrání přímého volného kopu, do tyče!!!

65

Miroslav Žanda uviděl žlutou kartu za faul na hostujícího hráče.

63

Sérii rohových kopů ukončil Okleštěk odhlavičkováním míče na Marka Sittu, který mu vrátil balón do běhu, ale jeho pokus mířil z úhlu nad brnakou Mohelnice.

60

Michal Sitta vběhl na hranici vápna do čistého souboje s brankářem Horou, kterého obral o míč, ale jeho nepříliš povedenou střelu si na čáře pohlídali hostující obránci. Před touto akcí jsme viděli spíše fotbal alá přihrávka a občas nákop.

54

Hostující útok zastavil odmávaný i odpískaný ofsajd.

49

Domácí teď ohrozili hostující branku. Michal Sitta vybojoval míč na hranici vápna a poslal jej na vzdálenou tyč, kde si seběhl Jakub Hymr, ale ten v těžké pozici poslal míč těsně vedle branky.

Držení míče(%): 50:50

Skončil nám první poločas dnešního derby mezi Zábřehem a Mohelnicí ve kterém diváci na zdejším Městském stadionu viděli dvě branky. Skóre otevřel v patnácté minutě Jakub Hymr střelou k levé tyči. Po gólu se průběh utkání zmírnil, ale tempo poločasu začalo gradovat až k jeho konci, kde si hosté vytvořili pár šancí a hlavně dokázali vytěžit minutu před koncem poločasu vyrovnání, když technickou střelou vsítil gól Jaroslav Kožela.

45

Skončil první poločas

45

Jenže Okleštěk trefil pouze svého spoluhráče a již se nic zajimavého nestane.

45

Domácí dostanou možnost přímého volného kopu již v nastevení prvního poločasu.

44

HOSTÉ VYROVNÁVAJÍ TĚSNĚ PŘED KONCEM POLOČASU!!!

JAROSLAV KOŽELA se dostal k odraženému míči a technickou střelou podél brankáře vyrovnává na 1:1.

41

Na druhé straně měli domácí dva rohové kopy ze kterých, ale ani jeden nebyl moc nebezpečný.

40

Centrovaný míč si našel jednoho z hostujících, který trefil břevno a vzápětí dorážka šla vedle branky.

40

Kapitán Mohelnice Roman Kuba poslal z místa faulu přímou střelu přes zeď, ale proti jeho projektilu se výborným zákrokem postavil Toman, jenž vyrazil míč na rohový kop.

39

Hosté mají možnost přímého volného kopu.

38

Kloss prověřil ze šestnáctky Tomana tvrdou střelou, ale s tou si Toman poradil

36

Již se hraje...

35

Centrovaný míč trefil jednoho ze zábřežských hráčů, který zůstal ležet na hřišti.

34

Hosté měli možnost přímého volného kopu po sporném faulu.

32

Do ofsajdové pasti se dostali také zábřežští hráči.

28

Schwab vyslal střelu na Horu, který si s míčem poradil bez potíží.

24

Do první ofsajdové pasti zápasu se dostali hosté.

21

Momentálně se hraje nahoru a dolů.

15

DOMÁCÍ SE UJÍMAJÍ VEDENÍ V DNEŠNÍM DERBY!!!

Domácí započali akci po pravé straně. Michal Sitta obdržel balón, který vyslal na střed, kde jej podběhl Marek Sitta a k míči se tak dostal Radek Žák, který poslal míč do středu vápna, kde míč pustil Miroslav Žanda na volného JAKUBA HYMRA, jenž vyslal střelu k levé tyči.

14

Vzápětí zaútočila nebezpečně Mohelnice. Akci po pravé straně zakončil střelou mimo Heindenreich.

13

Akce po levé straně. Marek Sitta na dvakrát přihrával na bratra Michala, který z voleje prověřil brankáře Horu.

11

Hosté znovu vybojovali roh, ale znovu z něj nebyla nijak nebezpečná šance.

9

Po delší době jsme mohli vidět útok. Lepka vybojoval míč na své polovině a poté ho poslal k vápnu hostí, ale celá akce skončila v náručí hostujícího hráče.

3

Hosté vybojovali rohový kop. Centrovaný míč se snažil z voleje trefit jeden z hráčů Mohelnice, ale promáchl.

2

Domácí se dostali do útoku. Miroslav Žanda dostal míč do běhu a místo střely se snažil ještě přihrávat, ale svým pasem nikoho nenašel.

1

O úvodní rozehru se postarali hostující hráči a okamžitě se snažili zaútočit, ale domácí je nepustili ke svému brankovišti.

1

Utkání právě začalo

-1

Hlavní rozhodčí přivedl obě mužstva. Domácí nastoupí znovu pro jarní domácí zápasy v černých dresech a hosté v modrožluté kombinaci dresů.

-5

Dnešním hlavním arbitrem v derby bude Lubomír Habermann. Na čarách mu budou asistovat Martin Kouřílek a Lukáš Foral.

Podzimní vzájemné utkání
Na podzim se tito soupeři utkali v sedmém kole a Mohelnice dokázala na domácí půdě vyhrát 2:1. Skóre otevřel Jan Marák ve 27. minutě. Zábřeh dokázal v 65. minutě vyrovnat brankou Jakuba Hymra. Jenže sedm minut před koncem dokázal ukořistit tři body pro Mohelnici Roman Kuba.

To Mohelnice má bilanci dvou výher a třech proher. Poslední utkání odehrála Mohelnice na své půdě, kde přivítala Všechovice. Zápas skončil 0:1. A to jedinou brankou, kterou dokázal vsítit všechovický Adam Hrdlička.

SK Sulko Zábřeh
Domácí celek má v jarní části bilanci dvou výher, výhry na penalty a dvou proher. Poslední utkání odehrál na půdě Černovíru, kde prohrál 2:1. Úvodní branka padla již v desáté minutě, kterou vstřelil černovírský David Dočkal. Vyrovnání přišlo ve 32. minutě gólem Jakuba Hymra. Rozhodující branku vstřelil Bořivoj Petrů pět minut před koncem.

SESTAVY:
Zábřeh: Toman - Laštůvka, Lepka, Schwab, Žanda, Hymr, Okleštěk (C), Sitta Mi., Žák, Šincl(69. Švéda), Sitta Ma.(73.Maistryzsin),
Mohelnice: Hora - Hlaváč, Kuba (C), Kloss, Pauliny, Heidenreich, Srdýnko, Kožela(77. Marák), Vokoun, Knýř, Čank
Rozhodčí: Habermann - Kouřílek, Foral

Dobrý den. Vítám Vás u dnešního online přenosu z Městského stadionu v Zábřehu. Domácí celek SK Sulko Zábřeh přivítá v derby Mohelnici.
Zápas začína v 16:00.