Střely na branku: 7 : 4 Fauly: 20 : 9 Ofsajdy: 4 : 2
Střely mimo: 4 : 8 Rohy: 6 : 6 Držení míče(%): 55 : 45

Rohové kopy: 6:6
Fauly: 20:9
Ofsajdy: 4:2
Držení míče(%): 55:45

Je za námi poslední utkání Krajského přeboru ve kterém domácí Zábřeh vyhrál v poměru 4:0 nad Opatovicemi. V prvním polasu hned ve třetí minutě skóroval Jan Janák, který tečoval střelu Michala Sitty a domácí byli velmi aktivní, jenže od 25. minuty začali hosté být velmi nebezpeční a dokázali několikrát ohrozit domácí branku, ale to i domácí si vytvořili několik příležitostí. Do druhé poloviny vstoupili dobře hosté, ale nedokázali vstřelit branku a v průběhu druhé půlky začali domácí znovu tlačit. Z tohoto tlaku vyústil gól v 71. minutě, který vstřelil Filip Šincl. Na 3:0 zvyšoval o deset minut později Radek Žák z penalty. V 90. minutě upravil skóre na konečných 4:0 Jiří Maistryzsin.

90

Konec zápasu

90

Domácí zvyšují vedení!!!

Okleštěk poslal do běhu Marka Sittu, který ještě přihrál na sebíhajícího JIŘÍHO MAISTRYZSINA, který poprvé byl zblokován, ale následně si dokázal udělat prostor a vymetl síť hostující branky- 4:0

88

Jenže nebyl nebezpečný a do protiútoku se hnali domácí. Marek Sitta dostal pobídku, ale těsně před brankářem podklouzl na hodně mokrém trávníku.

87

Rohový kop hostí..

85

Střídání na straně domácích...
Odešel autor třetí branky Radek Žák a nahradil jej Kryštof Appl.

82

Střídání na straně hostí...
Odešel David Krumpolc a nahradil jej Petr Vymětalík.

81

Míč si k provedení penalty postavil Radek Žák, jenž vyslal střelu do protipohybu Vinklárka - 3:0

79

Žlutá karta pro Pavla Klvaňu.

79

Penalta po Zábřeh... Můžeme ji označit za spornou, když po souboji ve vápně spadnul Maistryzsin a rozhodčí odpískal faul na něj.

78

Odešel Adam Švéda a nahradil jej František Navara.

77

Marek Sitta přenechal míč Vojtěchu Schwabovi, jenž vyslal centr do vápna, kde se chystal Maistryzsin, jenže míč odhlavičkoval hostující hráč.

71

Na pravé straně dostal míč Marek Sitta, jenž poslal míč před branku, kde si sebíhal Maistryzsin i FILIP ŠINCL, který dokázal míč nasměrovat za záda Vinklárka. - 2:0

69

Ofsajd domácích...

68

Po střele Marka Sitty mají domácí rohový kop.

66

Odešel Jan Janák a nahradil jej Marek Sitta.

62

Janák si znovu pohlídal ofsajd a po pravé straně zavedl balon do vápna, kde z úhlu posílal pas před branku, kde Vinklárek míč vyrazil.

58

Rohový kop pro domácí.

56

Okleštěk poslal centr přímo na hlavu Maistryzsina, ale jeho hlavičku vyrazil Vinklárek.

54

Odešel Jakub Hymr a nahradil jej Jiří Maistryzsin.

51

Teď se tempo zápasu trošku uklidnilo.

48

Rohový kop Opatovic...

46

Odešel Jan Krňávek a nahradil jej Václav Holík.

Držení míče(%): 50:50

Právě nám skončil první poločas dnešního utkání mezi Zábřehem a Opatovicemi ve kterém padl pouze jeden gól a to hned ve třetí minutě, když střelu Michala Sitty ztečoval Jan Janák. Z úvodu poločasu byl aktivnější Zábřeh, jenž si dokázal vytvořit několik nebezpečných šancí, ale hosté poté převzali iniciativu v útoku a začali nebezpečně kousat. Velmi nebezpečný pro Zábřeh byl Jan Hostaša, který dokázal několikrát vystřelit.

45

První polovina právě skončila

45

Na centrovaný míč na zadní tyči si naskočil Gerhard, jenž ještě vracel před branku, ale domácí obrana skvěle míč odvrátila do bezpečné vzdálenosti od branky.

44

Rohový kop...

42

Hodně silný déšť teď panuje a to pro hráče to musí být velmi nepříjemné.

38

Okleštěk posílal míč na, v ofsajdu postaveného, Jana Janáka, jenže ten přestal hrát a k míči si seběhl volný Hymr, jenž nedokázal překonat překonat Vinklárka.

36

Hosté teď přebírají iniciativu v útoku a domácímu týmu hrozí gólem.

34

Hosté teď nebezpečně zahrozili. Hostaša vhazoval aut na Tomáše Klvaňu, který poslal míč na střed za vápno, kde se ke střele odhodlal Krumpolc, ale jeho pokus zneškodnil Schubert.

34

Radek Žák se dostal ke střele, ale dokázal balon poslat pouze vedle branky.

33

Okleštěk pobídl do běhu Michala Sittu, jenž se dostal do vápná s tváří v tvář brankářovi těsně minul branku.

30

Přímý volný kop hostí z 18 metrů skončil na břevnu domácího týmu. Mohlo být vyrovnáno.

27

Zábřeh zaznamenal desátý faul...

22

Janák si pohlídal ofsajdovou hranici a míč sklepl do volného prostoru kam si sběhl Michal Sitta, jenž poté vyslal centr do vápna, kde se snažil hlavou ztečovat míč Janák, ale jeho pokus šel vedle branky.

20

Ten rozehráli hosté po zemi na přední tyč, kde se snažil tečovat Jan Hostaša, ale jeho úmysl vystihli domácí.

20

Po nebezpečném nákopu do vápna mají hosté možnost rohového kopu...

19

Žák přihrál na Oklešťka, jenž si kulatý nesmysl ještě potáhl do středu a poté vyslal střelu, která skončila vedle hostující svatyně.

18

Hosté se dostávali do útoku, ale jejich snažení překazil odmávaný i odpískaný ofsajd.

16

Lukáš Okleštěk poslal přízemní cetr od rohového praporku do vápna, ale míč jim pouze proletěl.

15

I hosté ohrozili. Po nákopu od branky hlavičkoval domácí hráč míč k hostujícímu Janu Hostašovi, jenž přihrál na Tomáše Klvaňu a ten mu hned balon vrátil a Jan poté vyslal tvrdou střelu, kterou musel vyrazit Schubert. Na rohový kop. Ten, ale domácí ubránili.

14

Rohový kop pro Zábřeh...

12

Zábřeh je stále aktivnější. Teď dostal výzvu do běhu Jakub Hymr, ale u míče byl, i po lehkém zaváhání, dříve vybíhající brankář Opatovic.

11

Švéda se Žákem si dokázali několikrát vyměnit míč mezi obránci a druhý zmiňovaný se odhodlal ke střele, ale jeho pokus zneškodnil výborně Vinklárek.

10

Zábřeh po deseti minutách hry zaznamenává páty faul.

9

Po centru přišel útočný faul domácích.

8

Rohový kop Zábřeha...

3

Domácí se rychle ujímají vedení!!!
Domácí začali utkání velmi aktivně. Nejprve po autovém vhazování dostával na střed nabídku Švéda, ale k němu se míč nedostal a obránce se snažil s míčem založit útok, ale byl mu odebrán balon. Poté se ve středu vápna dostal k těžké střele Michal Sitta a jehož pokus ztečoval JAN JANÁK, jemuž je připsán gól. - 1:0

0

Utkání právě začalo.

-1

Zábřeh bude hrát v černé barvě a hosté ve žluté.

-5

Hlavním arbitrem dnešního utkání bude Petr Brázdil a na lajnách mu budou asistovat David Kopecký a Evžen Hampl.

-10

Obě mužstva jsou již po rozcvičce a za pár minut můžeme začít.

Podzimní vzájemné utkání
Na podzim se potkaly týmy 4. listopadu ve 14. kole na půdě Opatovic. Zde se dařilo Zábřehu, který vyhrál 1:3. Skóre tehdy otevřel v šestnácté minutě Martin Laštůvka (0:1). Na 1:1 vyrovnal ve 28. minutě Tomáš Klavaňa. Jenže ve 34. minutě dostal nabídku na vedení v podobě penalty Zábřeh a Lukáš Toman ji proměnil. Na konečných 1:3 pro Zábřeh upravil dvacet minut před koncem Jiří Maistryzsin.

SESTAVY:
Zábřeh: Schubert - Laštůvka, Schwab, Hymr(54. Maistryzsin), Švéda(78. Navara), Okleštěk(C), Sitta Mi., Krňávek(46. Holík), Žák(85. Appl), Šincl, Janák(66. Sitta Ma.,)
Opatovice: Vinklárek - Motloch, Gerhard, Krumpolc(82. Vymětalík), Klvaňa T., Klvaňa J., Hostaša, Durčák, Kurfürst, Strnadel, Zela
Rozhodčí: Brázdil - Kopecký, Hampl
Náhradníci Zábřeh: Toman - Appl(85), Navara(78.), Maistryzsin(54.), Holík(46.), Sitta Ma.(66.), Ratiborský
Náhradníci Opatovice: Vymětalík(82.), Koláček

Dobrý den. Vítám Vás u dnešního online přenosu z Městského stadionu v Zábřehu. Domácí celek SK Sulko Zábřeh přivítá v posledním kole tým TJ Sokol Opatovice.
Zápas začína v 18:00