Střely na branku: - : - Fauly: - : - Ofsajdy: - : -
Střely mimo: - : - Rohy: - : - Držení míče(%): - : -

Rohové kopy: 3:4
Fauly: 14:10
Ofsajdy: 3:0
Držení míče(%): 47:53

Skončilo nám utkání mezi Zábřehem a Velkými Losinami ve kterém jsme viděli v základní hrací době dvě branky. Obě padly ve druhém poločasu. Nejprve šli do vedení hosté. V 59. minutě se ke střele dostal Tomáš Indra poslal míč podél brankáře Tomana. Domácí dokázali vyrovnat. Deset minut před koncem utkání dostal míč za záda Hataly Jiří Maistryzsin. A zápas tak došel do penalt.
Hosté nakonec dokázali ukořistit bod navíc v pokutových kopech. Ten rozhodující proměnil Ivo Lazarov.

90

Konec utkání.

Hosté vyhrávají po penaltách
Autorem rozhodujícího pokutového kopu je Ivo Lazarov.

5

D

Jiří Maistryzsin uzavíral poslední sérií pokutových kopů a musel dát. Bohužel balon poslal vysoko nad branku.

5

H

Ivo Lazarov poslal míč na pravou stranu kam skočil i Toman, ale ten nedokázal jeho pokus zneškodnit - 4:3

4

D

Souboj brankářů. Lukáš Toman poslal Dominika Hatalu na druhou stranu a vyrovnává - 3:3

90+1

Konec druhého poločas, následují penalty..

90

Rohový kop domácích...

90

Utkání bude nastaveno o jednu minutu.

86

Maistryzsin vyslal pas na Žáka, který se tlačil do vápna, kde byl ale dobře napadán hostující obranou a pod tlakem dokázal vyslal lehkou střelu na Hatalu, který si míč pokryl.

84

Maistryzsin u vápna tahal míč, ale po několika kličkách nedokázal přihrát na své spoluhráč a byl odzbrojen Tejklem.

81

Vzápětí mohli jít hosté znovu do vedení! Martin Kobza poslal centr do velkého vápna,kde byl volný Lazarov, jenž přestřelil zábřežskou branku.

80

Domácí srovnávají!!!
Appl poslal míč do běhu Holíkovi, který vyslal krásný centr přímo na hlavu JIŘÍMU MAISTRYZSINOVI, jenž hlavičkou srovnává skóre.

79

Václav Holík přestřelil hostující branku.

78

Maňka prověřil pozornost Tomana, ale ten pokryl jeho střelu.

77

Domácí teď nebezpečně ohrozili. Holík přihrával na Žáka, který si ale musel zpracovat míč a jeho pokus byl zblokován do autu.

76

Střídání domácích
Odešel Adam Švéda a nahradil jej Kryštof Appl.

74

Nebyl nijak nebezpečný...

73

Rohový kop hostí...

73

Odešel František Navara a nahradil jej Jiří Maistryzsin.

66

Okleštěk posla balon přímo do připravené zdi.

65

Domácí mají příležitost volného přímého kopu.

60

Odešel Jan Krňávek a nahradil jej Václav Holík.

59

Hosté právě vstřelili branku!!!
Ke střele se dostal TOMÁŠ INDRA, jenž poslal balon podél brankáře a otevírá skóre utkání.

58

Třetí střídání hostí
Odešel Tomáš Pecháček a nahradil jej Martin Kobza.

54

Střídání znovu na straně hostí!
Odešel Adam Bureš a nahradil jej Martin Kocourek.

50

Úvodních pět minut druhé poloviny se hrálo ve velkém tempu, ale znovu jsme se gólu nedočkali.

46

Střídání na straně hostí!
Odešel Matěj Šinogl a nahradil jej Ivo Lazarov.

Držení míče(%): 45:55

V Zábřehu tak skončil první poločas dnešního utkání ve kterém jsme neviděli ani jeden gól. Velmi nebezpeční byli hosté, nejvíce z jejich řad vynikal Pecháček, jenž několikrát ohrozil domácí branku. Domácí si také vytvořili pár šancí. Nejbezpečnější byl za domácí Šincl, ale jeho střela skončila vedle branky.

45

Konec poločasu.

45

Indra poslal míč přímo na vzdálenou tyč, kde skvěle zasáhnul Toman.

45

Martin Lepka musel zatáhnout za záchranou brzdu a po faulu na Lineta obdržel žlutou kartu. Pro hosty se tak vytvořila nebezpečná šance jak ohrozit branku Zábřeha....

43

Z druhé vlny sbíhal k vápnu obránce Zatloukal, který dostal skakavý balon a těsně jej poslal vedle branky Zábřeha.

39

Michal Sitta potáhnul míč až k vápnu, kde přihrával na hranici vápna na Radka Žáka, který se nedostal přes obránce Velkých Losin.

38

U středového kruhu byl odzbrojen Krňávek a hosté se hnali do útoku. Linet dostal míč do běhu a vzápětí poslal tvrdou střelu nad branku Tomana.

33

Nízky centřík vyslal Okleštěk do vápna, kde si nabíhal Šincl, ale míč ve skluzu nedokázal trefit.

33

Volný přímy kop pro domácích po faulu na Oklešťka.

30

Po této pauze se provinili hosté faulem.

29

Občerstvovací pauze...

28

Navara dostal balon do běhu a poté se snažil prostrčit míč do středu vápna, ale obránce jeho úmysl dobře přečetl a míč zblokoval.

25

Centrovaný míč od rohového praporku si ze vzduchu stáhnul do rukavic Toman.

24

Petr Linet dostal míč do běhu a u vápna přihrával před branku, kde se nacházel Tomáš Indra jeho teč nejspíše tečoval někdo z domácích na roh.

22

Okleštěk tentokrát poslal míč přes celé vápno.

22

Sittovu střelu zblokovali hosté na rohový kop...

20

Ten rozehrál po zemi domácí kapitán přímo na kopačku hostujícího obránce, který odvrátil míč do bezpečí.

20

19

Rozhodčí musel vytasit žlutý kartónek, který uviděl hostující Adam Bureš, který byl pozde u míče a skluzem sjel domácího Žáka.

18

Velké Losiny vybojovali rohový kop, po kterém následuje druhý.

16

Šincl vyslal nebezpečnou střelu, která nakonec skončila těsně vedle branky Losin.

15

Na druhé straně hrozil znovu hostující Pecháček, který se hnal na branáře, jenže se s ním stačil vrátit obránce a tak musel vystřelit bodlem a Toman míč na dvakrát zneškodnil

15

Následovala série dvou faulů hostujícího týmu. Domácí nedokázali ohrozit hostující svatyni.

13

Pecháček se dostal na hraně vápna ke střele, jenže ta mu nesedla a Toman ji v pohodě pokryl.

12

Indra si z pravé strany potáhl míč na střed, ale jeho následný střelecký pokus šel vedle branky Zábřeha.

10

Švéda skvěle prošel s míčem okolo lajny, ale jeho následný nákop před branku nenašel domácího adresáta.

9

U pulky hřiště se zapojilo několik hráčů do souboje o míč. Autové vhazování získali hosté.

7

Tomáš Maňka rozehrál přímý volný kop do zdi, od které se míč dostal zpět k němu a jeho následný pokus letěl nad branku Zábřeha.

6

Velké Losiny mají možnost volného přímého kopu ze dvaceti metrů...

3

Tomanův dlouhý nákop získal ve vzdušném souboji hostující hráč. V soubojích jsou zatím lepší hosté.

1

Hned v úvodní minutě se hosté proviňují hosté, ale s následné akce domácí nevymysleli nic, co by ohorozilo hostující branku. Navíc je odpískán útočný faul domácího celku.

0

Utkání začalo...

-1

Domácí budou hrát tradičně v černé barvě a hosté v modré.

-3

Dnešní utkání povede jako arbitr Jaroslav Kašpar. Na čarách mu budou asistovat Lubomír Habermann a Libor Sedláček

-10

Nad Zábřehem panuje slučné počasí. Trávník je ve výborném stavu a za pár minut nám započne utkání.

Oba týmy mají již dvě kola před koncem jistou účast v Krajském přeboru i příští sezónu.

Podzimní vzájemné utkání
Na podzim se potkaly týmy ve 13. kole na půdě Velkých Losin, kde zvítězil Zábřeh po gólu Filipa Šincla z 59. minuty.

A právě dnešní soupeř z Velkých Losin je v tabulce krajského přeboru o jediný bod právě za Zábřeh. Velké Losiny mají plusové skóre 64:46. V minulém utkání přivítaly Losiny na svém hřišti lídra soutěže Všechovice. Zápas skončil 2:4.

SK Sulko Zábřeh
Zábřeh je momentálně ve středu tabulky na osmém místě s 38 body a s lehce mínusovým skóre 36:38. V minulém kole Zábřeh přivítal na svém hřišti  Kralice na Hané a prohrál 0:1, když jediný gól zápasu vstřelil čtyři minuty před koncem Martin Neoral. Zábřehu navíc bude v obraně chybět Martin Lepka, který obdržel v devadesáté minutě červenou kartu za nesportovní chování.

SESTAVY:
Zábřeh: Toman - Laštůvka, Schwab, Hymr(68. Janák), Švéda(76.Appl), Okleštěk(C), Sitta Mi., Žák R., Šincl, Navara(73.Maistryzsin), Krňávek(60. Holík)
Velké Losiny: Hatala Dom. - Tejkl, Bureš(54. Kocourek), Zatloukal, Linet, Indra, Maňka, Žídek, Šinogl(46.Lazarov), Žák O., Pecháček(58. Kobza)
Rozhodčí: Kašpar - Habermann, Sedláček
Náhradníci Zábřeh: Schuber, Appl(76.), Maistryzsin(73.), Jedelský, Janák(68.), Holík
Náhradníci Velké Losiny: Kubíček, Kupčík, Lazarov(46.), Kocourek(54.), Kobza(58.), Hafala F.

Dobrý den. Vítám Vás u dnešního online přenosu z Městského stadionu v Zábřehu. Domácí celek SK Sulko Zábřeh přivítá v předposledním kole TJ Sokol Velké Losiny.
Zápas začína v 17:00.