OK

SK SULKO ZÁBŘEH Logo zábřežškého fotbalu 1 : 0 logo_velke_losiny TJ Sokol Velké Losiny

Penalty: 5:4

STATISTIKY:

Střely na branku: 4 : 4 Fauly: 16 : 16 Ofsajdy: 1 : 1
Střely mimo: 6 : 5 Rohy: 3 : 4 Držení míče(%): 55 : 45

Máme tu konec zápasu, který se rozhodl až v závěrečných penaltách. Z deseti pokutových kopů jsme viděli devět gólů a jedinou penaltu nedal hostující Mičunda, kterého vychytal Lukáš Toman. První poločas nebyl moc záživný a viděli jsme v něm pět zajimavých šancí. Za to druhý poločas byl záživnější a mohli jsme vidět více střel ikdyž většina šla vedle branky.
90 Konec penalt.
ikonka gól Jedinou a rozhodující branku vstřelil Marek Sitta v páté sérii a penalty skončily 5:4.
S5 H V poslední sérii vzal na svá bedra penaltu za Velké Losiny Jan Mičunda, který poslal střelu k pravé tyčce, ale Lukáš Toman fantasticky vystihl směr a vyrazil míč vedle branky.
S5 D Poslední série a za Zábřeh Marek Sitta proměňuje. 5:4!!!
S4 H Ota Trunkát také dává.
S4 D Čtvrtou sérii započal brankář Lukáš Toman a s přehledem skóruje.
S3 H Ondřej Žák srovnává na 3:3.
S3 D Zábřežský Martin Laštůvka suveréně dává gól.
S2 H Za hosty Martin Kobza proměňuje se štěstím.
S2 D Druhou sérii započal Miroslav Žanda a dloubáčkem dává na 2:1
S1 H Za Velké Losiny první kopal Martin Kocourek a tvrdou střelou vyrovnává.
S1 D Za Zábřeh kopal první penaltu Tomáš Sládek a proměnil ji.
90 Konec druhého poločasu následovat budou penalty.
90 ikonka žluté karty Žlutou kartu obdrželi oba kapitáni domácí Lukáš Okleštěk a hostující Jakub Zatloukal.
90 ikonka žluté karty Žlutou kartu obdržel Martin Lepka.
90 Hlavní rozhodčí nastavuje zápas o tři minuty.
90 ikonka žluté karty Žlutou kartu obdržel Ota Trunkát.
89 ikona střídání

Čtvrté střídání hostí:
Odešel Lukáš Kováč, kterého nahradil Martin Kobza

86

A již se pokračuje ve hře po ošetření hráče.

85

Rohový kop hosté rozehráli na krátko, ale u míče byl první Král, který poté sestřelil z blízky Bureše, který zůstal otřesen ležet na zemi.

83 ikona střídání

Třetí střídání hostí:
Odešel Ondřej Nýdecký a nahradil jej Ondřej Žák.

81

Domácí sice operují na straně hostí, ale střely Sládka a Maistryzsina pouze nastřelily hostující hráče.

79 ikona střídání

Také hosté po druhé střídají:
Ze hřiště byl stažen Marek Žídek a na hřiště byl vyslán Jan Mičunda.

77 ikona střídání

Domácí po druhé střídají:
Odešel ze hřiště Filip Šincl a nahradil jej Jiří Maistryzsin.

75

Hosté se vzápětí snažili založit další útok, ale to jim znemožnil Šincl.

74

Hosté měli možnost přímého volného kopu ze 22 metrů, jenže Adam Bureš poslal střelu z místa prohřešku hodně nad branu Zábřeha.

71

Domácí teď měli dvě slibné akce. Ta první se zrodila po přihrávce na Sládka, jenž poslal prudký centr do vápna, ale nikdo ze zábřežských se nedostal k míči. Druhá šance skončila střelou Ondřeje Krále těsně vedle branky.

70

Michal Sitta na polovině hřiště obdržel míč se kterým pronikl i přes faul až k vápnu, kde byl odzbrojen od balónu, ale zdálo se, že to nebylo čistým způsobem. Rozhodčí však ukázal, že hostující Kupčík trefil míč.

66 ikona střídání

Střídání hostí:
Odešel Tomáš Pecháček a přišel na hřiště Ota Trunkát.

65 Dnešní utkání sleduje 340 diváků.
64 Domácí se teď dvakrát pomocí centrů snažili založit útok, ale jejich snažení skončilo vždy na obraně hostí.
62 ikonka žluté karty Žlutý kartónek uviděl také hráč hostí Jan Gargulák za faul na Sládka.
60 Vzápětí přišla další šance hostí, kteří si rozebrali domácí obranu a již se radovali z gólu, ale ten nebyl pro ofsajd uznán.
59 Přímý volný kop z místa prohřešku rozehrál střelou na branku Bureš, ale Toman si s jeho pokusem poradil.
58 ikonka žluté karty Vzápětí se do útoku dostali hosté, ale domácí hráč Žanda zfauloval hostujího a obdržel žlutou kartu.
57 Okleštěk poslal z místa faulu tvrdou střelu na branku a s jeho pokusem si musel poradit Hatala na dvakrát.
56 Domácí si postupný útokem vybojovali přímý volný kop ze 20 metrů.
53 Jenže hosté rozehráli roh na krátko, ale míč jim uzmuli domácí konkrétně Král, který odcentroval míč na Sládka, ale ten centr nezpracoval.
52 Vzápětí následuje druhý rohový kop.
52 Rohový kop hostí...
48 Hra byla byla na chvíli přerušena, protože na trávníku zůstali v křečích ležet hráči obou celků.
46 Hosté rozehráli druhý poločas a ihned se cpali před branku Zábřeha, jenže domácí hráči odvrátili míč na rohový kop. Centrovaný míč od rohového praporku domácí odvrátili do bezpečí a hosté se tak nedostali k zakončení.
46 ikona střídání Střídání domácích:
Odešel Vojtěch Schwab a nahradil jej Ondřej Tareš.
46 ikona času Započal druhý poločas
Máme za sebou první poločas, který nabídl pět velkých šancí, ale ani jeden tým nedokázal balón poslat do sítě. Jinak jsme moc záživný fotbal neviděli a především se hrálo na straně hostů. Druhý poločas započne v 18:00
45 Konec prvního poločasu.
44 Okleštěk se dostal ke střele ze třiceti metrů, ale brankář Hatala míč vyrazil.
42 Hosté nebezpečně zahrozili, když se ke střele dostal Kováč, ale Toman domácí tým pohotovým zákrokem zachránil před inkasovaným gólem.
35 Deset minut před koncem poločasu zahrávali domácí třetí rohový kop, ale hráči hostujícího celku centrovaný míč odvrátili daleko od branky.
35 Žanda poslal centr na Sládka, který míč poslal na střed vápna, jenže obrana hostí ho poslala do zámezí.
29 Domácí založili útok, ale dopadli úplně stejně jako hosté. Ztroskotali na obraně.
24 Hosté se díky faulům domácích dostali sice na druhou polovinu, ale domácí obrana střeží velké vápno
20 Hosté, zatím kromě jedné šance z první minuty, se nedostali k nějaké nebezpečné šanci, která by ohrozila Tomanovu branku.
17

Rohový kop domácích. Jenže centrovaný míč od rohového praporku domácí hráč poslal pouze na autové vhazování.

16

Domácí znovu založili útočnou akci. Sládek vybojoval míč a narazil si s Králem, který mu bálon poslal patičkou a následně Sládek vybídnul kapitána Oklešťka ke střele, ale jeho střela letěla vysoko nad branku hostí.

15

Ale jinak se hraje dost opatrný fotbal z obou stran.

13

Po dlouhé době jsme viděli ohrožení branky. O to se postrali dokácí, když Sládek obdržel přihrávku od svého spoluhráče a následně přihrával na střed, kde si naběhl Král, jenž vypálil střelu na branku, ale Hatala míč vyrazil do bezpečí.

7

Hra se na pár minut uklidnila a týmy si spíše vyměňují míč na kopačkách.

4

Následný rohový kop domácím nevyšel a hosté se dokázali v poklidu ubránit.

3

Po faulu na domácího hráče poslal balón z přímého volného kopu přímo na branku Okleštěk, ale jeho střelu vyrazil Hatala nad branku.

1

Hned v úvodní minutě zahrozili hosté, když získali na půlce domácích míč a následná střela trefila pouze tyčku Tomanovi branky.

0 ikonka času

Začal první poločas.

-3

Hlavní rozhodčí Martin Machala s asistenty přivedli obě mužstva na hrací plochu. Domácí budou hrát v tradičních modrých dresech a hosté v oranžových. O úvodní rozehru se postarají domácí.

-26

Zápas bude řídit jako hlavní rozhodčí Martin Machala a na čarách mu budou asistovat Libor Sedláček a Lukáš Foral.

-27

ZÁKLADNÍ SESTAVY:
Zábřeh: Toman - Lepka, Schwab, Žanda, Král, Okleštěk (C), Sitta Mi., Laštůvka, Šincl, Sládek, Sitta Ma.
V. Losiny: Hatala - Rýznar, Gargulák, Kocourek, Zatloukal (C), Kupčík - Bureš, Nýdecký, Žídek, Pecháček - Kováč(89. Kobza)
Rozhodčí:
Machala - Sedláček, Foral

-30

Obě mužstva se již rozcvičují na hrací ploše.

-80

Domácí tým se již propadl na sestupovou příčku, když minulý týden vlastním gólem prohrál na půdě Medlova a také díky remíze Dubicka v Rapotíně. Zábřeh tak ztrácí bod na Dubicko a nachází se na 13. místě. Za to hostující celek z Velkých Losin se nachází na 7. místě.

Minulá sezóna se obou týmům vydařila, když Velké Losiny obsadili druhé místo za Ústím a Zábřeh se umístíl na třetím místě.

-85 V dnešním utkání přívítá Zábřeh vedoucí tým z Velkých Losin, což se bere za derby v Krajském přeboru.

SESTAVY:
Zábřeh: Toman - Lepka, Schwab(46. Tareš), Žanda, Král, Okleštěk (C), Sitta Mi., Laštůvka, Šincl(77. Maistryzsin), Sládek, Sitta Ma.
V. Losiny: Hatala - Rýznar, Gargulák, Kocourek, Zatloukal (C), Kupčík - Bureš, Nýdecký(83. Žák), Žídek(79. Mičunda), Pecháček(66. Trunkát) - Kováč