SK SULKO ZÁBŘEH Logo zábřežškého fotbalu 1 : 0 logo_černovír TJ SLOVAN ČERNOVÍR

STATISTIKY:

Střely na branku: 7 : 1 Fauly: 14 : 12 Ofsajdy: 4 : 0
Střely mimo: 6 : 2 Rohy: 7 : 4 Držení míče(%): 60 : 40

Máme za sebou utkání Zábřeha s Černovírem ve kterém padl pouze jediný gól, který vsítil těsně před koncem první půle Jiří Maistryzsin. První poločas nebyl moc akční a neviděli jsme nijak zajimavé akce, za to druhá polovina byla úplný opak. Rozhodčí udělil čtyři žluté karty, ale stále střelecky aktivnější byl domácí celek, který mohl přidat minimálně tři góly. Zábřeh si do tabulky připíše tři body a na domácí půdě je na jaře stoprocentní.
90

KONEC UTKÁNÍ.

90

STŘÍDÁNÍ DOMÁCÍCH:
Odešel Václav Marada a nastoupil František Čulík.

90

Hlavní arbitr Kouřílek nastavil zápas o jednu minutu.

90

Faul hostí.

87

Odešel Ondřej Tareš a nastoupil Filip Šincl.

86 Ale Zachar míč poslal nad branku.
86 Rohový kop hostujícího mančaftu.
84 Rohový kop domácích. A vzápětí další roh.
81 STŘÍDÁNÍ HOSTÍ:
Trenér hostí stáhl ze hřiště Eduard Pulkert a přišel David Zdráhal.
80 Bohužel přetažený centr byl kořistí hostů a hra se přesunuje na polovinu zábřežského celku.
79 Teď to Tareš udělal skvěle a odzbrojil hostujícího Keslera a následně se k míči dostal Okleštěk a jeho střelu vyrazil Bláha na rohový kop.
75 Akce alá Barcelona, tak by se dala nazvat akce Zábřeha. Tareš poslal prvním dotykem míč na Sládka, ten ho ale přepustil Královi, který lehce postrčil kulatý nesmysl před branku, kde zakončoval Maistryzsin, ale jeho šanci vyrazili hosté k Michalu Sittovi, ale proti němu skvěle vyběhl brankář Bláha.
72 STŘÍDÁNÍ HOSTÍ:
Ze hříště odešel Lukáš Murárik a přišel  Marek Kirschbaum.
70 Ofsajd zastavil domácí šanci.
69 Tentokrát již za faul vyfasoval žlutou kartu domácí kapitán Okleštěk, kterému rozhodčí jeho fauly sečetl.
66 První střela mimo branku hostí, ale domácí z ní neměli vůbec potíže. Střela hostujícího hráče sotva doletěla vedle branky.
65 Zápas se vyostřuje. Hostujícího hráče zfauloval Okleštěk.
64 Domácí rozehrávali přímák, ale míč vyrazil hostující brankář na rohový kop. Ten nebyl zase vůbec nebezpečný. Dnes se Zábřehu rohy vůbec nedaří.
63 Žlutou kartu obdržel David Dočkal
61 Žlutou kartu obdržel hostující Jakub Zachar
61 Zábřežští šli do protiútoku, ale Michal Sitta po náporem trefil pouze vybíhajícího brankáře Bláhu.
61 Rohový kop pro hosty vůbec neohrozil domácí.
57 ikona žluté karty Žlutou kartu obdržel domácí Ondřej Král.
55 Král zasekl a poslal míč do běhu Sittovi, ale ten byl odzbrojen u pravé pomezní čáry.
51 Jenže ten nebyl vůbec nebezpečný pro hosty.
50 První zajimavou akcí po pěti minutách druhé poloviny má Zábřeh v podobě rohového kopu.
46 ZAPOČAL DRUHÝ POLOČAS
Máme za sebou první poločas ve kterém jsme mohli vidět pouze jediný gól ke konci poločasu, který vsítil Maistryzsin. Jinak to nebyl moc zajimavý poločas, byly k vidění čtyři rohy, ale nijak nebezpečné nebyly. Na míči byli aktivnější borci domácího týmu. Jaký bude druhý poločas? Ten začne cca v 16:30.
45 KONEC POLOČASU
44 DOMÁCÍ SKÓRUJÍ!!!
Sládek potáhl akci k vápnu a poslal přihrávku před branku, kde ve skluzu trefil balón JIŘÍ MAISTRYZSIN, ale jeho střela šla na břevno od kterého se míč odrazil zpět k Maistryzsinovi, který hlavičkou míč poslal do branky, ale vypadalo to, že brankář hostí stihl ještě míč vyrazit, ale rozhodčí ukázal do středového kruhu a Zábřeh vede 1:0!!!
42 Laxně kopnutý roh mohl vyústi v nebezpečný protiútok hostí, ale skvěle se stihl vrátit Michal Sitta a přerušil atak Černovíru.
41 Rohový kop domácích...
40 Pět minut do konce poločasu a od rohového kopu domácích ze 33. minuty se na hřišti nic vážného neděje.
33 Domácí měli možnost rohového kopu. Okleštěk poslal kulatý nesmysl do vápna, kde hlavičkoval Král, ale jeho šanci zlikvidoval hostující obránce.
29 ikona střídání A máme tu první střídání hostí:
Odešel Pavel Rak a přišel David Dočkal.
27 Ofsajd domácích
25 Domácí si vytvořili šanci, ale ta ztroskotala na přetaženém centru Tareše.
23 Faul hostí.
22 Tentokrát faul odpískan oprávněně.
20 Rozhodčí teď na úkor asistenta odpískal nafilmovaný faul.
15 Vzápětí druhý roh, který domácí odvrátili.
15 Rohový kop hostí...
14 Po faulu na Krále, rozehráli domácí útočnou akci přes Marada, Maistryzsina ke Královi, ten vyslal šmudlu na branku hostí.
11 Akci domácích zastavil ofsajd.
7 Hostující obránce posílal malou dom na brankáře, u této situace se ocitl domácí hráč, který se dostal k balónu a zvoleje se snažil přehodit hostujícího gólmana, ale ten míč zneškodnil. Domácí byli blízko k brance.
5

Máme za sebou prvních pět minut, ale jedinou šancí byla střela Sitty. Zatím se týmy s míčem na kopačkách střídají.

2

První střelu v utkání si připisují domácí, ale střela Michala Sitty letěla hodně mimo.

0 ikona_času

Utkání začalo.

-2

Hlavní arbitr Martin Kouřílek přivedl obě mužstva na hrací plochu. Domácí hráči nastupují v modrých dresech a hosté v modrobíločervené

-10

Obě mužstva se rozcvičují na hrací ploše.

To Černovír podlehl na půdě Holic 2:1 a v tabulce Krajského přeboru si stále drží 11. příčku a na kontě mají 17 bodů

V minulém kole Zábřeh zajížděl na půdu Přerova, ale tam podlehl domácímu celku 1:0 a po tomto zápase je v tabulce na 9. místě s 19 body

SESTAVY:
Zábřeh: Toman - Schwab, Žanda, Král, Okleštěk(C), Sitta Ma., Maistryzsin, Tareš(87.Šincl), Laštůvka, Marada, Sládek
Černovír: Bláha - Murárik(72. Kirschbaum), Vyroubal, Meissner, Kesler, Rak(29. Dočkal), Láner(C), Pulkert(81. Zdráhal), Kundrt, Zachar, Zapletal
Rozhodčí: Kouřílke, Bartuněk, Foral

Zápas začína v 15:30