SK SULKO ZÁBŘEH Logo zábřežškého fotbalu 2 : 1 logo Slovanu TJ Slovan Černovír

Střely na branku: - : - Fauly: - : - Ofsajdy: - : -
Střely mimo: - : - Rohy: - : - Držení míče(%): - : -

Rohy: 3:5
Fauly: 15:14
Ofsajdy: 1:3
Držení míče(%): 70:30

Máme za sebou utkání, které v normální hrací době vidělo pouze dvě branky. Nejprve domácí šli do vedení, když Lukáš Okleštěk poslal míč přímo z přímého volného kopu. Radost ale dlouho nevydržela a po Lepkově faulu ve vápnu kopal penaltu Zachar a vyrovnal na 1:1. Ve druhém poločasu byli zábřežští aktivnější a navíc hosté už nemohli a byli skoro celý poločas zataženi u svého vápna. Bohužel domácí neměli štěstí v koncovce a nedokázali proměnit alespoň jednu šanci v gól a zápas museli rozhodnout penalty. V těch byl lepší Zábřeh. Ve třetí sérii jsme viděli tyčky. Ve čtvrté sérii poslal Zábřeh znovu do vedení Schwab. Rozhodující ale byly následné dvě penalty, kde kraloval Lukáš Toman, který nejprve vychytal Lánera a poté v páté sérii rozhodl svojí penaltou o vítězství 4:2.

90

Konec zápasu.

PK
Zábřeh vítězí!!!
Lukáš Toman vystřelil tvrdou střelu, která se odrazil od břevna do země, pak zpátky do břevna a do branky. Lukáš Toman znovu rozhoduje pokutové kopy - 4:2!!!
5 D Lukáš Toman znovu rozhoduje.
4 H Lukáš Toman vychytal Lánera. 3:2!!!
4 D Vojtěch Schwab dává na 3:2!!!
3 H Jakub Zachar v zápase penaltu dal a teď trefil tyč!!!
3 D Jakub Hymr ve třetí sérii trefuje tyč.

90

Dnešní utkání je nastaveno o dvě minuty.

82

Hosté se dostali do brejku dva na jednoho, ale Michal Sitta výborně vyřešil situaci a navíc byl faulován. Hosté se snaží dohrát zápas do penalt. I při situaci dva na jednoho už neměli sílu dát gól. Toto byl útok po dlouhé době.

81

Okleštěk vyslal nebezpečnou střelu, ale výborný Gross ji vychytal.

80

79

Pavel Meissner obdržel žlutou kartu za faul na Oklešťka.

78

Sitta poslal nádherný centr do středu vápna, kde se ocitl sám Hymr, ale jeho hlavička šla těsně vedle branky. To byla tutovka, protože brankář stál na přední tyči.

73

Pavel Ježo si zapomněl při střídání nasadit chrániče a tak diváci v Zábřehu vidí kuriózní situaci, kdy Ježo dostává za tuto chybu žlutou kartu.

73

Odešel Marek Kirschbaum a nahradil jej Pavel Ježo.

73 Ratiborský poslal míč do vápna, kde se snažil tečovat Hymr, ale výborný Gross míč pokryl. Dneska mohou zatím hosté děkovat Grossovi, který je drží.
71

Vypadá to, že hosté už nemohou. Jsou zatažení u svého vápna a domácí si vytváří šanci za šancí, ale koncovka Zábřehu chybí.

69

Dneska celý zápas provází skvělá divácká kulisa. Domácí fans se překřikují s kotlem hostí. Dnešní utkání sleduje 320 diváků.

67

Po faulu hostí dostali domácí výhodu. Ratiborský poslal centr do vápna, kde si seběhl Michal Sitta, ale jemu střela nevyšla a šla vedle branky.

66

Ofsajd hostí.

65

Střídání domácích!!!
Odešel František Čulík a nahradil jej Petr Kret.

64

Jakub Zachar vidí žlutou kartu za faul na Oklešťka.

60

Sitta si teď vyměnil míč se Žákem a následný centr na Lepku, ale odhlavičkoval míč Géc.

58

Okleštěk chybně přihrál na Lepku, který v souboji o míč fauloval hostujícího hráče. Žlutou kartu ale obdržel Matěj Laštůvka za zakopnutí míče.

55

Okleštěk poslal nebezpečný centr z místa faulu a Lepka hlavičkoval do Grosse. Od něj se odrazil míč k Hymrovi, ale jeho střela byl zblokována.

50

Hosté se dostali také k šanci, ale bránící hráči domácích nepřipustili žádnou nebezpečnou šanci.

49

Žlutou kartu obdržel kapitán Zábřeha Lukáš Okleštěk.

48

Vzápětí Ratiborský poslal centr přímo na branku a odražený míč se dostal k Žandovi, ale ten střílel v pádu a trefil pouze Grosse.

47

Sitta rozjel akci a poslal centr na druhou stranu, kde míč přebral Hymr, ale ten byl odzbrojen

Držení míče(%): 55:45

Druhý poločas započne přibližně v 17:00.

Máme tu konec prvního poločasu do kterého lépe vstoupili hosté a hned ve druhé minutě si vybojovali dva rohové kopy. Při tom prvním musel Toman zasahovat proti střele Smrčka. V jedenácté minutě mohl Tomčík vstřelit branku, ale Toman byl proti. Poté již začali být aktivnější Zábřeh. V patnácté minutě dokázal vstřelit branku přímo z přímého volného kopu Tomáš Okleštěk. Jenže radost dlouho nevydržela domácím, protože v devatenácté minutě kopal Zachar penaltu a proměnil ji. Poločas tak končí remízou.

45

Konec prvního poločasu.

38

Hymr se dostal k odraženému míči a vyslal ze dvaceti metrů tvrdou střelu, kterou vyrazil Gross před Žandu, ale ten vystřelil přímo do Grosse. To byla škoda, Žanda měl mnoho volného prostoru v brance.

37

Ratiborský poslal centr do vápna, kde hlavičkoval hostující hráč míč mimo vápno k Sittovi. Ten přihrál na střed Čulíkovi, ale jeho střelecký pokus ztečoval hostující obránce do rukavic Grosse.

36

Hymr dobře prošel do vápna, kde mu míč vzal Zdráhal, jenž odkopl míč k Čulíkovi, ale jeho střela šla hodně nad branku Černovíra.

33

Žák se rozběhl po pravé straně s míčem a poté přihrával do středu vápna, kde se ke střele dostal Žanda a poté i Hymr, ale střela Hymra skončila na tyči a poté v rukavicích Grosse.

33

Hosté rozehrávali rohový kop, ale tuto situaci zastavil ofsajd.

30

Zábřežští si teď vytvářeli útočnou akci, ale hosté zatím dobře brání.

26

Okleštěk z dálky vyslal centrovaný balón přímo na branku, kde skoro na čáře zasahoval Gross.

25

Hosté poslední dvě minuty často faulují a hra je přerušovaná.

24

Lepka odcentroval míč do vápna, kde vyboxoval balón Gross na Žandu, ale jeho střela mu vůbec nesedla.

19

Hosté vyrovnávají z penalty!!!

Míč si postavil Jakub Zachar a poslal ho do protipohybu Tomana a vyrovnává - 1:1

19

Martin Lepka šel do souboje o míč ve vlastním vápnu s hostujícím hráče a nakonec je z toho faul a penalta pro hosty. Navíc Lepka viděl žlutou kartu.

15

Zábřeh jde do vedení!!!

K míči se postavili Lukáš Okleštěk a Miroslav Žanda. První zmiňovaný to vzal nakonec na sebe a vyslal tvrdou střelu z místa přímo do branky - 1:0.

14

Žanda mohl jít sám na brankáře, ale Kirschbaum ho nedovoleně zastavil. Slibná šance pro Zábřeh. Přímák z 18 metrů.

11

Kapitán hostí Tomčík se dostal k odraženému míči, ale tutovou šanci před brankářem zahodil střelou, kterou si Toman pohlídal.

11

Hosté budou kopat rohový kop. Tomu ale předcházel neodpískaný faul na domácího hráče a chyba Laštůvky.

8

Teď rozhodčí odpískal faul nefaul. Zatím jeho výroky nejsou dobré.

7

Teď Laštůvka sprintoval s míčem v souboji s hráčem hostí, který ho poté zfauloval. To bylo na žlutou.

5

Teď vypálil nebezpečnou střelu z dvaceti metrů kapitán domácích Okleštěk, jenže jeho pokus šel těsně vedle branky.

2

Druhý rohový kop musel zneškodnit vyboxováním balónu Toman.

2

Nakonec byl rohový kop nebezpečný míč odrazil k Pulkertovi, jenž ještě poslal míč na volného Smrčka, který vyslal tvrdou střelu, ale tu zneškodnil Toman na rohový kop.

1

Hosté budou zahrávat rohový kop.

1

Utkání právě začalo.

Zábřeh dnes bude hrát v modrých dresech a hosté v červených.

-5

Dnešní utkání bude řídit jako hlavní rozhodčí Jiří Perutka a na čarách mu budou asistovat Petr Brázdil a Martin Kaňok.

-10

Obě mužstva již odešly ze hřiště do kabin se připravit na dnešní utkání.

Vzájemná bilance v kraji SK Sulko Zábřeh - TJ Slovan Černovír
Tito dva soupeři se spolu setkali pouze v minulé sezóně. V první zápase na podzim vyhrál Černovír doma 3:0. Na jaře Zábřeh na své půdě vyhrál 1:0

TJ Slovan Černovír
Slovan v loňské sezóně jako nováček Krajského přeboru skončil na osmém místě se stejným počtem bodů jako Zábřeh, akorát měl lepší vzájemný zápas. Černovír má letos na svém kotě tři prohry, jednu výhru a jednu prohru v penaltách.

SK Sulko Zábřeh
Domácí celek po spackané přípravě vstoupil do Krajského přeboru výtečně. V prvním kole přivítal na domácí půdě rezervu Holic a dokázal loňský druhý celek porazit jedinou brankou Martina Lepky. O týden později zábřežští fotbalisté odjeli na půdu Všechovic, kde otočili utkání a vyhráli 2:1. V dalším kole Zábřeh otočil zápas se Želatovicemi a vyhrál 3:1. Za Zábřeh skórovali Čulík, Hymr a Maistryzsin. V následujícím kole vyhrál na penalty doma nad Litovlí. V poslední zápase na půdě Medlova prohrál 1:2.

SESTAVY:
Zábřeh: Toman - Laštůvka, Lepka, Čulík(65. Kret), Schwab, Žanda, Hymr, Okleštěk (C), Sitta, Žák(89. Šincl), Ratiborský
Želatovice: Gross - Láner, Meissner, Géc, Pulkert, Zdráhal, Tomčík (C), Zachar, Kesler, Smrček(90. Murárik), Kirschbaum(73. Ježo)
Rozhodčí: Perutka - Brázdil, Kaňok

Dobrý den. Vítám Vás u dnešního online přenosu z Městského stadionu v Zábřehu. Domácí celek SK Sulko Zábřeh přivítá ve třetím kole tým FC Želatovice, který v loňské sezóně skončil o jednu pozice za Zábřehem.
Zápas začína v 16:00.