SK SULKO ZÁBŘEH Logo zábřežškého fotbalu 3 : 4p logo_černovír TJ SIGMA LUTÍN

STATISTIKY:

Střely na branku: 7 : 5 Fauly: 15 : 11 Ofsajdy: 4 : 3
Střely mimo: 3 : 5 Rohy: 3 : 2 Držení míče(%): 55 : 45

Skončilo nám utkání dvou odlišných poločasů. V tom prvním vévodil favorit z Lutína a také se dvakrát prosadil, když skóroval Los a pět minut po něm Martin Schön. Do druhého poločasu nastoupili domácí jako vyměnění a dokázali ve 48. minutě snížit díky vlastín brance hostujícího Vymazala a poté v 61. minutě vyrovnal Matěj Laštůvka. Jenže v 82. minutě dal na 2:3 Prucek a zdálo se být vymalováno, ale o čtyři minuty později právě střídající Lepka vyrovnal a v 90 minutě měl na své kopačce při penaltě vítězství Žanda, ale ten vítězství za tři body odmítl. Nakonec zápas rozhodli hráči Lutína v penaltovém rozstřelu a to konkrétně Petr Brázdil.

90 Konec utkání
5 Ondřej Král nedává a Lutín vítězí 1:2 na penalty. Vítěznou branku si zapisuje Brázdil.
4 Hosté vedou 1:2.  Brázdil skóruje.
4 Domácím penalty nejdou a ani střelec vyrovnávacího gólu Lepka netrefil
3 Skopalík z Lutína vyrovnal na 1:1 ve třetí sérii.
3 Ve třetí sérii netrefil branku za domácí Okleštěk.
2 Druhou sérii zakončí Vymazal.
2 Za domácí Schwab také nedal.
1 Za hosty kopal Volf ale minul branku.
1 První šel kopat Matěj Laštůvka a vstřelil gól.
90 Konec druhého poločasu. Následují penalty.
90 Žanda zahodil nabídku na tři body!!! Trestuhodné!!! Z penaltového puntíku poslal míč do břevna.
90 Penalta pro Zábřeh!!!
86 Domácí vyrovnávají!!!
Sládek se prokličkoval do vápna, kde centroval na malé vápno a tam si naskočil právě střídající Martin Lepka a hlavou uklidil míč za Nejezchlebovi záda.
85 Střídání domácích:
Ze hříště odešel autor druhého gólu Filip Šincl a přišel Martin Lepka.
82 Hosté jdou do vedení!!!
Teď přichází šok pro domácí, kteří jsou celý druhý poločas lepší, jenže první chybička ve druhé polovině byla potrestána, když domácí ztratili na polovině hřiště míč a skvělý pas dostal Michal Prucek a poslal míč do sítě.
81 Střídání hostí:
Odešel Martin Schön a nastoupil Zdeněk Volf.
80 Domácí hráč Tomáš Sládek obdržel žlutou kartu.
79 Domácí dostali možnost volného přímého kopu ze 30 metrů. Ten rozehrál kapitán Okleštěk přímo stříleným centrem a míč letěl těsně vedle tyče. Obrovská šance.
78 Dnešní utkání sleduje 260 diváků.
77 Zábřežští založili akci, ale tu zastavil ofsajd.
65 Skopalík se dostal ke střele, ale jeho střelu Toman pokryl.
61 Domácí vyrovnávají!!!
Vzápětí přichází trest. Okleštěk kopal ze třiceti metrů volný přímý kop a jeho centr šel do vápna, kde ho zpracoval MATĚJ LAŠTŮVKA, který z otočky poslal tvrdší střelu k levé tyči Nejezchlebovi branky. - 2:2.
60 A už se nám žlutí. Za faul zezadu a bez balónu sejmul domácího hráče Prucek a viděl žlutý kartónek.
56 Střídání na straně hostí.
Odešel Zdeněk Pavlík a přišel Jakub Chrást.
55 Domácí hrají ve druhém poločasu jako vyměnění. A tlačí hosty na jejich polovině.
53 Michal Sitta byl uvolněn centrem, ale akci domácích zastavil ofsajd.
48 Domácí snižují!!!
Michal Sitta se po levé straně prodral do vápna a nacentroval před branku, kde si hlavou míč poslal do vlastní branky kapitán Lutína Jiří Vymazal.
47 Domácí vstoupili na hosty ve druhém poločase náramně. Když se Sládek se souboje dostal k centru, ale ten přetáhl a poté v ustál tíhu okamžiku Michal Sitta a poslal míč před branku, ale nakonec akce byla přerušena obranou hostí.
46 Započal druhý poločas
Druhý poločas započne v cca 17:32.

Máme za námi poločas ve kterém padli dva rychlé góly do branky domácích. Nejprve vstřelil ve 23.minutě gól Tomáš Los, když poslal míč podél těla Tomana a o pět minut později přidal další Martin Schön, když ho nastřelil domácí hráč.

45 ikona píšťalky poločas Konec poločasu.
44 Tak to zábřežští neudělali vůbec špatně. Laštůvka odkopl míč na polovinu hostí, kde se k míči po souboji dostal Michal Sitta, jenž poslal míč na Krále, jenže jeho střelu vyrazil Nejezchléb.
43 Teď se do šance tlačili hosté, přihrávku z pravé strany vápna dokázal Los sklepnout pouze vedle branky.
39 Trestuhodné zahození šance. Nádhernou akci založili domácí na pravé straně, kde vybojoval míč Marek Sitta, jenž přihrál na Sládka. Sládek přenesl hru přihrávkou na levou stranu, kde se ocitl sám před brankářem Michal Sitta, ale si s balónem neporadil a sebral mu ho sebral brankář Lutína.
36 Marek Sitta ustál souboj a uvolnil se podél pravé strany a poslal přihrávku na střed vápna, kde si s míčem neporadil dobře Žanda, ale nakonec ho poslal na Sládka, jenže tomu střela nevyšla a hosté si s míčem poradili.
35 Hosté mohli vést o tři branky, ale proti byl Toman jenž na dvakrát zneškodnil Schönovu střelu.
33 Hosté teď drží míč na svých kopačkách a hraje se spíše na jejich polovině.
28 ikonka gólu Lutín jde do dvoubrankového vedení!!!
Smolný gól obdrželi domácí. Zábřežský hráč na hraci šestnáctky odkopával míč, ale trefil pouze hostujícího Martina Schöna, od kterého vlétl kulatý nesmysl do branky a to zrovna když byl Toman vyběhnutý od branky. - 0:2.
25 Domácí se snažili útočnou akcí zahrozit na území hostí, ale jejich počínání zastavil odpískaný ofsajd.
23 ikona gólu Hosté skórují!!!
Domácí obrana si nepohlídala přihrávku na levou stranu vápna, kde posílal z první centr Brázdil do vápna na volného Tomáše Losa, který si míč zpracoval a poté poslal míč podél vyběhnutého Tomana. Favorité z Lutína jdou do vedení 0:1.
22 Marek Sitta si prošel přes dva hráče, ale jeho akci zastavil hostující obránce odkopem do bezpečí od branky.
19 Hosté jsou více na míči, ale zatím se k další nebezpečné šanci nedostali.
14 Vzápětí hosté zahrozili. Hostující Los se dostal před Tomana díky skvělé přihrávce, ale ten jeho střelu výborně vyrazil do bezpečí.
12 Domácí teď měli obrovskou šanci. Laštůvka v nouzi odcentroval balón na polovin soupeře, kde jen prodloužil hostující zkoumal na domácího Michala Sittu, který na levé straně u vápna centroval na střed na Marka Sittu, který hlavičkou poslal míč těsně vedle branky hostí.
10 Tentokrát na druhé straně stříleli hosté, ale dopadli stejně jak domácí v sedmé minutě.
7 Domácí se dostali ke střele, ale ta skončila mimo branku Nejezchleba
6 Hosté se po faulu dostali k rozehře, ale míč se dostal do zámezí a rozehrávat budou autové vhazování zábřežští.
3 Momentálně se týmy střídají na míči, ale ani jeden nic nevymyslel.
2 Zábřeh započal aktivně a hned v prvních dvou minutách se snažil ohrozit soupeře, ale jejich snahu zneškodnila obrana hostí.