OK

SK SULKO ZÁBŘEH Logo zábřežškého fotbalu 2 : 0 JISKRA RAPOTÍN

Skončilo utkání ve kterém zvítězil domácí celek 2:0. Když nejprve v prvním poločase skóroval po nádherné přihrávce od Oklešťka Tomáš Sládek k levé tyčce. Ve druhém poločase měli možnost vyrovnání v podobě penalty hosté z Rapotína, ale Hymr gól nevsítil, protože ho Toman vychytal. O jedenáct minut později zvýšil vedení Zábřeha Jiří Maistryzsin, který se po střídání poprvé dotkl míče a hned uklidil míč do svatyně hostí. Zábřeh si připisuje tři body do tabulky ve kterém má na svém kontě 19. bodů.
90 ikona_ KONEC UTKÁNÍ
89 STŘÍDÁNÍ DOMÁCÍCH:
Odešel dnes výborně hrající Michal Sitta a přišel Jan Janák
88 STŘÍDÁNÍ HOSTÍ:
Odešel Vicenec a přišel Tomáš Valenta
88 Hosté měli možnost volného kopu, ale centrovaný míč zneškodnil ve vzduchu Toman.
85 Michal Sitta se dostal k míči a domácí šli dva na dva, ale bohužel Sitta nechal míč za sebou, jenže ihned míč vybojoval zpět, ale akce byla poté zastavena ofsajdem.
83 STŘÍDÁNÍ DOMÁCÍCH
Ze hřiště odešel střelec první branky Tomáš Sládek a na hřiště nastoupil Svatoslav Valenta.
79 STŘÍDÁNÍ DOMÁCÍCH
Ze hřiště odešel Filip Šincl a nastoupil František Čulík.
77 Dnešní utkání sleduje 250 diváků
76 STŘÍDÁNÍ HOSTÍ:
Odešel Radek Šlesinger a přišel Vladimír Mrázek
73

STŘÍDÁNÍ HOSTÍ:
Ze hřiště byl stažen Zdeněk Horák a na hřiště byl poslán Štěpán Hudec.

72 !!!DOMÁCÍ SKÓRUJÍ!!!
Domácí zvyšují vedení. Krásnou českou uličkou dostal míč Sládek, jenž šel sám na Hajtmara a poslal mu míč mezi nohama, brankář hostí míč ještě zbrdil, ale míč uklidil do sítě právě střídající Jiří Maistryzsin pro kterého to byl první dotyk s míčem.
68 STŘÍDÁNÍ ZÁBŘEHA:
Ze hřiště byl stažen Ondřej Tareš a nastoupil Jiří Maistryzsin.
67 Hra byla přerušena. Hostují hráč zůstal na zemi.
63 Pham poslal míč do běhu pro Jankoviče, ale míč končí v zámezí.
61 Penaltu kopal Hymr, ale směr jeho kopu vystihl skvěle Lukáš Toman a výborně vyrazil míč!!! Obránci Zábřeha míč odkopli do bezpečí.
61 PENALTA PRO HOSTY!!!
60 Tentokrát nebyl rohový kop nijak nebezpečný.
59 Rohový kop Zábřeha...
58 Domácí tlačí hostující celek na jejich polovině.
57 Ten rozehrál kapitán Okleštěk, míč se odrazil od hlavy hostí ke Schwabovi, ale ten poslal míč těsně nad pravý roh hostující branky.
57 Rohový kop domácích...
53 Šincl se dostal k zakončení hlavou a poslal míč vedle branky Rapotína.
52 Faul hostí.
50 Michal Sitta potáhl míč blíže středu a poté poslal pas na Tomáše Sládka, ale ten se ocitl v jasném ofsajdu.
48 Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivně, ale zatím si nevytvořili nějakou nebezpečnou šanci, která by vedla ke změně skóre.
46 STŘÍDÁNÍ ZÁBŘEHA:
Odešel Marek Sitta a nastoupil Václav Marada
STŘÍDÁNÍ RAPOTÍNA:
Odešel Martin Březina a na hřiště přišel Pham.
46 ZAČAL DRUHÝ POLOČAS
Máme za sebou první poločas ve kterém byl k vidění pouze jediný gól ze 12. minutě, který po krásné akci vstřelil Tomáš Sládek. Po této akci pak bylo k vidění pár akcí, ale že by byly nějak více nebezpečné by se říct nedalo. K vidění bylo vidět také pár faulů, které karetně potrestány nebyly. Zábřeh tak vede 1:0. Druhý poločas započne zhruba v 16:31.
45 KONEC PRVNÍHO POLOČASU
45 Rohový kop hostí nebyl nijak nebezpečný.
43 Okleštěk poslal výborný centr do vápna, ale Žanda míč minul a navíc pomezní rozhodčí odmával ofsajd.
42 Faul na domácího kapitána na polovině hostí.
41 Hosté měli možnost volného přímého kopu, ale Hymr míč poslal vysoko nad branku.
40 Míč je poslední minutu více ve vzduchu než na kopačkách.
38 Okleštěk poslal míč ze třiceti metrů přímo na Hajtmara, ale ten míč před brankovou čárou na dvakrát zneškodnil.
36 Březina zkoušel překvapit dloubáčkem Tomana, ale míč letěl nad branku domácího celku.
33 Faul na polovině hřiště na Horáka.
31 Hosté dostali možnost volného přímého kopu, ale míč rozehraný z místa faulu dolétl pouze do rukavic Tomana.
27 STŘÍDÁNÍ HOSTÍ:
Ze hřiště odešel Michal Kocourek a na hřiště nastoupil Matěj Jankovič.
25 Domácí se snažili dostat do hostujícího vápna, ale finální přihrávka před branku šla pouze k Hajtmarovi.
23 Faul domácího hráče na polovině hřiště.
20 Hosté se snaží po obdrženém gólu dostat k brance domácího celku, ale jeho obrana zatím útoku odolává.
12

!!!DOMÁCÍ SKÓRUJÍ!!!
To byla nádhera co předvedl domácí kapitán Okleštěk, který po akci hostí se ujmul míče a poslal do běhu míč Sládkovi, který se dostal sám před brankáře a zkušenou střelou k levé tyči Hajtmarovi branky - 1:0.

9

Schwab poslal přetažený centr do vápna, kde hostující hráč hlavičkou sklepl míč pro Žandu před kterým nikdo z hostů nebyl, ale trestuhodně přestřelil branku. To byla obrovská šance

4

Hosté se snažili poprvé ohrozit domácí, ale pro míč si ve vápně doskočil Toman, ten vzápětí poslal dlouhý pas na Sládka, který zpravého rohu vápna hostí prověřil pozornost Hajtmara.

2

Úvodní dvojminutovka se hrála na polovině hostí, ale na balónu byl Rapotín.

0

Utkání právě začalo.

-2

Hlavní rozhodčí Sedláček přivedl na hrací plochu obě mužstva. Domácí nastupují v již tradičních modrých dresech a hosté ve žlutých trikotech.

-5

Obě mužstva se již odebraly do kabin, aby se přichystala k dnešnímu utkání.

-13

Domácí tým přezimoval do dnešního dne na 11. místě s 16. body. To soupeř z Rapotína je na tom o jedno místo lépe a o jeden bod lépe