Střely na branku: 10 : 7 Fauly: 11 : 10 Ofsajdy: 3 : 1
Střely mimo: 4 : 8 Rohy: 4 : 3 Držení míče(%): 50 : 50

Rohy: 4:3
Fauly: 11:10
Ofsajdy: 3:1
Držení míče(%): 50:50

Máme tu konec prvního zápasu na jaře. Domácí si vyšlápli na hostující celek, který před tímto zápasem prohrál pouze dvakrát a vedl tabulku krajského přeboru.

Gólový účet otevřel v 16. minutě Jakub Hymr. Poté jsme viděli v prvním poločase několik šancí, které ale ztroskotávali buď na brankářích nebo skončili vedle branky. Do druhého poločasu vstoupili hosté o poznání lépe a aktivněji, ale domácí dokázali uděřit po druhé. Adam Švéda dostal míč do uličky a tvrdou střelou pod břevno poslal Zábřeh do dvoubrankového vedení. Martin Lepka poté upravil skóre na 3:0 v 75. minutě, kdy po centru z rohového kopu poslal ze vzduchu placirou míč do branky hostí.

Zábřeh tak v tabulce posunul na sedmé místo a hostující celek ze Všechovic bude po dnešním kole na třetím místě.

90

KONEC ZÁPASU

90

Do konce utkání se již nic zajímavého nestane, protože probíhají poslední vteřiny.

89

Poslední střídání domácích
Odešel Marek Sitta a nahradil jej Miroslav Víšek.

87

Poslední střídání hostí
Odešel Jaroslav Sehnálek a nahradil jej Filip Páleník

87

Žlutou kartu obdržel domácí Libor Rattay

85

Okleštěk chtěl šikovně uvolnit Švédu obloučkem, ale lajnový rozhodčí odmával ofsajd.

82

Čtvrté střídání domácích
Ze hřiště odešel Miroslav Žanda a nahradil jej Martin Jedelský.

82

Okleštěk získal míč a okamžitě vypálil, ale střela mu nesedla.

78

Žlutou kartu obdržel Štěpán Dluhoš.

75

Třetí střídání domácích
Ze hřiště odešel Radek Žák a nahradil jej Libor Rattay.

75

DOMÁCÍ NAVYŠUJÍ NA TŘÍGÓLOVÝ NÁSKOK
Nejprve domácí vybojovali rohový kop, centrovaný míč hosté odvrátili na další roh. Druhý rohový kop rozehrál domácí kapitán Okleštěk centrem na vzdálenější tyč, kde se ocitl MARTIN LEPKA a ve výskoku placirou uklidil míč za záda Konečného.

71

Druhé střídání domácích
Ze hřiště odešel Filip Šincl a nastoupil Kryštof Appl.

69

A znovu hra pokračuje.

69

Na hřišti zůstal v křeči ležet Radek Žák.

68

Laštůvka propadl ve vzdušném souboji a hosté se hnali do útoku, ale Lepka dokázal hosty odzbrojit od balónu.

66

Žlutou kartu obdržel Jan Plešek

64

Dvojité střídání hostí
Ze hřiště odešel Tomáš Hulman a nahradil jej Daniel Rolinc.
a druhý kdo odešel ze hřiště je Jaroslav Pavela a nahradil jej Daniel Mikulenka.

61

Domácí nepolevují v útoku. Michal Sitta střed potáhl míč a pak ho posílal na svého bratra Marka, ale ten byl u míče později než brankář hostí.

58

DOMÁCÍ NAVYŠUJÍ NÁSKOK
Domácí hráč poslal míč do uličky ADAMOVI ŠVÉDOVI, který poslal tvrdou střelu pod viko všechovické branky.

56

Druhé střídání hostí.
Ze hřiště odešel Radim Minář a nahradil jej Jan Plešek.

55   Domácí zatlačili svého soupěře před brankou. A hosté čelili několika střel, ale ani jedna neskočinla v brance.
49   Přímý volný kop pro hosty. Hostující hráč poslal míč z místa faulu těsně nad branku Zábřeha.
48   Následoval druhý rohový kop a Toman vyboxoval míč, který si našel Plešek, ale jeho střela byla zblokována a následně byl zapískaný útočný faul.
48   Hosté započali o poznání lépe druhý poločas a hned vybojovali rohový kop.

Ofsajdy: 2:1

Skončil první poločas utkání mezi Zábřehem a Všechovicemi, kde jsme mohli vidět plno šancí, ale pouze jedna skončila brankou, kterou vsítil skluzem Jakub Hymr, poté jsme mohli vidět několik střel, které většinou šly vedle branky nebo je vyrazili brankáři.

45

KONEC PRVNÍHO POLOČASU

45

Hlavní arbitr nastavil první poločas dnešního utkání o dvě minuty.

44

Hosté se dostali ke střele a to konkrétně Petr Plešek, ale jeho střela šla hodně vedle zábřežské branky..

40

Chybu domácího obránce mohl potrestat Hulman, ale s jeho střelou si hravě poradil domácí Toman.

37

Domácí nakonec střídají taktéž:
Ze hřiště odešel střelec prozatím jediné branky Jakub Hymr a nahradil jej Adam Švéda

34

Domácí šanci zastavil ofsajd.

33

Nakonec kdo brzy střídá jsou hosté:
Ze hřiště odešel Tomáš Orava a nahradil jej Erik Hrabovský.

33

Žanda měl obrovskou gólovku, ale levou nohou poslal míč k pravé tyči...

31

Hymr již pokračuje v zápase.

31

Michal Sitta vybojoval míč a poslal ho na Žáka, který si oběhnul soupeře, ale míč odkopnul do autu Plešek.

29

Hosté vybojovali rohový kop....

27

Domácím nejspíš přibudou brzké komplikace. Hymr stojí za postranní čárou a vypadá to na střídání.

24

Hraje se nahoru dolů, ale šancí, které by končili gólovou příležitostí ubylo.

16

DOMÁCÍ SE UJÍMAJÍ VEDENÍ
Po autovém vhazování dostal míč Marek Sitta, jenž se uvolnil do středu a vyslal tvrdou střelu, kterou vyrazil Konečný k Žákovi, jenž mu sice nesedla střela a letěla na vzdálenou tyč, kde skluzem poslal míč do branky JAKUB HYMR a rozvlnil síť.

12

Všechovice se teď během krátkého sledu dostali třikrát do ohrožení domácí branky, ale buď jim střela vůbec nevyšla konkrétně Hulmanovi a nebo letěla těsně vedle Tomanovi branky.

11

Šikovnou přihrávkou se dostal k míči Hulman, ale jeho střelu s potížemi vyrazil Toman a poté ještě nohou odkopl míč před dalším hostujícím hráče.

7

Hosté se dostali ke střele, ale pro Tomana to nebylo nic nebezpečného. Z protiútoku mohl pohrozit Marek Sitta, ale hostující brankář výborně vyběhl proti němu.

6

Centrovaný míč našel pouze domácího hráče v ofsajdu a čárový rozhodčí jej odmával.

5

Okleštěk poslal centrovanou střelu, ale hostující hráč odvrátil míč na rohový kop. Ihned následuje další roh, protože gólman hostí vyrazil míč vedle branky.

4

Domácí hráč se provinil faulem na hostující polovině a hosté tak mohli založit útok, ale Hymr výborně presoval hostující obránce a navíc si vykoledoval faul a přímý volný kop pro Zábřeh.

-1

Ještě než utkání započne uctíme památku Jiřího Kysučana, který zde hrál v 80. letech za A mužstvo. Poté byl také funkcionářem klubu.

-2

Domácí budou hrát netradičně v černých dresech s logem připomínající jubileum 100 fotbalu v Zábřehu a hosté v modrých dresech.

-5

Dnešní utkání bude pískat Lubomír Habermann, asistovat mu budou Lubomír Samek a Lukáš Foral.

Podzimní vzájemné utkání
V letošní sezóně vyhrál na půdě Všechovic Zábřeh 2:1. Všechovický David Šindelek otevřel ve 14. minutě skóre. Jenže o pět minut později dokázal vyrovnat Miroslav Žanda a v 70. minutě otočil skóre pro Zábřeh Lib . or Rattay.

Vzájemná bilance v kraji SK Sulko Zábřeh - Tatran Všechovice
Tito dva soupeři se spolu setkali pouze v minulé sezóně. V první zápase na podzim vyhráli Všechovice na půdě Zábřeha 3:4 po penaltách. Na jaře znovu Všechovice na své půdě vyhráli tentokrát 2:1.

Tatran měl výborný podzim a prohrál pouze dvakrát a díky tomu vede tabulku krajského přeboru. Musíme ale podotknout, že druhý Lutín má stejný počet bodů, ale má zápas k dobru.

SK Sulko Zábřeh
Domácí celek začal sezónu poměrně dobře, ale od sedmého kola musel začít hrát na soupeřových hřištích kvůli rekonstrukci atletického oválu a rázem se mu přestalo dařit a přezimoval tak na 9. místě.

SESTAVY:
Zábřeh: Toman - Laštůvka, Lepka, Schwab, Žanda(82. Jedelský), Hymr(37. Švéda), Okleštěk (C), Sitta Mi., Žák(75. Rattay), Šincl(71. Appl), Sitta Ma.(89. Víšek)
Všechovice: Konečný - Sehnálek(87. Páleník), Plešek P., Kelnar, Šindelek, Minář(56. Plešek J.), Orava(33. Hrabovský), Hrdlička, Hulman (C)(64. Rolinc), Pavela(64. Mikulenka), Dluhoš
Rozhodčí: Habermann - Samek, Foral

Dobrý den. Vítám Vás u dnešního online přenosu z Městského stadionu v Zábřehu. Domácí celek SK Sulko Zábřeh přivítá v vedoucí tým krajského přeboru Tatran Všechovice, který prohrál v sezóně pouze dvakrát.
Zápas začína v 15:00.