SK SULKO ZÁBŘEH Logo zábřežškého fotbalu 0 : 0 logo Tatranu Litovel TJ Tatran Litovel

Penalty: 3:1


STATISTIKY:

Střely na branku: 1 : 6 Fauly: 13 : 19 Ofsajdy: 0 : 2
Střely mimo: 8 : 3 Rohy: 2 : 6 Držení míče(%): 55 : 45

 


Je za námi utkání, které nenabídlo moc atraktivní utkání, ale přesto pár šancí k vidění bylo. Celý zápas ale nakonec došel až do penalt ve který vyhráli domácí, ale také díky dobré práci Lukáše Tomana. Domácí si tak připisují plusový bod a po tomto kole stále patří k neporaženým týmům.

 

Zápas je u konce!!

5 D

Toman rozhoduje!!!!

5  D

 Rozhodnout může Lukáš Toman.

4  H

 Daniel Juráš za Litovel nedal!!

4  D

 František Čulík nedává, vychytal jej Nakládal.

3  H

 Lukáš Toman vychytal hostujícího Marka Kučeru.

3
 D

 Jakub Hymr dává na 2:1.

2
H

 Kapitán Jindra také skóruje.

2
 D

 Žanda zkušeně posílá Zábřeh do vedení.

1
H

 Za hosty kopal Heinz, ale Toman jej vychytal.

1
D

 Penalty zahájili domácí, konkrétně Libor Rattay, jenž bohužel poslal míč hodně špatně.

   

Skončil druhý poločas a započnou za malý okamžik penalty.

91

Druhý poločas skončil.

90

Hosté střídají!!!
Odešel Libor Navrátil a nahradil jej Milan Vaněk.

89

  Hosté znovu faulují za žlutou. Michal Sitta vybojoval balón a sprintoval na druhou stranu, kde byl faulován Martinem Jindrou.

85

  A už se nám tu žlutí. Lukáš Okleštěk přešel přes dva hráče, ale nakonec byl zfaulován Markem Krátkým, jenž uviděl od rozhodčího kartu.
81

Hosté střídají!!!
Odešel Michael Tomanec a nahradil jej Daniel Juráš.

77

  Teď to vypadalo na ruku v pokutovém území hostí, ale rozhodčí správně penaltu nepískl. Poté ale u pomezní čáry odpískal chybně faul domácího hráče.

75

  Rattay se dokázal dostat ke střele, ale jeho pokus byl zblokován.
73

Domácí střídají!!!
Odešel Radek Žák a přišel Jan Janák

71

  Byl rozehrán na přední tyč, ale příliš nízko.
71

Hosté střídají!!!
Odešel Radek Bednář a nahradil jej na hřišti Svatopluk Bohanos.

71

  Byl rozehrán na přední tyč, ale příliš nízko.

70

  Rohový kop domácích...

69

  Ale míč od rohového praporku skončil u brankáře domácích.

68

  Rohový kop hostí.

67

  Čulík vyslal nebezpečnou střelu, ale ta skončila těsně nad brankou.

65

 

Hosté dostali možnost přímého volného kopu, po hodně sporném faulu. Centrovaný míč z místa faulu, ale našel hlavu domácího kapitána.

64

 

Dnešní utkání sleduje 270 diváků.

62

 

Okleštěk poslal centr před branku, kde balón vyboxoval Nakládal k Žákovi za vápno. Ten si dokázal protáhnout kolem obránce a následně přihrál na Rattaye, jenž ještě přistrčil před branku, ale tady již byl brankář Nakládal včas.

61

 

Domácí budou zahrávat první rohový kop.

60

 

Hymr poslal přihrávku na střed hřiště, ale domácí Sitta na nabídku nedosáhl

59

 

Žanda vybojoval míč a poslal přihrávku na Ratiborského, který vyslal centrovaný míč na který v záklonu naskočil Hymr, ale jeho pokus nedoletěl ani k brance.

52

 

 Hosté teď zahrozili, když Bednář poslal centr před branku, ale naštěstí pro Zábřeh byl u něj dříve Lepka, který dokázal uklidnit situaci.

 

 V úvodních minutách druhé poloviny zápasu se zatím oba týmy střídají na míči. Nevidíme zatím nějakou nebezpečnou a aktivní hru.

46

Druhý poločas započal.

   

Statistické údaje prvního poločasu
Střely na branku: 0:3
Střely mimo: 4:3
Fauly: 8:7
Rohy: 0:5
Ofsajdy: 0:2
Držení míče(%): 47:53

   

Skončil nám první poločas dnešního utkání. V první polovině tohoto poločasu byli aktivnější a více šancí měli hosté, ale nedokázali své šance zužitkovat. Nejnebezpečnější byla šance ze 17. minuty, kdy přímo poslaný míč od rohového praporku skončil na tyči domácí branky. Podobnou šanci měli znovu z rohu, ale pokus hlavou Baránka zneškodnil nejprve Okleštěk a poté obránci Zábřeha. DOmácí měli také dobré akce, zejména ve druhé polovině poločasu, ale jejich šance končili vedle branky.

45

Skončil první poločas

45

Sitta poslal přihrávku na Žáka, ale ten byl faulován zezadu Kučerou. To mohlo být na žlutou.

42

Hosté střídají!!!
Odešel Jan Baránek a nahradil jej Libor Navrátil.

39

Michal Sitta poslal centrovaný míč do váápna, kde Čulík přichystal míč Hymrovi, ale ten střelu neusměrnil mezi tři tyče.

38

Páty rohový kop zahrávali hosté po zemi na přední tyč, kde Bednář ještě prodloužil míč na zadní tyč, kde již skvěle operoval domácí brankář.

37

Radek Bednář dostal míč do běhu, ale s ním se stačilo vrátit trio domácích. Bednář volil přihrávku na střed, kde byl pouze domácí Rattay.

35

Michal Sitta vyslal nebezpečnou střelu, která ale skončila těsně nad brankou Litovle.

32

Hosté znovu zahrozili z rohového kopu. Centrovaný míč na zadní tyč, poslal hlavou na branku Baránek a jeho pokus zneškodnil neprve Okleštěk a poté museli dorážky likvidoval obránci Zábřeha.

29

Hostující akci zastavil odmávaný ofsajd.

28

Nádhernou akci předvedli domácí. Na začátku této akce stál Čulík, jenž se skvěle rozběhnul s míčem a dokázal ustát tři fauly, poté přenechal míč Sittovi, jenž poslal míč na střed Hymrovi, ale ten poslal kulatý nesmysl vedle branky hostí.

26

Ten zahráli hosté na krátko a domácí dokázali bálón odvrátit k Tomancovi, jenž okamžitě přihrával k vápnu, kde se ale ocitl v ofsajdu Heinz.

25

Hosté budou zahrávat rohový kop.

19

Domácí střídají!!!
Odešel Matěj Laštůvka a nahradil jej Petr Ratiborský.

17

Teď hosté hodně zahrozili a domácí zachránila tyč. Přímo od rohového praporku vyslal nebezpečný centr na branku Kvapil a jeho pokus se zastavil na tyči a Toman pak pohotově ukryl míč do rukavic.

8  

Bednář měl znovu nabito na střelu, ale ta mu vůbec nevyšla a poslal míč vedle branky.

7  

Tomanec vypálil míč těsně vedle branky.

6  

Hosté si dokázali vybojovat rohový kop, když se snažil vstřelit branku Bednář, ale jeho šanci zlikvidovali domácí.

 3  

Domácí jsou sice aktivnější, ale nějakou nebezpečnou šanci, kterou by musel hasit brankář hostí, nedokázali vytvořit.

2  

Zábřeh teď rozehrával akci přes Sittu, ale jeho centry vždy ztroskotali

1

Utkání právě začalo

-2

Hlavní rozhodčí David Kopečný přivádí obě mužstva na hrací plochu. Domácí budou hrát netradičně v červené kombinaci dresů a hosté v bílomodré kombinaci.

-30

Dnešní zápas bude rozhodovat jako hlavní rozhodčí David Kopečný. Asistovat mu budou na lajnách Michal Šteier a Jaroslav Bartuněk. Delegátem bude Luděk Langhammer.

-35

Obě mužstva se již rozcvičují na hrací ploše. Dnes panuje nad Zábřehem a jeho okolím zatažené počasí. V Zábřehu se teplota drží okolo 14 stupňů.

Vzájemná bilance v kraji SK Sulko Zábřeh - TJ Tatran Litovel:
Tito dva soupeři se spolu setkali pouze v sezóně 2015/2016. V první zápase na podzim se oba týmy rozešli po bezbrankové remíze. V jarním utkání v Zábřehu dokázali domácí vyhrát 1:0

TJ Tatran Litovel
Tatran bohužel nevstoupil do soutěže dobře. Hned v úvodním zápase doma prohrál vysoko 0:4 se Šternberkem. Ve druhém kole odjel na půdu HFK Olomouc B a vyhrál 1:3. Ve třetím kole minulý týden na domácí půdě znovu prohrál a znovu vysoko 1:5 se Všechovicemi.

SK Sulko Zábřeh
Domácí celek po spackané přípravě vstoupil do Krajského přeboru výtečně. V prvním kole přivítal na domácí půdě rezervu Holic a dokázal loňský druhý celek porazit jedinou brankou Martina Lepky. O týden později zábřežští fotbalisté odjeli na půdu Všechovic, kde otočili utkání a vyhráli 2:1. V poslední zápase Zábřeh otočil zápas a vyhrál 3:1. Za Zábřeh skórovali Čulík, Hymr a Maistryzsin.

SESTAVY:
Zábřeh: Toman - Laštůvka(19. Ratiborský), Lepka, Čulík, Schwab, Žanda, Hymr, Okleštěk (C), Sitta, Žák(73. Janák), Rattay
Želatovice: Nakládal - Jindra (C), Kvapil, Heinz, Tomanec(81.Juráš), Šrom, Bednář(71.Bohanos), Krátký, Baránek(42.Navrátil), Kučera, Miklánek
Rozhodčí: Kopecký - Šteier, Bartuněk

Dobrý den. Vítám Vás u dnešního online přenosu z Městského stadionu v Zábřehu. Domácí celek SK Sulko Zábřeh přivítá ve třetím kole tým FC Želatovice, který v loňské sezóně skončil o jednu pozice za Zábřehem.
Zápas začína v 16:30.