SK SULKO ZÁBŘEH Logo zábřežškého fotbalu 3 : 1 FC KRALICE NA HANÉ

STATISTIKY:

Střely na branku: 4 : 1 Fauly: 12 : 15 Ofsajdy: 1 : 2
Střely mimo: 4 : 3 Rohy: 4 : 1 Držení míče(%): 55 : 45

Máme tu konec utkání mezi Zábřehem a Kralicemi ve kterém byly k vidění čtyři branky. O tu první se postrala Tomáš Sládek v brzké čtvrté minutě. Hosté vyrovnali ve 35. minutě gólem Daniela Halenky, který dnes odvedl z hostů nejlepší výkon. Ve druhém poločasu byli domácí lepším týmem a tlak se jim podařilo zužitkovat až v 82. minutě, když hostující hráč zahrál rukou a Tomáš Sládek vystřelil vedení zpět a na konečných 3:1 zvýšil přímo z volného přímého kopu kapitán Zábřeha Lukáš Okleštěk. Dnes hrál skvělý zápas i Michal Sitta jenž si přihrával na první branku a po celý zápas předváděl neuvěřitelné průniky. Zábřeh si tak připíše do tabulky tři cenné body, které ho oddálí od sestupového pásma.

Domácí zvyšují!!!!
Kapitán Lukáš Okleštěk si postavil míč z místa provinění a poslal přímou střelu na branku a Flajzar se marně po míči natahoval.

89

Domácí mají možnost přímého volného kopu ze 20 metrů po faulu.

85

Ze hřiště odešel autor dvou branek domácích Tomáš Sládek a nahradil jej František Čulík

82

Míč si na pokutový puntík postavil Tomáš Sládek, jenž poslal kulatý nesmysl do protipohybu brankáře Flajzara a Zábřeh vede 2:1.

82

Penalta pro Zábřeh!!!
Žanda se zamotal do balónu a tak přihrál na Maistryzsin, který si připravil svůj střelecký pokus, který vyrazil Flajzar zpět na Žandu, který svedl souboj s Prokopem, jenž zahrál do balónu rukou a rozhodčí nekompromisně odpískal penaltu.

80

Michal Sitta pronikl středem hřiště, ale poté se před něj dostal Krobota, kterého Sitta zfauloval.

78

Střídání domácích
Ze hřiště odešel Vojtěch Schwab a nahradil jej Petr Ratiborský.

78
  Dnešní utkání sleduje 220 diváků.
75

Hosté zahrozili po levé straně, když míč vybojoval Skalník a přihrál jej na Škrabala, ale ten svojí střelu umístil vysoko nad branku Zábřeha.

73

Faul hostí na Michala Sittu, který kralickým hráčům se snažil znovu utéct.

69

Střídání hostí.
Ze hřiště odešel dnes skvěle hrající Daniel Halenka a nastoupil Jan Skalník.

68

Nádherná akce hostí. Po pravé straně Brhel poslal míč na Cibulku, který byl odzbrojen Oklešťkem, ale ten udělal chybu a tu mohl potrestat Halenka, ale jeho střelecký pokus na dvakrát musel zneškodnit domácí Toman.

65

Ze hřiště odešel Filip Šincl a nastoupil Jiří Maistryzsin.

62

Dnes skvěle hrající Michal Sitta se znovu uvolnil po levé straně a jeho přihrávku na střed si našel Král, ale jeho střela byla stražena na rohový kop.

61

Jenže centrovaný míč od rohového praporku byl přetažený na vzdálenější tyč, kde skvěle operoval hostující Hlačík, jenž hlavičkou poslal míč do rukavic Flajzara.

60

Michal Sitta se na začátku vápna dostal k míči, který musel zavést na levý kraj vápna, kde nadělil hostujícímu hráči jesle, ale poté nedokázal odcentrovat, protože Prokop míč odvrátil na rohový kop.

58

Do volného prostoru dostal balón Michal Sitta, který svůj průnik zakončil tvrdou střelou těsně vedle levé tyče.

57

A vidíme druhou kartu. Znovu ji viděl hostující hráč, ale tentokrát Lukáš Krobot, který fauloval domácího hráče ve vápně Zábřeha.

53

Hosté po dlouhé době zaútočili na branku, ale akci zastavil zvednutý praporek asistenta rozhodčího.

51

Domácí teď zatlačili hosty u jejich vápna, nejprve byli k vidění dvě zblokované střely, poté rohový kop, který nabídl dva centry na branku, ale hosté míč vždy odvrátili od branky.

51

Michal Sitta vybojoval míč a přešel s ním přes tři hráče a právě ten třetí Michal Prokop fauloval Sittu a obdržel žlutou kartu.

51

Ale tentokrát Zábřeh zaútočil, když Sládek potáhl míč na střed, kde přihrával na Krále, ale ten přízemní střelou poslal míč vedle branky.

50

Úvodní minuty druhého poločasu zatím nepřinesla nic nebezpečného.

46

Ze hřiště odešel Marek Sitta a nastoupil Václav Marada.

46 Začal druhý poločas
  Druhý poločas započne cca. 18:03
  Skončil nám první poločas ve kterém diváci na Městském stadionu v Zábřehu viděli dvě branky. Ta první padla po nádherné přihrávace od Michala Sitty do středu vápna, kde si naběhl Tomáš Sládek a nekompromisně zakončil. Ve 13 minutě ohrozil branku hostí Král a o dvě minuty později poslal ve skluzu míč vedle branky hostující Halenka. O pět minut později zachránil Toman domácí od obdržené branky. Jenže ve 35. minutě již hosté srovnali, když po rohovém kopu se k míči dostal Halenka a skluzem poslal balón do odkryté branky.
45

Konec prvního poločasu

45

Okleštěk poslal ze 35 metrů centr přímo na branku Kralic a hostující brankář Flajzar výborně vyrazil míč.

45

Poslední možnost v první poločase budou mít domácí z přímého volného kopu.

44

Jenže Tomáš Sládek poslal střelu přímo z přímého volného kopu nad branku hostí.

43

Po faulu hostí se uvolnil Michal Sitta, jenž byl znovu faulován 17 metrů od branky. Zajímavá situace pro domácí.

38

Z rohového kopu, ale Zábřeh nezahrozil.

38

Domácí teď hostům zavařili! Michal Sitta po levé straně poslal míč za paty Marku Sittovi, jenž ještě poslal přihrávku na Miroslava Žandu, ale ten pouze nastřelil obránce od kterého se míč odrazil zpátky k Sittovi a jeho následnou střelu odrazil obránce Kralic na rohový kop.

37

Domácí mohli využít chybu hostujícího brankáře, ale Michal Sitta ho pouze nastřelil.

35

Hosté skórují!!!
K centrovanému míči od rohového praporku, který letěl do vápna, se dostal Daniel Halenka, jenž balón poslal skluzem do odkryté části branky.

35

Rohový kop hostí.

31

Hostující útočnou akci zastavil ofsajd.

29

Na opačné straně domácí se snažili zahrozi, ale Král přetáhl centr na Sittu.

28

Hosté zahrozili po levé straně a poslali centr do vápna, ale tam si míč stáhl domácí brankář.

25

Z 35 metrů poslal střelu na branku z volného přímého kopu Okleštěk, ale s jeho pokusem si Flajzar s přehledem poradil.

20

Toman zastavil velkou šanci hostí odvážným skokem pod nohy pronikajícího Halenky.

17

Střídání hostí
Ze hřiště odešel Kobylík a nahradil jej Škrabal.

15

Hosté měli možnost přímého volného kopu ze 30 metrů, který rozehráli centrem do vápna domácích, kde ve skluzu Halenka poslal míč vedle branky.

13

Po dvou minutách se již pokračuje a domácí hned zahrozili, když Král ze dvaceti metrů vystřelil na branku hostí, ale Flajzar míč uklidil do svých rukavic.

11

Teď se hra přerušila, protože domácí brankář zůstal ležet na hřišti pod souboji s hráčem hostí.

8

Po gólu se hraje spíše u středu hřiště, kde si oba celky míč vyměňují.

4

Domácí skórují!!!
Tak to je šok pro hosty, kteří zábřežský celek poměrně tlačili. Michal Sitta si potáhl míč po levé straně až k brankové čáře od které poslal přihrávku na střed hřiště, kde si naběhl Tomáš Sládek, jenž se nemýlil a poslal míč k levé tyči Flajzarovi branky.

2

Hosté si vytváří tlak na domácí, ale dvě střely na branku, ale zblokovala domácí obrana.

0

Začalo utkání.

-1

Hlavní rozhodčí přivědl obě mužstva na hřiště. Zábřeh bude hrát tradičně v modrých dresech a hosté v červených dresech.

-9

Obě mužstva se již odebrali do svých kabin, aby se připravili na zápas.

-20

Obě mužstva se rozcvičují na hrací ploše. Počasí je dnes na Zábřehem a jeho okolím převážně zatažené, ale teploty se

00

ZÁKLADNÍ SESTAVY:
Zábřeh: Toman - Lepka, Schwab, Žanda, Král, Okleštěk (C), Sitta Mi., Laštůvka, Šincl, Sládek, Sitta Ma.,
Kralice:
Flajzar - Prokop, Krobot (C), Hlačík, Brhel, Martinka, Nečas, Cibulka, Němčík, Halenka, Kobylík
Rozhodčí:
Kylar - Bartuněk, Samek

Domácí tým v minulém kole zajížděl na půdu Želatovic, kde dokázal vyhrát jedinou brankou Jiřího Maistryzsina ze 45. minuty. Díky této výhře se posunuli hráči domácích blíže k udržení v Krajském přeboru.
To i dnešnímu soupeři z Kralice se minulé kolo vydařilo a vyhrál na své půdě 2:1 nad Černovírem. Kralice se drží na pátém místě se 41 body a má jistotu, že setrvá i pro příští sezónu v kraji.
V dnešním utkání přívítá Zábřeh vedoucí tým z Kralic na Hané.

SESTAVY:
Zábřeh: Toman - Lepka, Schwab(78. Ratiborský), Žanda(90. Appl), Král, Okleštěk (C), Sitta Mi., Laštůvka, Šincl(65. Maistryzsin), Sládek(85. Čulík), Sitta Ma.(46. Marada),
Kralice: Flajzar - Prokop, Krobot (C), Hlačík, Brhel, Martinka, Nečas, Cibulka, Němčík, Halenka(69. Skalník), Kobylík(17. Škrabal)