Střely na branku: 5 : 5 Fauly: 11 : 13 Ofsajdy: 2 : 0
Střely mimo: 7 : 3 Rohy: 3 : 5 Držení míče(%): 60 : 40

Rohy: 3:5
Fauly: 11:13
Ofsajdy: 2:0
Držení míče(%): 60:40

Je tu konec dnešního utkání mezi Zábřehem a Kralicemi. Z tohoto zápasu si tři body odváží hosté, když v 86. minutě dokázal do prázdné branky doklepnout Martin Neoral. První poločas nebyl moc atraktivní pro diváky a největší šanci měli hosté, když Prokop nastřelil břevno. Druhý poločas měl podobné tempo, ale domácí si postupně začali vytvářet tlak a plno nebezpečných akcí. Sitta se ocitl v 53. minutě sám před Huňkou, který jej skvěle vychytal. Hosté nevyvíjeli nějakou větší aktivitu i přesto dokázali zvítězit.

90

Konec utkání...

90+3

Domácí měli ještě možnost volného přímého kopu, ale Okleštěk poslal míč těsně nad branku Kralic.

90+2

Pokračuje se...

90+1

Na trávníku se ocitl hostující brankář a čas pomalu ubýhá.

90

Zápas je nastaven o tři minuty.

86

Hosté se ujímají vedení po rohovém kopu
Centrovaný míč od rohového kopu, se odrazil po skrumáži k volnému MARTINOVI NEORALOVI, který pohodlně zakončil do prázdné svatyně Schuberta.

86

Rohový kop hosté...

85

Žlutou kartu obdržel domácí kapitán Lukáš Okleštěk(SK Sulko Zábřeh)

83

I na druhé straně se dostali k zakončení hosté, ale jejich šance skončila těsně vedle zábřežské branky.

82

Domácí zvyšují aktivitu. Nejprve vybojovali rohový kop, který rozehrál Okleštěk centrovaným míčem do středu vápna, kde si naskočil Žanda a hlavičkou poslal míč těsně nad branku.

80
Střídání na straně domácích:
Odešel Radek Žák a nahradil jej Jiří Maistryzsin.
80

Žlutou kartu obdržel hostující brankář Patrik Huňka(FC Kralice na Hané) za zdržování.

79

Zábřežští u hostujícího vápna dokázali vybojovat balon. Laštůvka pobídl ke střele Oklešťka, jenž vystřelil, ale hostující hráč jeho střelu zblokoval.

77

Centrovaný míč nejprve vyboxoval za velké vápno Huňka, ale k míči se dostal Okleštěk, jenž poslal vysoký balon směřovaný na branku, ale ten ji těsně minul.

76

Rohový kop pro domácí...

75
Odešel Adam Švéda a nahradil jej Václav Holík.
75

Žlutou kartu obdržel Adam Švéda(SK Sulko Zábřeh)

71
Střídání na straně hostí:
Odešel Leoš Zapletal a nahradil jej Martin Neoral.
70

Žanda podklouznul při zpracování míče, ale dokázal se zvednout a obehrát soupeře. Poté přihrál na Sittu, ale ten nedokázal přihrát svým spoluhráčům do zakončení.

65

Sitta poslal centrovaný míč na vzdálenější tyč, kde hlavičkoval těsně vedle branky Miroslav Žanda.

63

Dnešní utkání sleduje 200 diváků.

62

Žlutou kartu obdržel kapitán hostí Michal Prokop(FC Kralice na Hané) po faulu na Radka Žáka

60

Domácí zahrávali první rohový kop, ale ten nakonec nebyl nebezpečný.

59

Z něj se dostal do protiútoku Zábřeh. Sitta obdržel míč do volného a stanul sám před gólmanem, ale ten ho vychytal.

58

Zemánek střílel z otočky, ale jeho nebezpečnou střelu zblokovali domácí obránci na rohový kop.

55

Žlutou kartu obdržel Lukáš Krobot(FC Kralice na Hané)

53

Domácí se postupným útokem dokázali dostat ke střele. Žák si vyměnil míč se Sittou, který mu přihrál na střed a Žák poté vystřelil na branku hostí, kde skvěle zasáhl Huňka.

52

Ke střele se dostal Marek Sitta, jenž poslal míč těsně vedle branky hostí.

Držení míče(%): 50:50

Skončil nám první poločas mezi Zábřehem a Kralicemi. Poločas nenabídl pohledný fotbal a šancí bylo také pomálu. Největší šanci měli hosté, když kapitán Prokop trefil břevno.

45

První poločas právě skočnil

43

Rohový kop budou opět zahrávat hosté...

36

Ve vápně si na centr sice naskočil jeden z hostujících hráčů, ale balon ideálně netrefil a Schubert neměl problém ho pokrýt.

35

Rohový kop hostí...

33

Hosté dostali možnost ohrozit branku v podobě přímého volného kopu. Rozehrál ho na přímo Jan Nečas, jenž těsně minul Schubertovu branku!!!

28

Žlutou kartu obdržel Matěj Laštůvka(SK Sulko Zábřeh).

26

Hostující tým byl blízko ke vstřelení branky. Kapitán Prokop se dokázal uvolnit a jeho střelecký pokus poslal do břevna domácí svatyně. K odraženému míči se poté dostal Schwab, jen dostal míč do bezpečí.

25

Právě Lepka se dostal při tomto útoku ke střele, ale s jeho pokusem neměl Huňka problém.

25

Je v pořádku a domácí zakládají útok.

24

Na hřišti zůstal ležet Lepka po faulu.

21

I Kralice se dostali do útoku. Zapletal vyzkoušel pozornost Schuberta, který balón pokryl do svých rukavic.

18

Žanda poslal křižnou přihrávku na Švédu, ale ten nedokázal zpracovat tuto pobídku.

15

Švéda dostal po pravé straně nabídku do běhu, ale byl odzbrojen kralickou obranou.

13

Zápaas se momentálně hraje ve středu hřiště, kde si hráči zahráli hlavičkovanou.

10

Hosté měli možnost rohového kopu, ale ten nebyl vůbec dobře rozehrán.

9

Zábřeh měl nejnebezpečnější šanci dosavadního průběhu. U půlící čáry poslal Žák míč do běhu Žandovi, jenž výborně přihrál míč do středu na volného Sittu, ale ten se místo střely rozhodnul brankáře hostí obehrát, ale jeho zásah zneškodnil tuto šanci.

7

Okleštěk rozehrál přímák obstřelením zdi po zemi, ale gólman hostí míč pokryl.

6

Zatím se hosté do nějaké šance nedostali, ale domácí teď mají možnost přímého kopu.

1

Domácí se okamžitě hnali dopředu u velkého vápna se ke střele dostal kapitán Okleštěk, ale jeho pokus z otočky šel vysoko nad branku Kralic.

0

Utkání právě začalo

-1

Zábřežští budou hrát tradičně, jak se zvykem na jaře v černých dresech. Hosté odehrají zápas v červené.

-2

Dnešní utkání povede jako hlavní arbitr Pavel Kološ, asistovat mu na čarách budou Jan Polanský a Roman Vedral.

-5

Těsně před zápasem se nad Zábřehem rozpršelo a zápas se minimálně začne za deště.

-10

Obě mužstva jsou na hrací ploše, kde se rozcvičují

Podzimní vzájemné utkání
Na podzim se potkaly týmy ve 12. kole na půdě Kralic, kde domácí tým zvítězil 4:1.

Kralice jsou momentálně na dvanáctém místě a každý bod jim může napomoct k udržení v Krajském přeboru.

SK Sulko Zábřeh
Zábřeh je momentálně na sedmém místě.

SESTAVY:
Zábřeh: Schubert - Laštůvka, Lepka, Schwab, Žanda, Švéda(75.Holík), Okleštěk(C), Žák(80. Maistryzsin), Šincl, Janák(46.Hymr), Sitta Ma.
Kralice na Hané: Huňka - Prokop(C), Krobot, Hlačík, Blahoušek, Nečas, Zemánek, Zapletal(71.Neoral), Vincourek, Dračka, Němčík
Rozhodčí: Kološ - Polanský, Vedral

Dobrý den. Vítám Vás u dnešního online přenosu z Městského stadionu v Zábřehu. Domácí celek SK Sulko Zábřeh přivítá FC Kralice na Hané
Zápas začína v 17:00.