Eva Samková nastoupila do hlavního závodu již v první čtvrtfinálové jízdě, kterou dokázala suverénně vyhrát před francouzskou Nelly Loccoz Moenneovou. Se závodem se loučili Sofia Belingheriová a Zoe Bergermannová. Do druhé čtvrtfinálové jízdy nastoupila druhá češka Vendula Hopjáková. Ta nezačala svoji jízdu nejlepé, ale před cílem se začala na své soupeřky dotahovat, ale bohužel v závěru najela na patu snowboardu soupeřky a upadla.  Z této jízdy postoupily do semifinále Belle Brockhoffová s Raffaellou Bruttovou. 

Třetí čtvrtfinále ovládla francouzska Chloe Trespeuch před Michelou Moioliovou. Do semifinále ze čtvrté jízdy postoupila britka Charlotta Bankesová, jenž v kvalifikaci skončila druhá. S Bankesovou postoupila Lindsey Jacobellisová. 

Eva Samková vyhrála suverénně i semifinále a postoupila do velkého finále. Ji doplnila australanka Belle Brockhoffová. Tyto dvě závodnice doplnily z druhé semifinále Michela Moioliová a po fotofiniši postoupila Charlotte Bankesová. 

Malé finále vyhrála Lindsey Jacobellisová před Nelly Loccoz Moenneovou, Chloe Trespeuch a Raffaellou Bruttovou. 

Do velkého finále odstartovaly nejlépe Samková s Moioliovou. Postupně si menší náskok vytvořila Eva Samková, kterou v závěrečném sjezdu před cílem dojížděli všechny její soupeřky, ale Samková dokázala v těsném finiši uhájit vítězství. Druhá dojela po fotofiniši Michela Moioliová, která ve finiši porazila Belle Brockhofovou a se čtvrtým místem se musela spokojit Charlotte Bankesová. 

Vendula Hopjáková je nakonec klasifikovaná na 14. místě.

Velké FINÁLE ŽEN

INTER 1     cíl
1
Samkova Eva CZE 
1 1
2
Moioli Michela ITA 
2 2
3
Brockhoff Belle AUS 
4 3
4
Bankes Charlotte GBR 
3 4

Malé FINÁLE ŽEN

INTER 1     cíl
5
Jacobellis Lindsey USA 
1 1
6
Moenne Loccoz Nelly FRA 
2 2
7
Trespeuch Chloe FRA 
3 3
8
Brutto Raffaella ITA 
4 4


Mužskou část vyhrál rakušan Alessandro Haemmerle, před australanem Cameronem Boltonem, italem  Omarem Visintinem a Lucasem Eguibarem ze Španělska.Vítěz kvalifikace Paul Berg z Německa vypadl ve čtvrtfinále. Do hlavního závodu se neprobojoval ani jeden český snowboardista.

Velké FINÁLE MUŽŮ

INTER 1     cÍL
1
Haemmerle Alessandro AUT 
1 1
2
Bolton Cameron AUS 
2 2
3
Visintin Omar ITA 
4 3
4
Eguibar Lucas ESP 
3 4

Malé FINÁLE MUŽŮ

INTER 1     CÍL
5
Grondin Eliot CAN 
1 1
6
Sommariva Lorenzo ITA 
3 2
7
Hughes Jarryd AUS 
2 3
8
Koblet Kalle SUI 
4 4

DALŠÍ ZASTÁVKOU SVĚTOVÉHO POHÁRU JE ITALSKÁ CERVINIA. ZDE SE POJEDE OD 20. DO 22. PROSINCE. 

.