Jiří Dohnal pocítil jedinou porážku ve třetím kole s Martinem Pelikánem. Druhém místo obsadil zábřežský hráč a druhý hráč z Mistrovství ČSSH Josef Gába. Ten zaostal za vítězním Dohnalem o jediný bod. Gába měl po pěti kolech čtyři body, po dvou remízách a třech výhrách. V šestém kole dokázal porazit nevyzpytatelného Martina Poštulku, ale v posledním kole prohrál přímý souboj o první místo s Dohnalem. Bronzovou příčku velmi překvapivě dokázal získat další zábřežan Jan Černý. Ten vstoupil do turnaje vysokou porážkou 0:7 s Gábou. Poté dokázal získat cenný skalp nad Karlem Laštovicou, obhájcem titulu, když rozhodl v posledních pěti vteřínách. Po této výhře dokázal získat ještě tři body a tím si zajistl třetí místo.

Nepopulární bramborovou medaili získal v Zábřehu vítěz prvního turnaje Karel Laštovica, jenž porazil v posledním kole Davida Pelikána a tím se vyšvihnul na tuto příčku a od třetího místa ho dělil bod a půl v pomocném koeficientu. Páté místo získal navrátilec do Grand Prix zábřežský Michal Urbášek. Michal měl po třech kolech pouze jeden a půl bodu, když vyhrál nad Jaroslavem Laštovicou, poté remízoval s týmovým kolegou Davidem Pelikánem a následovala prohra s Josefem Gábou. Michal se ale dokázal rozehrát a v následujích čtyřech kolech dokázal vyhrát tři z nich a jednem remizovat a to s Martinem Pelikánem. Nakonec ho dělil stejný rozdíl v pomocném koeficientu od třetího místa jaký měl Laštovica.

Šesté místo získal po dobře rozjetém turnaji David Pelikán, který získal v první pěti kolech 4,5 bodu . V předposledním zápase, ale prohrál s pozdějším vítězem a medaile byla v ohrožení. Davidovi stačila remíza od medaile, ale v posledním kole prohrál s Karlem Laštovicou. Na osmé příčce skončil Martin Pelikán, který získal pouze o půl bodu méně než jeho syn David. Martin započal skvěle a po čtyřech kolech měl na svém kontu 3,5 bodů. V pátem kole ale narazil na svého syna. Jejich souboj byl od začátku až do konce velmi napínavý. Jedinou branku vstřelil v první třetině David a tento rodinný souboj dokázal vyhrát on. Martin Pelikán poté remizoval s Michalem Urbáškem a poté prohrál s třetím mužem turnaje.

V top 10 se dokázal umístit Petr Švéda z Mutěnic, který odehrál výborný turnaj a dokázal porazit i Radima Ondru, bronzového z mistrovství. Právě Radim skončil jedenáctý a to bylo hodně překvapivé umístění od tohoto hráče. Poslední zábřežský hráč, který se domácího podniku zúčastnil byl Jan Malík, jenž doplatil na začátečnické chyby a skončil s dvěma a půl body na 21. místě.

V Žákovském poháru byla také k vidění velmi napínavá bitva o medaile. Nakonec vyhrál znovu o půl bodu Adam Kuráň tentokrát před Patrikem Květoňem. Třetí skončil Kristián Jírava, ten zaostal za druhým o půl bodu.

Zábřežské stolní hokejisty, který mají na dresech pelikána čeká ještě před dalším Grand Prix první turnaj družstev v sobotu 24. listopadu a to znovu na domácí půdě, kde přivítají týmy Střelic a Vsetína. Grand Prix bude pokračovat až 8. prosince a znovu v Zábřehu, kde budou zábřežští borci moci zlepšit své dosavadní výsledky.