OK

Zpravodajský server o sportu a kultuře v Zábřehu

• 18 Dub 2019

V Leštině se závodilo s kočárky | Zajímavosti | Komentářů: 0

Leština – V něděli 14. dubna patřila ulice Boxanka v Leštině premiérovému závodu kočárků. Ten byl součástí celorepublikové akce, která se po celé republice uskutečnila již po osmé. Tyto závody byly součástí tzv. Strolleringu, tedy mateřská v pohybu. Celá akce... Více

• 24 Bře 2019

Online: SK Sulko Zábřeh - Tatran Všechovice | Onlajny | Komentářů: 0

Textový přenos zápasu mezi Zábřehem a Všechovicemi. Zábřeh vede... Více

• 22 Bře 2019

PŘIPRAVUJEME: 100 let zábřežského fotbalu | 100 let fotbalu | Komentářů: 0

Zábřeh - Zábřežský fotbal letos slaví sto let od vzniku. Pro toto jubileum pro Vás čtenáře připravujeme sérii zajímavých článků od vzniku po součastnost. Zajímavosti ohledně nejlepšího střelce historie či mimořádných úspěchů nebo událostí, které... Více

Zábřeh zahájí jarní část doma proti Všechovicím | Fotbal | Komentářů: 0

Zábřeh - Úvodní zápas jarní části krajského přeboru odehrají fotbalisté Zábřeha na domácí půdě proti Všechovicím v neděli 24. března od 15... Více

• 25 Říj 2018

Gába s Černým získali na domácí půdě dvě medaile | Stolní hokej | Komentářů: 0

Zábřeh – Druhým turnajem v Zábřehu v sobotu 20. října pokračovalo Grand Prix a Žákovský pohár. Turnaje se zúčastnilo 24 hráčů a hráček. I druhý turnaj nabídl napínavou bitvu o medaile. Vítězem se stal Jiří Dohnal, který vyhrál šest ze sedmi... Více

• 17 Říj 2018

Zábřežský Trendex Open vyhrál Vaněk | Šachy | Komentářů: 0

Zábřeh - Třetí ročník Zábřežský Trendex Open proběhl v sobotu 13. října  v Motelu U Kováře. Turnaje se zúčastnilo 39 hráčů a hráček. Ze Zábřeha startovalo 10 šachistů. Hrálo se tempem 20 minut pro každého hráče na devět kol. Vyhrál Ladislav... Více

• 01 Říj 2018

Martin Pelikán ze Zábřeha bere na úvod sezóny bronz | Stolní hokej | Komentářů: 0

Střelice – Stolní hokejisté odehráli 29. září úvodní turnaj Grand Prix a Žákovského poháru ve Střelicích. Turnaje se zúčastnilo 16 hráčů a hráček. I pres skromnější účast byla vidět velká bitva o medaile. První turnaj ovládl obhájce titulu ze Vsetína... Více